Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ń w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest washko , ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [w nawiasie "grupa stazowa"]:

 

washko [c] 9+

Axd 7-8

goozman 4-6

Piter05 4-6

Maciek9020 2-3

Koelner 2-3

Dhol 2-3

Cisza 1

devilnevercry 1

Raffu 1 zastapiony przez wojtas1989

spinaker 0

ignazz 0

radziob 0

lynn 0 zastapiony przez Kacperro 0

MarySixers 0

 

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

W poscie ponizej jest ustalony termin draftu i nazwy druzyn poszczegolnych forumowiczow...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draftujemy 20.10, g. 21:30

 

Do ligi dołączyło 14 z 1(nick na tym forum - nazwa zespołu):

a) washko - Wazki Wroclaw e-nba

B) Maciek9020 - Heisenberg's Crew

c) goozman - BukkakeNii

d) radziob - Warsaw Celtics

e) ignazz - Hell Antonio Ostrygi

f) Cisza - Money Gang

g) devilnevercry - DevastationTeam

h) MarySixers - MarySixers

i) Dhol - Milwaukee Bucks

j) Raffu - Nuggets Nation

k) Axd - Obrońcy Krzyża

l) spinaker - Energy Team

ł) Piter05 - HIT SQUAD

m) Koelner - Vae Victis

 

Brakuje nam zatem tylko lynna, który ma dwa dni, by dołączyć, a jak nie, to będzie skreślony

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiiii tzn. cześć - cieszę się, że nasza grupa tak sexownie się nazywa - skojarzenie może być tylko jedno -

 

stąd też nazwa BukkakeNii :)

 

co do draftu unikałbym piątków, sobót i niedziel (podwyższone ryzyko imprezowo-alkoholowe), więc i 19.10 odpada - wszystkie inne dni (oprócz 15.10 i 17.10 kiedy mam drafty w innych ligach) mi pasują po godz. 21.

 

może lepiej w sprawie ustalenia draftu użyć ankiety na doodle.com niż tutaj się przekomarzać. albo zrobić to przy pomocy śledzia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czekaj myślałem że to niedziela no to mnie do niedzieli 20.10 nie ma więc albo niedziela albo inny weekend bo ten o który mowa opada

może rzeczywiście jakaś ankieta :P

Zanim będziemy robić ankietę, to musimy mieć jakieś opcje do wyboru, bo inaczej skończy się jak z ankietą wilqa.

Na razie wiadomo, że z ważnych względów odpada 15., 17., i 19.

 

No to kolejne propozycje są takie:

 

14.10, g. 21 (poniedziałek)

16.10, g. 21 (środa)

20.10, g. 21 (niedziela) -8 głosów za

 

Mi pasuje każdego dnia, ale 20.10 będziemy najwięcej wiedzieć - może zatem wtedy?

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft to poważna sprawa, stąd wykluczając coś mega losowego więc każdy termin gdy mamy miesięczne wyprzedzenie jest do dopasowania......

 

bądźmy poważni i skasujmy jakiekolwiek plany na jeden z tych terminów.....

 

znając życie w środę może wyskoczyć jakaś liga mistrzów więc termin poniedziałek/niedziela dużo pewniejszy......

są inne ligi więc może termin późniejszy w tym przypadku niedziela 20.10 jest odpowiedniejszy ( więcej danych o zawodnikach ich formie i zdrowiu co promować będzie tych którzy wybierają nie sercem a rozumem)

 

dla mnie NIEDZIELA 20.10 godz. 21.00 no brainer i lepiej jakby komisarz przewałkował ten termin twardą ręką a nie zaraz ankietę "jaką metodą wybierzemy metodę głosowania"

 

tyle w temacie

 

trochę powagi a nie "bo może będzie impreza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft to poważna sprawa, stąd wykluczając coś mega losowego więc każdy termin gdy mamy miesięczne wyprzedzenie jest do dopasowania......

 

Bądźmy poważni i skasujmy jakiekolwiek plany na jeden z tych terminów.....

 

Znając życie w środę może wyskoczyć jakaś liga mistrzów [...]

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, zapisałem się - zmienię nazwę za chwile bo wczoraj tylko zapisałem się i grałem draft innej ligi. Mnie pasuje termin 20.10 a nawet wcześniejszy 13.20. Na razie wstępnie wszystko mi pasuje, czekam aż zacznie się uczelnia wtedy mogą być jakieś zmiany.

 

Edit - Nazwa teamu Money Gang.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę powagi a nie "bo może będzie impreza"

znając życie i jego realia staram się zminimalizować nawet potencjalne prawdopodobieństwo, że w jakiś weekend wypadnie komuś impreza. nie piszę tylko o sobie ale i o innych normalnych ludziach, którzy mają partnerki, rodziny itp, które mogą ustawiać różne rzeczy niekoniecznie w porozumieniu z zainteresowanym, szczególnie z miesięcznym wyprzedzeniem. to się nazywa życie - bo coś takiego też istnieje oprócz megapoważnych draftów fantasy...

 

każdy dzień na tygodniu jest bezpieczniejszy z tych właśnie względów - mogę nawet 3 wieczory po kolei sobie zaaplikować a być może więcej - bo lig mi się zapowiada 8.. dlatego mój głos na 14 i 16 - ewentualnie przyszły tydzień

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że grzeczna liga to nie będzie......

oczywiście, ze trzeba WSPÓLNIE dogadać termin ale ten rodzinny niedzielny argument jakoś mnie nie przekonywuje. Raczej imprez w niedzielę się hucznych nie robi no chyba że jesteś miłośnikiem " u cioci na imieninach" i robisz to regularnie. Dla mnie zagrozeniem większym są środa-czwartek (cała masa imprez firmowych u "normalnych" ludzi i piatek-sobota które z góry wykluczyliśmy). Niedziela najgroźniejsza? Nie sądzę.

 

Wracając do meritum - obiektywne argumenty są za draftem "jak najpóźniej". Ja nie upieram się na ten termin jak komuś nie pasuje ale jak wspominasz swoją Partnerkę to ja już dziś przecież możesz poinformować. Chyba dla pasji NBA ma zrozumienie?

 

teksty o ssaniu, prześcieradle i kropelkowaniu są na niskim poziomie...... nie przystają komuś kto "gra w 8 ligach".

 

Aby uniknąć kłótni ja i tak się dostosuję ale z mojej perspektywy tak to wygląda....lepiej później niż wcześniej i niedziela over środa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie NIEDZIELA 20.10 godz. 21.00 no brainer i lepiej jakby komisarz przewałkował ten termin twardą ręką a nie zaraz ankietę "jaką metodą wybierzemy metodę

Komisarz nie jest póki co zainteresowany robieniem dymu i poczeka na głosy pozostałych. Jak będzie 14 głosów za niedzielą, to twardą ręka podejmie decyzję. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że grzeczna liga to nie będzie......

ja widzę, że lubisz gawędzić (ilośc postów na forum) i zgrywać pseu(ł)doyntelygenta (normalne dla tych z Torunia) a doświadczeń w prawdziwym graniu jakoś nie widać - albo ujawnij swoje wcześniejsze alter-ego - uwielbiam takich teoretyków..

 

Niedziela najgroźniejsza?

czy ja gdzies coś takiego napisałem? u cioci na imieninach to nie dla mnie - no chyba, że zaprosisz mnie na swoje. ja wiem, że dla niektórych jest to dzień wzmożonych podróży z / do domu - dlatego umieściłem to w grupie podwyższonego ryzyka.

 

jak wspominasz swoją Partnerkę to ja już dziś przecież możesz poinformować. Chyba dla pasji NBA ma zrozumienie?

czy gdzieś wspomiałem o swojej partnerce? napisałem o partnerkach, rodzinach wszystkich ludzi "żyjących" życie.. czytaj ze zrozumieniem Ignaś. wiem, że to trudne.. wiem..

 

teksty o ssaniu, prześcieradle i kropelkowaniu są na niskim poziomie...... nie przystają komuś kto "gra w 8 ligach".

bardzo mi przykro, że tak wysoko trzymająca nos persona będzie musiała znosić takiego chama jak ja :)

nawet forum nie wytrzymuje Twoich kwasów bo na cały dzien po Twoim poście sie posypało :)

let the trashtalk begin!

 

 

devilnevercry napisał, że do 20 (chyba włącznie) nie może, przed 15.10 trochę nie ma sensu draftować (poobserwujmy preseason i ewentualne kontuzje) - spróbujmy się może umówić na którys dzień miedzy 21-24.10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.