Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ł


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, zabiegany byłem w tygodniu i dopiero w weekend był czas usiąść do komputera. 27 października draft ok, ale po 21 a najlepiej 22. Ewentualnie od rana, np o 12 na lekkim kacu ;-)

 

Kurcze nie umiem zmienić nicka na Y!. Nie wiem gdzie się zmienia ustawienia kontaktowe, ktoś rzuci linkiem? Będę wdzięczny.

Pozdrawiam

 

Edytka podpowiada, że udało się zmienić imię na Yahoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z draftem ? Nadal nie wypowiedziało się bodaj 6 osób a juz czas najwyższy aby ustalić konkretnie co i jak. Jeśli chodzi o zastępstwo tego doświadczonego gracza to ja osobiscie nie mam nic przeciwko, większa rywalizaja, więcej zabawy a i będziemy mieli pewność, że w połowie sezonu kolega nam nie wypadnie z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z draftem ? Nadal nie wypowiedziało się bodaj 6 osób a juz czas najwyższy aby ustalić konkretnie co i jak. Jeśli chodzi o zastępstwo tego doświadczonego gracza to ja osobiscie nie mam nic przeciwko, większa rywalizaja, więcej zabawy a i będziemy mieli pewność, że w połowie sezonu kolega nam nie wypadnie z gry.

Dla mnie kwestia jest jasna i draft bedzie 27 piździernika o 21:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Tutaj jest tak jak z referendum w Warszawie - brak głosu też jest głosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, I'm in. witam : )

No i święto lasu!

Ogłaszam zatem, że skład piaskownicy III Ł został zamknięty, draft jest ustalony i odbędzie się 27 października o 21:00.

Pozostaje trzymać kciuki za wszystkich żeby na niego dotrali, bo szkoda aby jadąc na autopilocie zbierali same ligowe odpady.

 

Godspeed itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minęło trochę od ostatniej wiadomości w naszej lidze, zatem jak tam nastroje ? Mam nadzieję, że wszyscy są zwarci i gotowi, i że nie będziemy zmagać się z automatami podczas draftu... tego ewidentnie chciałoby się uniknąć. Aby zminimalizować to ryzyko wydaje mi się, że dziś (wtorek) jest dobry moment aby jeszcze rozesłać ostatniego przypominającego PM'a do wszystkich o terminie draftu. W międzyczasie forum przeżywało rewolucje, komuś świadomość o zapisie mogła już wypaść z przyłbicy ( :cower: ) itd itd itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to już od jakiegoś czasu bawie się w excelu i sprawdzam różne kombinacje na utworzenie jak najlepszego zespołu, aby w czasie draftu było jak najmniej przypadkowych i nieprzemyślanych wyborów, dlatego w niedziele będe gotowy :) Liczy się tylko awans do II ligi i każdy inny wynik uznam jako dużą porażke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to już od jakiegoś czasu bawie się w excelu i sprawdzam różne kombinacje na utworzenie jak najlepszego zespołu, aby w czasie draftu było jak najmniej przypadkowych i nieprzemyślanych wyborów, dlatego w niedziele będe gotowy :smile: Liczy się tylko awans do II ligi i każdy inny wynik uznam jako dużą porażke.

 

To dobrze słyszeć, że będzie tu trochę przygotowanych osób ;) Podoba mi się podejście jeżeli chodzi o ostatnie zdanie, myślę podobnie, a nawet wymagam od siebie jeszcze więcej. Co do przypadkowych wyborów to wszystko jest ok dopóki się parę osób nie uczepi na tego samego zawodnika, wtedy trzeba szybko wylać kubeł zimnej wody na siebie i wdrażać plan b, c i d... no ale takie uroki tych aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh kurczę - jak jeszcze parę osób tak podchodzi do tego to strach się bać(oczywiście fajnie ^^). U mnie przygotowania wielkie, rok temu w zasadzie nic nie wiedziałem jak przyszykować i wgle, w tym roku wydaje mi się że już czaję jak to się robi, mam już swoje dość obszerne typy, jako tako taktykę na wybór zespołu, obecnie staram się szukać jakichś ew. zamienników za każdego z zaplanowanych graczy żeby byc elastycznym i wszystko starać się nadrobić w czasie draftu. Dużo dały mi do myślenia opisy mockowych teamów przez leszczura, które co prawda, jakby nie patrzeć, przesiąkają samozachwytem i straszną pewnością siebie - ale są pomocne :>

 

Obecnie jestem w trakcie wkurzania się na Sławka Mroza, 2 tydzien próbuję sklecić team idealny, zawsze troszkę mi brakuje tu i tam słowem - nie da się nic lepszego wymyślić za 200$,.Wchodzę na wyniki draftu I ligi, mielę jego team tak jak swoje, patrzę, team prawie idealny, no i sobię tak  myślę jak on to kuźwa robi.... ;/

 

Wiem jedno - plamy takiej jak rok temu nie dam, na pewno, ale z hurra optymizmem poczekam, żeby się nie wygłupić. :]

Pozdrawiam, zwarty i gotowy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w trakcie wkurzania się na Sławka Mroza, 2 tydzien próbuję sklecić team idealny, zawsze troszkę mi brakuje tu i tam słowem - nie da się nic lepszego wymyślić za 200$,.Wchodzę na wyniki draftu I ligi, mielę jego team tak jak swoje, patrzę, team prawie idealny, no i sobię tak  myślę jak on to kuźwa robi.... ;/

 

Oj nie. Na pewno duuuzo brakuje mojej druzynie do idealu. Ba, duzo pracy jeszcze musze wykonac, bym faktycznie mogl mowic o jakimkolwiek zadowoleniu. Draft absolutnie nie poszedl po mojej mysli, z roznych wzgledow i trzeba walczyc na dystansie.

 

A co do dopasowania - na piechote nielatwo to robic. Mozna dobierac "na czuja", a potem ewentualnie podmieniac elementy ukladanki majac na uwadze braki w kategoriach. Generalnie jednak lepsze sa metody choc po czesci zautomatyzowane. Wielu ludzi buduje tu wykrecone arkusze excelowe, ja wychodze z zalozenia, ze SQL moim przyjacielem jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehh kurczę - jak jeszcze parę osób tak podchodzi do tego to strach się bać(oczywiście fajnie ^^).

Zalety z korzystania z systemów wspomagających decyzje sa tak duze, ze nie sposob sie nad tym nie pochylić.

A im więcej da się załatwić automatem tym na drafcie mozna brac pod uwage wieksza liczbe zawodników.

W licytacjach ma to swoje ogromne plusy, gdy nie musisz trzymac sie kurczowo wytypowanej dziesiatki graczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co chcemy uzyskac?

Narzedzie ktore popatrzy na posiadany sklad, porowna z tym co jest jeszcze dostepne w puli zawodnikow licytowanych oraz zasugeruje optymalny w danych warunkach kierunek budowania składu.

Ja mam to zrobione w excelu, Slawek z "skulu" - ot trzeba zrobić całą otoczkę dla zwyklego zjadacza chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.