Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ę


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wspólny sezon zabawy, czas na małe podsumowanie:

 

http://zapodaj.net/91999da8cbe37.jpg.html

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5]:
MKS Milejów  [fantastyczna glebia, ale chyba za duzo trojek?] AWANS
Cross0ver   [overkill w asystach, sensowny trade za wysokiego i bedzie dobrze] 14/15
Green Hornets  [overkill w trojkach i brakuje wysokiego, ale poza tym solidnie] AWANS
Team Racza   [fantastyczna glebia, ale troche brakuje FT% i trojek] AWANS
Antoine Team  [overkill w asystach przez co bloki i straty kuleja, mocna ekipa o ile zdrowa] 5/15

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze zaczynaja z duzego dola]:
Bottomers [overkill w FT%, 3/4 kategorii wymaga uzupelnienia] 13/15
Carne Domki   [zbyt plytka druzyna, a do ryzyko ze zdrowiem] 11/15
WKS Illuminati  [duzo kasy na gwiazdy sie odbilo czkawka, bedzie praca na FAsach] 4/15
Bleedgreen  [chyba zabraklo planu, za duzo statsow wysokich, a za malo niskich, trade?] 7/15
Twój stary   [overkill w FG% i brakuje statsow malych, ale dobra sytuacja do poprawy trejdem/FAsami] 8/15
Fathers  [przeplacone gwiazdy = plytka druzyna, a do tego slabo dopasowana] 15/15

 

wILQ trafił wszystkich do awansu, trafił też trzech spadkowiczów. Gratulacje. Tak jak zapowiedziałeś był widoczny podział w miejscach: 1-4, 5-8, 10-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross0ver   [overkill w asystach, sensowny trade za wysokiego i bedzie dobrze] 14/15

Heh, co z tego, ze druzyna po drafcie wydaje sie mocna jak GM odpuszcza gre? Takie marnotrawstwo...

 

WKS Illuminati  [duzo kasy na gwiazdy sie odbilo czkawka, bedzie praca na FAsach] 4/15

Piekny przyklad, ze slabszy draft nie skresla i mozna go naprawic. Gratki za ta prace ;-)

 

wILQ trafił wszystkich do awansu, trafił też trzech spadkowiczów. Gratulacje. Tak jak zapowiedziałeś był widoczny podział w miejscach: 1-4, 5-8, 10-15.

Dzieki za podsumowanie i mile slowa. Czasem cos tam mi sie udaje trafic ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki również za wspólne granie. Gratuluję czołówce!

 

Jako ciekawostkę podam, że sezon był niezwykle zacięty właściwie do ostatniego meczu.

 

W ostatnim dniu cztery drużyny miały ten sam procent rzutów z gry, dwie drużyny ten sam procent wolnych (decydowały ułamki). Do tego trzecią ekipę (Green Hornets), czwartą (moją) i drużynę Twój stary dzieliły trzy asysty. Jako raczej pewna czwartego miejsca drużyna miałem trzy punkty straty do Green Hornets i musiałem zaryzykować odrobienie strat poprzez zdobycie pierwszego miejsca w małej tabelce FG% oraz FT%, przy jednoczesnym wyprzedzeniu rywali w asystach.

 

Niestety gracze, których wystawiłem w środę kompletnie się nie popisali i w efekcie przegrałem FT% o kilka dziesięciotysięcznych, a FG% o kilka stutysięcznych (!) procenta, spadając ostatecznie na miejsce szóste. Co najzabawniejsze, gdybym nie kombinował, to bym w najgorszym razie zrównał się punktami z Green Hornets na trzecim miejscu bo GM tej ekipy trochę spaprał robotę i nie wystawił ludzi, którzy by zdobyli mu brakujące dwie asysty gwarantujące przynajmniej pół punktu za tę kategorię.

 

Gram trochę, ale takiej sytuacji już zapewne nigdy nie przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że wolę wystawić Shumperta i zabezpieczyć steale + liczyłem, że nie rzuci mi 1/10 z gry :P Z asystami było ciężko bo nie było kogo wystawić - nie przewidziałem, że Plumlee machnie ich 6. Zresztą policzyłem, że w najgorszym wypadku zrównam się z Tobą punktami i wygram na tie-break'i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że wolę wystawić Shumperta i zabezpieczyć steale + liczyłem, że nie rzuci mi 1/10 z gry :tongue: Z asystami było ciężko bo nie było kogo wystawić - nie przewidziałem, że Plumlee machnie ich 6. Zresztą policzyłem, że w najgorszym wypadku zrównam się z Tobą punktami i wygram na tie-break'i.

 

Heh, no byłem przekonany, że jakiegoś PG z FA zgarniesz, paru ich było dostępnych. Tak czy siak wyszło na to, że zrobiłeś dobrze :) A w roto o ile dobrze pamiętam to nie ma tie-breakerów, więc bylibyśmy równo na trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no byłem przekonany, że jakiegoś PG z FA zgarniesz, paru ich było dostępnych. Tak czy siak wyszło na to, że zrobiłeś dobrze :smile: A w roto o ile dobrze pamiętam to nie ma tie-breakerów, więc bylibyśmy równo na trzecim.

 

Rzuciłem okiem na regulamin naszej ligi i wiedziałem, że tie-break'iem po kolei: ilość 15 pkt (pierwszych miejsc w kategoriach), 14 (drugich) itd. więc wiedziałem, że w przypadku remisu mam przewagę (chyba żaden z nas nie miał 15, ale ja miałem więcej 14).

 A co do PG to miałem nawet DJ Augistina, ale:

1) nie wiedziałem czy zagra (w poniedziałek wykluczyły go personal reasons na czym też straciłem pewnie kilka asyst z totala)

2) w sumie miał tylko 2 asysty :P

A to, że mi się udało nie znaczy wcale, że zrobiłem dobrze. Trzeba byłoby popatrzeć w tabelę. Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie możesz mieć rację z tym PG z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.