Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Klepnęliśmy wymianę jeszcze raz z nadzieją na to, że normalnie będziemy grać jak w innych ligach i jeśli jest zgoda na trade miedzy obydwoma GMami i są argumenty nie będziemy sobie na złość odrzucać tradów.

Przed nami jeszcze kilka wspólnych miesięcy i mnóstwo zabawy i handlowania. A przy takim podejściu posypie nam się cała liga i więcej osób niż tylko 1 sobie odpuści 

 

Ewentualnie jeśli komisarz moźe to proponuję żeby klepnął tą wymianę szybciej ( wiem, że wilQ kiedyś pisał że jest taka możliwość i w pierwszej lidze chcieli tak robić lub robili już tak przed sezonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi jakieś założenia, jak kto będzie grał ,ale moje są zupełnie odmienne od Twoich.

Gdyby byly odmienne to bys nie klepnal tego dealu, ale tak nie jest.

 

Przy doborze tych graczy mi się sprawdziły i mam teraz skład na pierwszym miejscu. jeśli to jest powód żeby blokować trade to co ja mam teraz robić

Nie używać wymyslonego na potrzebe chwili argumentu...

 

Jak dla mnie po tym co napisał ptb sprawa jest jasna. Obie strony są zadowolone. Nikt mam nadzieję nie ma podstaw sądzić, że ktoś tutaj kombinuje i celowo osłabia swoją drużynę. Trade musi!!! zostać zaakceptowany. Jeśli będzie inaczej, niesmak będzie duży.

Na pewno nie musi, moze powinien moze nie. Skoro liga uznala ze byl krzywdzacy to cos w tym jest.

 

 

Klepnęliśmy wymianę jeszcze raz z nadzieją na to, że normalnie będziemy grać jak w innych ligach i jeśli jest zgoda na trade miedzy obydwoma GMami i są argumenty nie będziemy sobie na złość odrzucać tradów.

Przed nami jeszcze kilka wspólnych miesięcy i mnóstwo zabawy i handlowania. A przy takim podejściu posypie nam się cała liga i więcej osób niż tylko 1 sobie odpuści 

Ewentualnie jeśli komisarz moźe to proponuję żeby klepnął tą wymianę szybciej ( wiem, że wilQ kiedyś pisał że jest taka możliwość i w pierwszej lidze chcieli tak robić lub robili już tak przed sezonem).

Sluchajcie sam wiem ze grajac w fantasy w gre wchodza emocje. Nie raz moj deal tez zostal zavetowany i bylem oburzony. Moze sprobujcie zmodifikowac deal tak aby byl rowniejszy i wtedy deal moze przejdzie.

I proszę nie róbmy teorii spiskowych że ktoś komuś odrzucił deal na złość.

Jeśli deal zostal odrzucony to dlatego że wg managerów nie był on na tyle równy zeby przejść przez veto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mamy fajną ligę. 14 aktywnych userów, cała masa wymian, codziennie nowe propozycje. Przy takiej aktywności gra się naprawdę przyjemnie. Nie psujmy tego niepotrzebnym vetem, w sytuacji, gdy obaj bezpośrednio zainteresowani są zadowoleni z wymiany. 

 

Przyjmijmy zasadę, że veto jest używane w skrajnych sytuacjach. W przypadku absurdalnych wymian. Ta wg moich kryteriów jest bardzo daleka od absurdu. A nawet jeśli ktoś twierdzi, że jest nierówna, to niech przyjmie również fakt, że do lig przyjętych zostało bardzo dużo debiutantów i sytuacje czasami dziwnych wymian lub po prostu zwyczajnych błędów będą się zdarzać. A to, że Twój deal sooobi nie raz został zavetowany nie ma tutaj żadnego znaczenia.

 

PS. sooobi korzystając z tego, że jesteś aktywny na forum możesz napisać dlaczego nie dodajesz reszty z draftu do budżetu waiverów? A jeśli jest to już w tym momencie niemożliwe, to fajnie jakbyś to napisał, żebym mógł przestać narzekać na tą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą sytuację mamy. Jest trade między Detroit Gemes i  sama-sama, który oddaje Aleca Burksa i Jordana Hilla za Amira JohnsonaGeralda Hendersona.

 

Ja natomiast widzę u siebie również propozycję od Detroit Gemes, która zawiera Amira Johnsona i która też mi odpowiada i bym ją zapewne klepnął. Co stanie się jak zaakceptuję ten trade ? Czy przyjęta jest jakaś zasada, że jak już trade poszedł to ja nie powinienem teraz już wciskać akceptacji dla tej propozycji którą mam u siebie ?

 

Tak poza tym ciekawy trade chętnie sooobi posłucham jak widzisz znak równości w tej wymianie którą klepnęliście.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

%C5%9Brednie-liga-IIIC-20112013.jpg

 

wklejam kolejne zestawienie "na średnich" co ciekawe wychodzi mi, że jest identyczne(jeśli chodzi o miejsca) z dzisiejszym zestawieniem w lidze.

wydaje mi się, że masz błędy w tej tabelce. np. Karwan ma średnią strat 2,36 (250/106), co jest najgorszym wynikiem w lidze, a więc powinien mieć za tą kategorię 1 punkt, a tymczasem dałeś mu 3.

 

wychodzi mi, że tabela na średnich powinna wyglądać następująco:

 

Rank	TOTAL	Team	      GP	FG%	FT%	3PTM	PTS	REB	AST	STL	BLK	TOV
1	85	SiXers™ 	111	8,5	10,5	9	8	10	8	4	14	13
2	83,5	Nocna Straż 	112	13,5	12	15	14	3	7	5	7	7
3	80	BC Dzidzia 	117	11	5	4	9	14	15	10	10	2
3	80	Los Lakers 	116	2	15	14	10	2	14	8	6	9
3	80	BAD BOYS TEAM 	108	4	6	10	13	6	11	13	13	4
6	75	Kriszot's niggaz110	15	4	11	12	11	1	6	9	6
7	74,5	sama-sama 	107	6	10,5	13	3	4	9	12	5	12
7	74,5	Karwan 	        106	13,5	3	1	11	15	12	15	3	1
9	69	Lebron haters 	109	3	7	7	15	12	4	1	15	5
9	69	Lewa Strona 	101	6	13	12	4	7	6	7	4	10
11	68	Arctus 	         97	1	14	8	6	1	13	9	2	14
12	64,5	Detroit Gems 	110	8,5	9	3	5	8	10	2	11	8
13	63	BALL DONT LIE 	115	12	2	2	1	9	3	11	8	15
14	59	TB TEAM 	123	10	1	5	7	13	5	3	12	3
15	55	Shaqtin' A Fool  93	6	8	6	2	5	2	14	1	11
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie te same, tylko moja tabelka (dostałem ją od leszczura) nie liczy połówek punktów. jak jest remis w kategorii to nie dzieli punktu na pół tylko zaokrągla. nie daje np. za egzekfo 1 miejsce po 14,5 pkt tylko po 14. Ale ogólny pogląd daje prawidłowy. Nie znam formuły w excelu żeby dzieliła pkt. ale fajnie lorak jakbyś podesłał plik z którego korzystasz :smile:

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uzgodnijcie z lorakiem zeznania, bo macie inne wyniki ;]

najwyraźniej szkoda-czasu nie uwzględnił w formule korekty względem takich samych wyników. dlatego też u niego suma wszystkich punktów to 1074, a powinno być 1080.

 

szkoda-czasu,

podaj maila na PW, to ci podeślę.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co złego widzisz w tradzie z sama-sama?

 

jak pisałem wcześniej nie zamierzam nic vetować i trade absolutnie nie jest do odrzucenia, ale osobiście uważam, że sama-sama zrobił dobry handel, a ty tracisz na tej wymianie. oddajesz dwóch lepszych zawodników za dwóch gorszych. Dostajesz zawodników którzy  grali do tej pory po kilkanaście minut (teraz ponad dwadzieścia)  za zawodników regularnie grających około 30 min w meczu.

 

Prosiłem żeby sooobi napisał jak to widzi i że ciekawi mnie jego punkt widzenia ponieważ w przypadku mojej wymiany podnosił, że chwilowa dyspozycja zawodników nie ma znaczenia bo i tak nie utrzymają tego przez cały sezon, a w przypadku wymiany Alec Burks i Jordan Hill za Amira Johnsona i Geralda Hendersona jak spojrzeć na poprzednie lata to ta wymiana jest bardzo niekorzystna dla Ciebie. 

 

Ciekawi mnie jego uzasadnienie i to jak jego argumentacja w tym tradzie będzie współgrać z tym co podnosił chcąc vetować mój trade.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widzę u siebie również propozycję od Detroit Gemes, która zawiera Amira Johnsona i która też mi odpowiada i bym ją zapewne klepnął. Co stanie się jak zaakceptuję ten trade ? Czy przyjęta jest jakaś zasada, że jak już trade poszedł to ja nie powinienem teraz już wciskać akceptacji dla tej propozycji którą mam u siebie ? [/size]

AFAIK nie udaloby Ci sie tego zrobic bo Yahoo pilnuje takich rzeczy i pewnie wyskoczylby jakis error.

Tak sie dzieje tez w innych sytuacjach, np jak ktos ustawi gracza do wywalenia na waiver to nie bedzie mogl go dorzucic do wymiany dopoki nie usunie tego polecenia z waiverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz zawodników którzy  grali do tej pory po kilkanaście minut (teraz ponad dwadzieścia)  za zawodników regularnie grających około 30 min w meczu.

Tak tylko kupujemy przyszlosc a nie przeszlosc a tutaj Jordan Hill moze grac dalej wiecej niz Amir. Za last week Hill gra 33 a Amir 26.

 

Prosiłem żeby sooobi napisał jak to widzi i że ciekawi mnie jego punkt widzenia ponieważ w przypadku mojej wymiany podnosił, że chwilowa dyspozycja zawodników nie ma znaczenia bo i tak nie utrzymają tego przez cały sezon, a w przypadku wymiany Alec Burks i Jordan Hill za Amira Johnsona i Geralda Hendersona jak spojrzeć na poprzednie lata to ta wymiana jest bardzo niekorzystna dla Ciebie.

Ale pomijasz pewna rzecz, bardzo wazna czyli produkcje per 36. Zarowno Afflalo jak i Lin wiadomo jak moga i jak beda grac w dluzszym okresie mowia nam o tym dane, dane zebrane na duzej probce podobnych minut. Z Hillem niestety nie mamy takich danych bo nigdy nie gral tak duzo minut.

A juz w ogole w kupujac Holidaya i Pierce'a za Thomasa i Jr Smitha nie powinnes o tym argumencie nawet wspominac bo strzelasz sobie sam w stopę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sooobi wybiórczo odpisujesz na pytania więc nie ma raczej sensu dyskutować. do togo chyba mnie nie nie zrozumiałeś.

chodziło mi żebyś uargumentował czemu według ciebie trade z lovem był zły, a ten z Amirem jest dobry. w jednym powoływałeś się na to co działo się z zawodnikami w przeszłości, a w kolejnym już tylko liczyła się przyszłość.

Ja to widzę tak, że chciałeś na siłę podciągnąć argumentację pod dany przypadek dlatego, że trade z Love Ci nie pasował bo wzmacniał twojego konkurenta w tabeli. poza tym wymiany już poszły więc nie ma sensu dalsze dyskutowanie.

 

I oczywiście to co piszesz, że kupujemy przyszłość to prawda. tylko żeby spróbować przewidzieć co będzie w przyszłości trzeba próbować analizować różne aspekty i raczej jest to nasze gdybanie bo zawodnicy się rozwijają lub gasną i nigdy nie wiadomo kto wybuchnie.. Ja uważam, że trady które zrobiłeś obydwa były bardzo dobre i jedynie masz pecha, że Deron jest kontuzjowany.

 

u siebie za to widzę sporo chaosu w handlowaniu. Nie jestem pewien tej ostatniej wymiany z Tomasem, ale myślę że nie będzie grał na takim poziomie cały czas i kiedy Vasquez się obudzi Isaiah nie będzie kręcił już takich cyferek. Do tego JR mi nie pasował do składu przez % jakie robi więc wymiana za Pierca wydawała się dobra. To dopiero pierwszy rok w fantasy więc nie ważne jak się skończy liczy się przyjemność z gry :)

 

ps. poza tym dziś ciekawa noc byłą. kontuzje Rosa i Gasola mogą wywrócić tabele w niektórych ligach, a u nas obydwaj są w drużynie Shaqtin'A Fool, który chyba już zrezygnował i jest na 15m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.