Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z powrotem :) udalo sie na wakacjach znalesc kilka razy wifi . tak wogole to chcialem polecic aplkkacje yahoo na androida. spokojnie pozwala na dokonywanie zmian w skladzie i sledzenie tego co sie dzieje w lidze. jak ktos wyjezdza i nie ma dostepu do kompa to ta appka jest wystarczajaca.

 

widze tez ze sie dyskusja wywiazala o zastepstwach. jak to u nas wyglada? wszyscy sa aktywni? jak to w ogole sprawdzic? czy tylko komisarz moze?

 

ps. wystawilem tez kilku swoich na handel. jak ktos zainteresowany to z checia oddam 2ch za jednego lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tez ze sie dyskusja wywiazala o zastepstwach. jak to u nas wyglada? wszyscy sa aktywni? jak to w ogole sprawdzic? czy tylko komisarz moze?

Kazdy moze to sprawdzic, w zakladce "Managers" jest kolumna "Last League Activity".

Karwan i Shaqtin' A Fool nie dokonali zadnych ruchow od konca pazdziernika, wiec mozna tu sie zrobic podejrzliwym, ale dopoki gier nie opuszczaja i nie wystawiaja zlamasow to nawet trudno cos definitywnie uznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami week 3. Pomimo wiatru w oczy udało mi się póki co utrzymać miejsce w czołówce, chociaż tablea miesza się bardzo dynamicznie.

 

McGee otrzymuje ode mnie miano głównego szkodnika pierwszych dwóch tygodni. Najpierw problemy z głową, skutkujące słabym początkiem. Teraz problem z piszczelem, który przynajmniej uchroni mnie przed wystawianiem go do składu :nightmare:  Z dropowaniem wstrzymam się jednak do czasu, aż nie zobaczę jakiegoś gorącego FA. Ma się tą cierpliwość.

 

Największy fart w mojej ekipie to powtórne przechwycenie Markieffa Morrisa, którego zdropowałem po pierwszych dwóch meczach, ale na szczęście nikt się nie połasił i udało się go wstawić do składu na dwa ostatnie monster games ('kieff ratujesz mój FG%, dzięki!).

 

Poza tym cieszy przebudzenie Ibaki, ale to była kwestia czasu. Gdyby jeszcze przestał oddawać tyle jumpshotów z dalekiego półdystansu, a skupił się na atakowaniu kosza to byłoby całkiem miodowo. W ostatnich sezonach takie same długie rzuty za dwa łupał Hawes w Philly. Teraz robi ten krok za linie za 3 i już widać łade efekty w rankach. Poza tym miło patrzeć jak Redick wpasował się do systemu Clippers i jest dokarmiany przez Paula.

 

Najbardziej martwię się o kostki Curry'ego, na którego już polują rzeźnicy. Wara! Stephen powinien operować tylko za linią 3PT i zero kontaktu.

 

Co do ligi, nasz komisarz chyba oszczędza mecze na później, bo rozegranych ma mniej niż niezbyt aktywni użytkownicy, a wielkich problemów z kontuzjami nie widać. Zapewne taka taktyka, ale jeśli brakuje głębi w składzie to zawsze możemy pogadać o rozmienieniu Duranta czy Millsapa ;)  Odwrotnie TB TEAM, który ma już 15 rozegranych gier więcej niż sama-sama.

 

PS. coś ostatnio ustały trejdy w lidze. Rozumiem, że każdy może być zadowolony ze skadu, ale moja skromna prośba do współgraczy, by przy wciskaniu 'reject' chociaż machnąć zdanie w stylu: za mało dajesz, nie na sprzedaż, daj to i to albo cokolwiek. Taki fantasy savoir-vivre mile widziany. Ja też dostaję często słaaabe oferty, ale zawsze coś tam napiszę ewentualnie skontruję. Przecież zawsze można ponegocjować. To ożywi grę i stosunki w lidze, bo czeka nas jeszcze kilka wspólnych miesięcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGee otrzymuje ode mnie miano głównego szkodnika pierwszych dwóch tygodni. Najpierw problemy z głową, skutkujące słabym początkiem. Teraz problem z piszczelem, który przynajmniej uchroni mnie przed wystawianiem go do składu :nightmare:  Z dropowaniem wstrzymam się jednak do czasu, aż nie zobaczę jakiegoś gorącego FA. Ma się tą cierpliwość.

 

Największy fart w mojej ekipie to powtórne przechwycenie Markieffa Morrisa, którego zdropowałem po pierwszych dwóch meczach, ale na szczęście nikt się nie połasił i udało się go wstawić do składu na dwa ostatnie monster games ('kieff ratujesz mój FG%, dzięki!).

To mamy podobny układ bo też mam ich w rosterze.

 

McGee u mnie akurat był najsłabszym ogniwem i nawet bez jego produkcji i tak miałem sporą przewagę, więc na szczęście wielkiej szkody mi nie wyrządzi i tu się nic specjalnie nie zmieni, chyba że jeszcze na lepsze ;) Zastanawiam się już czy mu tej kontuzji nie wymyślili, żeby mieć pretekst do nie wystawiania go w rotacji :S

 

Markieffa wziąlem od razu z draftu i też się zastanawiałem po początku sezonu, kogo w jego miejsce dać, tym bardziej, że ku mojemu zaskoczeniu wchodził z ławki na rzecz channinga fray'era. Na szczęście jestem dość opanowany w decyzjach co jak widać się opłaca :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

McGee u mnie akurat był najsłabszym ogniwem i nawet bez jego produkcji i tak miałem sporą przewagę, więc na szczęście wielkiej szkody mi nie wyrządzi i tu się nic specjalnie nie zmieni, chyba że jeszcze na lepsze ;) Zastanawiam się już czy mu tej kontuzji nie wymyślili, żeby mieć pretekst do nie wystawiania go w rotacji :S
 

 

Hehe no tez jest to jakaś opcja. Jak ktoś się swobodnie posługuje angielskim, to może przetłumaczy stress fracture? Z tego co rozumiem to kontuzja przeciążeniowa, a nie wiem czym on sie miał przeciążyć grając te swoje marne minuty. Chyba, że taki tyran treningu ;) A co do Morrisa to mam nadzieję, że nadal będzie wchodzić z ławki, bo widać służy mu gra w drugim unicie. Tylko martwi mnie powrót Tragicia, który wg mnie jest cienkim rozgrywającym nawet jeśli robi tam pare asyst. Za często łupie te swoje gówniane rzuty, zamiast uruchamiać kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe no tez jest to jakaś opcja. Jak ktoś się swobodnie posługuje angielskim, to może przetłumaczy stress fracture?

Stress fracture to pękniecie kości nie wynikające z bezpośredniego urazu (np uderzenia), tylko z nadmiernego obciążania danej kości. Na razie z tego co widzę nie wiemy jak poważna jest ta kontuzja - i stąd nie jest jasno określony termin powortu Megiego do gry. Niestety doyczy ona kości bardzo obciążanej, a to tylko wydłuża gojenie.

 

A powody mogą być baaardzo różne. Zbyt duża masa własna zawodnika, potężne obciążenia treningowe, "wady konstrukcyjne". Może to też być skutek osłabienia kości na skutek terapii na przykład sterydami, gdy zawodnik nie pamięta o tym żeby uzupełniać wapń.

A najprędzej - kombinacja wszystkich tych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest kolejny trade:

TB team - Lebron Haters

Corey Brewer + David Lee // za // DeMarcus Cousis + Joe Johnson

 

jakieś opinie ??

 

do tego minął już 2 tydzień gry tabela na dziś to :

1 Nocna Straż  90.5
2 BC Dzidzia  87.5
3 Los Lakers  83
4 SiXers™  82
5 Detroit Gems  80
6 Kriszot's niggaz  79.5
7 Lebron haters  77
8 BAD BOYS TEAM  76
9 TB TEAM  74.5
10 Karwan  74
11 sama-sama  58.5
12 Arctus  57.5
13 BALL DONT LIE  56.5
13 Lewa Strona  56.5
15 Shaqtin' A Fool  47

 

Jest sens wyciągać już jakieś poważniejsze wnioski czy to jeszcze zbyt mała dawka ?

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaqtin' A fool nie wchodził na Yahoo od 2ch tygodni (ostatnio 30.10 ).

Robimy coś z tym fantem ? Pisałem również do niego kilka dni temu propozycję Tradu i też się nie odezwał w tej sprawie. 

 

Moi zdaniem podobnie jak w innych ligach komisarz powinien zdjąć mu ze składu kontuzjowanego zawodnika ( w tym przypadku Kirlenko) i niech zostanie tak jak jest i nie bierzmy zastępcy za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaqtin' A fool nie wchodził na Yahoo od 2ch tygodni (ostatnio 30.10 ).

Robimy coś z tym fantem ? Pisałem również do niego kilka dni temu propozycję Tradu i też się nie odezwał w tej sprawie. 

 

Moi zdaniem podobnie jak w innych ligach komisarz powinien zdjąć mu ze składu kontuzjowanego zawodnika ( w tym przypadku Kirlenko) i niech zostanie tak jak jest i nie bierzmy zastępcy za niego.

Info na yahoo dotyczy dokonywania zmian w składzie ligi, a nie logowania się. Jeśli ktoś codziennie sprawdza sytuację, ale niczego nie rusza, to nie będzie tego widać. Tak więc jeśli Shaqtin nie trzyma w składzie kontuzjowanych, to nie ma powodu się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na yahoo dotyczy dokonywania zmian w składzie ligi, a nie logowania się. Jeśli ktoś codziennie sprawdza sytuację, ale niczego nie rusza, to nie będzie tego widać. Tak więc jeśli Shaqtin nie trzyma w składzie kontuzjowanych, to nie ma powodu się czepiać.

 

W sumie ma kontuzjowanych w podstawowym składzie, ale w naszej lidze komisarz przyjął taktykę pozostawienia drużyny bez interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to poniżej zestawienie ligi według średnich. Plik do obliczeń dostałem z innej ligi od Leszczura (dzięki).

zestawienie pokazuje bardziej realną sytuację bo nie ma znaczenia liczba rozegranych spotkań.

 

wklejałem z Excela więc pozycja jest opisana w 2 tabeli w pozycji Rank - nie chciało mi się już przestawiać kolejności zgodnie z pozycją. Myślę że i tak jest czytelnie.

 

%C5%9Brednie-liga-IIIC-15112013.jpg

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przepraszam ale kliknąłem akceptację tradu przez misclick. prośba do komisarza o cofnięcie tego tradu . Ewidentna pomyłka z mojej strony. lub proszę niech ktoś zawetuje. 

Nawet wiadomość, która załączyłem do tego tradu mówiła że się nie zgadzam. Sam chyba nie mogę tego cofnąć lub proszę o informację jak to cofnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.