Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt zaskyłem na tym dealu, ale nikt z nas nie wiedział ze Amir zacznie grac zyciowke? Chyba ze Ty wiedziales to trzeba bylo go kupowac. Hendo w chiwli jak klepalismy deal byl w rankingu obok Burka oboj powyzej top 150 ligi.

 

A Ty powolujesz sie na neirowny deal Love i tym argumentem chcesz bronic ten złodziejski deal?

 

 

Rzuca 2 punkty wiecej, minimalnie lepiej podaje, minimalnie mniej traci, troche lpiej kradnie i blokuje i ma lepsza skutecznosc - i te wlasnie male skladowe z polaczeniem trojek w ktorych daje wiecej niz randolph w zbiorkach robi to ogromna roznice i prosze nie udawaj teraz greka ze o tym nie wiesz.

 

Nie mam problemu w tym ze chce odpuscic kategorie i oddac lepszego gracza za gorszego jezeli mu to pasuje, ale nie jezeli roznica w jakosci gracza jest tak ogromna!

 

Zach Randolph to gracz z pogranicza FA ale w 12 osobowej lidze, fakt w 15 osobowej ten próg FA jest nizszy.

Ale jakby nie patrzec to roznica miedzy top 40 a top 140 jest ogromna niezaleznie od tego w jaki sposob bys nie probowal wmowic ze jest inaczej.

 

 

Ja wiedziałem, że Amir zacznie grać dużo lepiej i sporo osób wiedziało, bo wysyłali za niego oferty, także nie udawaj głupiego. Oddałeś za niego dwóch gości pobranych z FAsów i potem masz czelność wytykać trejdy innym graczom. Najpierw cyferki, które tak uwielbiasz. Po Amira strejdowałeś ponad miesiąc temu. Za ostatni miesiąc na średnich Amir jest 30. w lidze. Jordan Hill jest 158! Btw. jaką Amir gra życiówkę, jak zeszły sezon skończył na 45 miejscu na średnich, więc zajebiście wysoko. Olewam Burke'a, który jest na fa i Hendersona. Sama ta wymiana wysokich jest pomyłką, bo bierzesz lepszego podkoszowego za gorszego. W moim przypadku oddałem świetnego zbierającego, drużynie która potrzebowała zbiórek po kontuzji centra, za świetnego trójkowicza, który by tej drużyny samodzielnie w trójkach nie zbawił. Poza tym mówiłem, popatrz kto wysłał trejd. Dostałem propozycję, zaakceptowałem, tyle w temacie.

 

Co do poszczególnych kategorii to trochę się kompromitujesz pisząc o różnicach w asystach, stratach etc. To są marginalne różnice. W kwestii skuteczności z gry Thompson jeszcze może tu sporo zlecieć, bo zobacz jego FG% kariery. Zach ma znacznie korzystniejszy i jak Gasol wróci to pewnie Randolph urośnie w tej statystyce.

 

"Zach Randolph to gracz z pogranicza FA ale w 12 osobowej lidze" - ośmieszasz się takimi tekstami.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love poszedł za Noaha [...] To są dopiero kradzież była. A poza tym zobacz najpierw kto wysłał trejda...

Jeden nierowny trejd nie jest uzasadnieniem dla nastepnego, wrecz przeciwnie, wypada wyciagac wnioski.

 

A tak poza tym wiLQ to chyba następnym razem trzeba przyjąć inny klucz wybierania komisarzy

Np jaki?

 

bo jeśli gość który ma uchodzić za autorytet

Eghm, w wybieraniu komisarzy nie chodzilo by byli autorytetatmi bo to trudno ustalic.

Raczej, ze wiele doswiadczyli w tym takie trejdy, ktore wzbudzaja okolowetowe kontrowersje.

 

jeśli pojawiłaby się nagle dziura pod koszem po kontuzji oraz miałbym nadmiar lub kompletne dno w trójkach to bym się nie zastanawiał nad oddaniem Klaya za Randolpha

Eghm, Karwan nie ma dziury ani nadmiaru w trojkach czyli nie spelnia tego warunku czyli moglbys tego nie klepnac..

 

O cholera, gość który ma 9 sezonów doświadczenia w fantasy mówi, że rankingi najlepiej oddają wartość gracza :grin:

W fantasy, a nie w realu. Zaatakowaliscie sooobiego za opieranie sie na rankach... a nie da sie sklecic obiektywnej oceny trejdu bez tego. Tzn mozna i powinno sie dyskutowac o rankach przyszlych i ewentualnie dlaczego aktualne sa zanizone czy zawyzone, ale jakas dyskusja o ogolnej wartosci graczy w danym formacie byc powinna. W takiej czy innej formie sprowadzi sie to do rankingu za sezon czy za dany okres. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poszczególnych kategorii to trochę się kompromitujesz pisząc o różnicach w asystach, stratach etc. To są marginalne różnice. W kwestii skuteczności z gry Thompson jeszcze może tu sporo zlecieć, bo zobacz jego FG% kariery. Zach ma znacznie korzystniejszy i jak Gasol wróci to pewnie Randolph urośnie w tej statystyce.

 

"Zach Randolph to gracz z pogranicza FA ale w 12 osobowej lidze" - ośmieszasz się takimi tekstami.

Sorry ale koncowa wartosc gracza pokazuje ranking a nie wasze widzimi sie o nim.

Zach Randolph w tym sezonie to borderline a Thompson to top 40 ligi.

O skillu fundamentalach i 'zajebistym' zbieraniu i 'solidnych' osobkach mozesz sobie porozmawiac z ogórkami z podwórka. Ta 'zajebistość' i 'solidnosc' w kazdej kategorii pokazuje value a ono jednoznacznie pokazuje jak ogromnie nierowny jest to deal.

Dla mnie w zadnym wypadku nie do zaakceptowania.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, w wybieraniu komisarzy nie chodzilo by byli autorytetatmi bo to trudno ustalic. Raczej, ze wiele doswiadczyli w tym takie trejdy, ktore wzbudzaja okolowetowe kontrowersje.

 

Czyje kontrowersje wzbudzają? Tylko sama-samy, który wcześniej robił dziwne trejdy i nikt nie robił rabanu na forum, nie rzucał vetami. Jak chcesz to go broń, ale ja już powoli mam dość. Jesli sama-sama może robić trejdy, gdzie bierze lepszego wysokiego za gorszego, a ja nie mogę przyjąć oferty trójki za zbiórki to pieprze takie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje kontrowersje wzbudzają? Tylko sama-samy, który wcześniej robił dziwne trejdy i nikt nie robił rabanu na forum, nie rzucał vetami. Jak chcesz to go broń, ale ja już powoli mam dość. Jesli sama-sama może robić trejdy, gdzie bierze lepszego wysokiego za gorszego, a ja nie mogę przyjąć oferty trójki za zbiórki to p****** takie granie.

Co do mojego dealu, w chwili jak go klepalismy(po 13 meczach) to Amir byl w top 110 a Jordan Hill w top 80.

Deal wtedy byl rowny. Oczywiscie kupowalem Amira z zalozeniem ze bedzie gral lepiej, ze wystrzelil lepiej niz myslalem to super moj zysk. Ale w chwili proponowania i akceptowania dealu musimy brac pod uwage ranking.

 

Na wszystkie deale w lidze (bylo ich ponad 20) mam uwagi do 2 deali, ten za Love (na ktory sa sie powolujesz ze jest nie rowny) i ten Twoj ktory sam dobrze wiesz ze tez jest nie rowny.

 

A co do Twojego odejścia z ligi to krótko - śmiało odchodź skoro masz używać szantażu tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chrzanienie, bo Amir już wcześniej wyrobił sobie markę i było wiadome, że będzie grać lepiej, a Hill miał chwilowy wyskok. Ja też ostatnio się pojarałem Teletoviciem przez 4 mecze, co nie znaczy że wciskałem go komuś za Pau Gasola czy Josha Smitha. Rankingi w przypadku niektórych graczy są mylące i to jest fakt. Popatrz choćby na Howarda. Nigdy nie widział w 9-cat pierwszej setki, a drogo poszedł w drafcie i w naszej lidze został wytransferowany za Drummonda i Iguodale, którzy w rankach są znacznie wyżej. Albo drugi biegun i Kawai Leonard i Danny Green. W zeszłym sezonie nabili sobie ranking robiąc ładne acz dość śladowe statystyki. Randolph jest jendym z najlepszych i najrówniejszych zbierających i to jest fakt. Jest też gwaratm punktów. Choć wg ranków jest gorszy od Danny Greena o 50 pozycji. Ale nawet ty musisz zauważyć, że to przekłamanie. Klay poza trójkami i punktami nie robi nic, bo wyróżniałoby go jako topowego gracza.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje kontrowersje wzbudzają?

Minimum kilku GMow, a konkretnie tylu ile jest niezbednych glosow do zawetowania wymiany. Pamietaj, ze decyduja "League Votes", a nie sam komisz co oznacza, ze o ile tylko sooobi uwaza ja za nierowna nie powinno byc ani weta ani problemu.

 

 

BTW, zapomnialem wspomniec swoj punkt widzenia...

Ogolnie wg mnie na trejd Klaya za Zacha trzeba spojrzec z czterech stron:

1) potrzeb i nadwyzek statystycznych druzyn. Zadna z nich nie sprzedaje kategorii gdzie ma za duzo ani zadna nie ma oczywistej drogi do zysku w pozyskiwanych kategoriach takze ten motyw dla mnie slabo wyglada.

2) potrzeb i nadwyzek pozycji druzyn. Po kontuzjach Karwan ma dziure pod koszem, a Sixers maja nadwyzke wysokich i przydalby sie mocny obronca czyli SG za PF/C byloby wrecz polecane dla obu stron. Pod tym wzgledem ksiazkowy motyw do trejdu.

3) wartosci Klaya. Zaczal sezon kosmicznie, grudzien mial slaby, ale jednoczesnie bylo to w okresie gdy Iggy sie polamal. Moglbym kupic zalozenie, ze utrzyma wysoka produkcje, choc wciaz istnieje mozliwosc, ze spusci z tonu.

4) wartosci Zacha. Tez mial slaby grudzien i tez zbieglo sie to z kontuzja innego zawodnika. Moglbym kupic zalozenie, ze po powrocie Gasola bedzie gral lepiej choc tu takze istnieje mozliwosc [i wieksza niz u Klaya], ze po prostu wiek i kontuzje go oslabily i to jest jego nowa norma.

 

Hmmm, czyli ogolnie ze strony Sixers klepnalbym ta wymiane znacznie szybciej niz ze strony Karwana, ale rozumiem ja dla obu stron, wiec na weto to sie wg mnie nie nadaje. Tym bardziej, ze obie druzyny sa contenderami ergo trudno podejrzewac, ze ktos tu komus pomaga, to jest zaklad o los wlasnej druzyny w kwestii awansu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli ogolnie ze strony Sixers klepnalbym ta wymiane znacznie szybciej niz ze strony Karwana, ale rozumiem ja dla obu stron, wiec na weto to sie wg mnie nie nadaje. Tym bardziej, ze obie druzyny sa contenderami ergo trudno podejrzewac, ze ktos tu komus pomaga, to jest zaklad o los wlasnej druzyny w kwestii awansu...

Wilq juz widze Twoje przyzwolenie na taki deal w keeperze gdzie oddalbym teraz Sullingera za Thompsona:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Klaya w drużynie przez większość czasu, oddałem go ostatnio Karwanowi u którego zagrał tylko kilka  spotkań. W tym czasie jak miałem Klaya u siebie dostałem za niego kilkadziesiąt propozycji i byli to znacznie lepsi zawodnicy niż Zach. Uważam, że trade jest nierówny i Karwan na nim bardzo straci. Karwan mógł wyrwać znacznie więcej za Klaya niż zawodnika jakim jest Zach. Uważam że dobrze wartość Zacha opisuje ostatnia notatka o nim na Yahoo:

Advice: He's really got it going in the paint for the Grizzlies over his last five games, averaging 18.2 points, 12.0 boards and 3.0 assists in 34.6 minutes. Although, he has just 0.2 blocks and 0.2 steals while shooting 46.5 percent from the field, so he's really only a two-category player in fantasy leagues.

 

Kolejny temat to czy trade jest do vetowania? Uważam że nie i tak w ogóle nie rozumiem zupełnie opcji vetowania tradów i wpier.. się w ustalenia pomiędzy konkretnymi GMami.

Karwan ma taką wizję że Randolph da mu więcej niż Klay i nic nam do tego. Ja uważam akurat że straci na tej wymianie. Inna sprawa to jak dużo zyskuje Sixers na tej wymianie. I chyba to budzi głównie taki sprzeciw u naszego komisarza. Podobnie było na mojej wymianie gdzie handlowany był Love. Sixers po tej wymianie skacze na 1 miejsce w trójkach a nasz komisarz jest tam wysoko, obaj biją się o 1 miejsce i tu jest główny ból.

 

podsumowując trade nierówny, ale nie do vetowania. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jednak przyjąć jakieś zasady. Mi też się nie podobały niektóre wymiany wcześniej, ale nie było podejrzeń, że ktoś gra na dwóch kontach więc nie było wetowania. Jeśli sooobi masz co do mnie jakieś podejrzenia to udowodnij je, można sprawdzić ip i takie tam. Jeśli nie, to nie wiem o co się czepiasz. Statystycznie nie widzę nic poza trójkami (mocno) i minimalnie punktami co podrasuję przez ten trejd. Strace znacznie na zbiórkach, co też nie pomoże przy kontuzji Vucevicia. To są fakty, a pieklisz się jakbym dostał Lebrona za Royce'a White'a.

 

Generalnie to chciałbym zauważyć, że komisarz powinien sprzyjać grze, a nie ją psuć. A komisarz naszej ligi wypowiada się śladowo, głównie, jak chce komuś blokować wymianę. Jednego gracza chciał blokować, bo przez dwa tygodnie nie robił zmian w składzie. Teraz mnie śmiało żegna. No byłaby już liga 12 osobowa, jakby jego plany weszły w życie. Brawo za zaangażowanie. Szkoda, że o doliczenie kasy waiverowej trzeba było się prosić kilka tygodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jednak przyjąć jakieś zasady.

Dokładnie, najlepszym sposobem jest ranking. Spojrz na niego później spojrz na deal, póxniej ponownie spójrz na ranking...

 

Mi też się nie podobały niektóre wymiany wcześniej, ale nie było podejrzeń, że ktoś gra na dwóch kontach więc nie było wetowania. Jeśli sooobi masz co do mnie jakieś podejrzenia to udowodnij je, można sprawdzić ip i takie tam. Jeśli nie, to nie wiem o co się czepiasz.

Czy zarzucam Ci coś takiego? Czy specjalnie tworzysz nowe bezsensowne watki aby odwrocic uwage od sedna.

 

Statystycznie nie widzę nic poza trójkami (mocno) i minimalnie punktami co podrasuję przez ten trejd. Strace znacznie na zbiórkach, co też nie pomoże przy kontuzji Vucevicia. To są fakty, a pieklisz się jakbym dostał Lebrona za Royce'a White'a.

To jesteś ślepcem. Bo jeżeli w koncu zaczales odwolywac sie do faktów czyli cyferek a nie do solidnosci i zajebistosci to tutaj Twoje argumenty sie koncza. Roznica miedzy graczami jest ogromna. POKAZUJA TO DOKŁADNIE CYFERKI - to są fakty.

 

Generalnie to chciałbym zauważyć, że komisarz powinien sprzyjać grze, a nie ją psuć. A komisarz naszej ligi wypowiada się śladowo, głównie, jak chce komuś blokować wymianę.

I slusznie. Mam najwiekszego doswiadczenie i widzialem juz nie jedne nierówne deale. Pilnuje tego aby ich nie było.

 

Jednego gracza chciał blokować, bo przez dwa tygodnie nie robił zmian w składzie.

Rzuciłem pomysł i to dotyczacy innego managera, z Karwanem napisaliscie zeby dac mu szanse i ja dostał. Wyolbrzymiasz problem i robisz poboczne watki aby odwrocic uwage od dealu.

 

Teraz mnie śmiało żegna. No byłaby już liga 12 osobowa, jakby jego plany weszły w życie. Brawo za zaangażowanie. Szkoda, że o doliczenie kasy waiverowej trzeba było się prosić kilka tygodni...

Przeciez sam pisales ze pie**** tak gre. Nie jestesmy malymi dziecmi nie bede Ci dawal cukierkow i namawial do gry. Wiedzialem na co sie pisze zglaszajac sie do 3 ligi z przypadkowymi osobami, nie mam problemow z tym ze liga zostanie nawet 11 zespolowa jezeli zostana Ci co chca w niej grac i Ci ktorzy nie beda robili szantazy w stylu jezeli zavetujecie moj deal to odchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie chcę odwrócić uwagi od transferu. Nikt poza tobą póki co nie uznał go za vetowalny... Rozmawiamy. Wymień mi te cyferki, na których tak ogromnie zyskuje pomijając trójki, punkty oraz zbiórki gdzie akurat trace. A tak poza tym czemu się nie czepiałeś, jak Dwight, który w rankingu jest poza setką szedł za wysokonotowanych zawodników? Ranking nie zawsze oddaje prawdziwą wartość gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers po tej wymianie skacze na 1 miejsce w trójkach a nasz komisarz jest tam wysoko, obaj biją się o 1 miejsce i tu jest główny ból.

Akurat osłabienie Karwana jest mi na reke, bo odpada konkurent do awansu.

Z drugiej strony Karwan jest olewajacym lige managerem ktory i tak nie ma szans bo nie dogra spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jednak przyjąć jakieś zasady

Jakie konkretnie proponujesz? Bo jak z doborem komisarzow rzucasz pomysl, ktory nawet jesli sluszny, niewiele wnosi bez konkretnych alternatywnych rozwiazan.

 

Statystycznie nie widzę nic poza trójkami (mocno) i minimalnie punktami co podrasuję przez ten trejd

Jakos dziwnie upraszczasz do kategorii gdzie roznice sa duze... przeciez te male tez sie licza i dotychczas Klay mial wiecej przechwytow [o 22], blokow[!] o 16, asyst o 16[x] oraz oba lepsze ratia rzutowe[!]. Co prawda rozegral tez o 5 gier wiecej i to wszystko sa male roznice, ale wszystkie na korzysc Klaya i w skali sezonu te np dodatkowe 30-40 przechwytow czy 20-30 blokow trzeba liczyc jako zysk dla jednej strony i moze sie tego uzbierac na dodatkowe punkty roto w kazdej z tych kategorii. Trudno to inaczej ujac niz, ze pierwsze dwa miesiace Klay mial w tym formacie znacznie lepsze od Zacha.

 

[x]celowo pisalem na totalach, a nie na srednich bo w srednich roznica wydaje sie mniejsza niz faktycznie jest. Np 0,2 wyglada jak nic choc w skali sezonu to daje istotna roznice. Tu trzeba tez dodac, ze asysty Zach moglby odrobic dodatkowymi meczami, ale reszty raczej nie.

 

 

Bo jeżeli w koncu zaczales odwolywac sie do faktów czyli cyferek a nie do solidnosci i zajebistosci to tutaj Twoje argumenty sie koncza. Roznica miedzy graczami jest ogromna. POKAZUJA TO DOKŁADNIE CYFERKI - to są fakty

Mam nadzieje, ze doceniasz ironie w byciu po tej stronie dyskusji ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy. Wymień mi te cyferki, na których tak ogromnie zyskuje pomijając trójki, punkty oraz zbiórki gdzie akurat trace.

Prosze bardzo, dane za sezon 13/14

PPG

Thompson 19,5 - 17,1 Randolph

To 2,5 punktu na mecz, co daje ponad 200pkt w sezonie!

Dla Ciebie to pewnie nieisototne 200pkt?

Różnica value 0,50

 

3PM i REB

Thompson 3,1 - 0 Randolph

Thompson 3,3 - 10,4 Randolph

Roznica value to 0,99 na korzyśc Thompsona. Czyli to co opowiadasz ze oddajesz zbiorki za trojki to wierutna bzdura. Bo wartosc trojek ktora dostajesz jest bardzo dużo (0,99 value to BARDZO dużo) wyższa niż te zbiórki które daje Randolph

 

Asysty

Ok niech będzie na równo

 

Stls

Thompson 1,1 - 0,5 Randolph

1,1 różnicy w value!!!

Thompson jest ponad 2 krotnie lepszy niz Zach!!

 

Bloki

Thompson 0,6 - 0,1 Randolph

Naprawde musze to komentowac???

 

Fg%

Value ma Thompson minimalnie wyzsze ale mozna uznac ze sa podobni

 

Ft%

Tutaj nie dużo ale też na korzyść Thompsona, róznica 0,27 value

 

Straty

Thompson 2,2 - 2,5 Zach

tutaj też znacząca różnica o 0,5 value!

 

Tak naprawde ten swap zbiorki za trojki to zwykla bzdura bo zyskujesz na tym tak samo jak na stelsach, nie wspominajac juz o ppg i blokach i stratach.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie proponujesz? Bo jak z doborem komisarzow rzucasz pomysl, ktory nawet jesli sluszny, niewiele wnosi bez konkretnych alternatywnych rozwiazan.

 

Jakos dziwnie upraszczasz do kategorii gdzie roznice sa duze... przeciez te male tez sie licza i dotychczas Klay mial wiecej przechwytow [o 22], blokow[!] o 16, asyst o 16 oraz oba lepsze ratia rzutowe[!]. Co prawda rozegral tez o 3 mecze wiecej i to wszystko sa male roznice, ale w skali sezonu te dodatkowe 30-40 przechwytow czy 20-30 blokow trzeba liczyc jako zysk dla jednej strony i moze sie tego uzbierac na dodatkowe punkty roto w kazdej z tych kategorii. Nie widze nic kontrowersyjnego w stwierdzeniu, ze pierwsze dwa miesiace Klay mial w tym formacie znacznie lepsze od Zacha.

 

Pisałem o vecie wiLQ. Skoro nie wetowaliśmy do tej pory, to nie widzę powodu by teraz zaczynać, szczególnie, że poza rankiem nie widzę nic dziwnego w tej wymianie. Czyste zbiórki za trójki. Pozostałe statsy uważam tu za śladowe (np. "Thompson 0,6 - 0,1 Randolph Naprawde musze to komentowac???"). Nie rozśmieszaj mnie. Goście z FAsów moga mi zapwnić większą różnicę w stealsach czy blokach niż tu jest pomiędzy Zachiem i Klayem.  Osobiste w strone Klaya, fg% moim zdaniem pójdzie w stronę Zacha w drugiej części sezonu. sooobi dam ci Terrence'a Jonsea za Derona Williamsa chcesz? T.Jones jest wyżej w ranku, poprawisz bloki niesamowicie, zmniejszysz straty ZDECYDOWANIE i jeszcze zdrowie ma lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o vecie wiLQ. Skoro nie wetowaliśmy do tej pory, to nie widzę powodu by teraz zaczynać,

hehe, dobry jesteś, naprawde zabawny z Ciebie gośc:)

a wetowalismy, 1wszy deal z Love zostal zavetowany

 

szczególnie, że poza rankiem nie widzę nic dziwnego w tej wymianie.

haha, no to mam cytat do stopki.

 

Czyste zbiórki za trójki. Pozostałe statsy uważam tu za śladowe (np. "Thompson 0,6 - 0,1 Randolph Naprawde musze to komentowac???"). Nie rozśmieszaj mnie. Goście z FAsów moga mi zapwnić większą różnicę w stealsach czy blokach niż tu jest pomiędzy Zachiem i Klayem.

Sorry ale albo jesteś palantem albo takiego udajesz, a nie mam już chęci babrać się z tobą w piaskownicy skoro dostajesz argumenty i fakty czarno na białym i ich nie dostrzegasz.

 

Widzisz wiLQ z jakimi ogórkami mi przyszło grać na stare lata w tej lidze?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale albo jesteś palantem albo takiego udajesz, a nie mam już chęci babrać się z tobą w piaskownicy skoro dostajesz argumenty i fakty czarno na białym i ich nie dostrzegasz.

 

Widzisz wiLQ z jakimi ogórkami mi przyszło grać na stare lata w tej lidze?!?

 

Generalnie też mi się nie chce już tracić czasu na rozmowę z tobą. Ogórkiem czy palantem to mogą cie w domu pieszczotliwie nazywać, ja sobie nie życzę. Fakty podajesz takie jak ci pasuje. A czy D. Howard też jest z pogranicza FA nadal mi nie wytłumaczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty podajesz takie jak ci pasuje.

Fakty podaje Ci na tacy, nawet z wyjaśnieniem, ale cóż z pustego i salomon nie naleje.

 

A czy D. Howard też jest z pogranicza FA nadal mi nie wytłumaczyłeś.

Przecież ty nie umiesz nawet raczkować a chcesz zebym nauczył cie chodzenia.

Pomału małymi kroczkami.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.