Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mi lepiej oddawaj Walla za tego gówniaka Rubio, którego wziąłem. 

Sorki ale mi Rubio i Williamsa wzielo za automata bo sie spoznilem ;x

ciesze sie jedynie ze Aldridge mi wzielo bo chlop robi robote razem z Wallem i moge po jednej nocy oczekiwac 50 pkt 15 reb i 15 asyst z paroma przechwytami i blokami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna wymiana :smile:
to już 25 tradeów od początku jak liga ruszyła. W którejś z lig widziałem, że chyba dopiero dwie były więc myślę, że możemy być zadowoleni ze składu GMów jaki mamy i z tego, że jest z kim handlować. Tak poza tym zastanawiam się z czego bierze się taka ilość wymian? Z niezadowolenia ze składów? Chyba nie bo ja byłem zadowolony ze swojego składu po drafcie, a teraz jak patrzę na swój skład to zostało mi z niego 4 grajków :smile:

Skład po drafcie:

Nocna Straż
Budget $200
1. (18) Kevin Martin (Min - SG) $8
2. (33) Al Jefferson (Cha - PF,C) $46
3. (48) Nikola Pekovic (Min - C) $19
4. (49) Tony Parker (SA - PG) $28
5. (56) Brook Lopez (Bkn - C) $27
6. (66) Klay Thompson (GS - SG,SF) $18
7. (74) Ryan Anderson (NO - PF,C) $19
8. (78) Jarrett Jack (Cle - PG,SG) $7
9. (81) Greivis Vasquez (Sac - PG,SG) $16
10. (115) Arron Afflalo (Orl - SG,SF) $6
11. (140) Metta World Peace (NY - SF,PF) $1
12. (152) Vince Carter (Dal - SG,SF) $1
13. (163) Isaiah Thomas (Sac - PG) $4
Unused $0


Obecny skład ( wiem że ceny z draftu teraz są teraz bez znaczenia, ale wrzucam ceny jakie płaciliśmy z grajków na drafcie ):

1. Jrue Holiday (29$)
2. Greivis Vasquez (16$)
3. Kevin Martin (8$)
4. Klay Thompson (18$)
5. Greg Monroe (13$)
6. Dawid West (15$) (klepnięty trade będzie w rosterze za dwa dni)
7. Kevin Love (59$)
8. Roy Hibbert (28$)
9. Kirk Hinrich (FA)
10. Jonas Valanciunas (17$)
11. Jarrett Jack (7$)
12. Paul Pierce (12$)
13. Otto Porter Jr. (FA)
 
na czerwono Ci, których wydraftowałem. Reszta po wymianach lub z FA.
 
Zmienił się jeszcze u kogoś skład tak drastycznie w porównaniu z tym z draftu ?
Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się jeszcze u kogoś skład tak drastycznie w porównaniu z tym z draftu ?

 

Ba, mi został tylko Ibaka. Ale najważniejsze, że dziś mój skład bardziej mi się podoba niż tuż po drafcie. Chyba po to się robi wymiany? Rekordzistą jest Wade, który już cztery kluby zdążył zwiedzić!

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ścisk się zrobił w górze tabeli. Pomijając fakt, że BAD BOYS TEAM trochę nam uciekł i raczej trudno będzie to zmienić, to miejsca 2-7 mają max 5 punktów różnicy na dziś.

 

U mnie spore zmiany, bo pozbyłem się maskotki drużyny, czyli Spencera i nie wiadomo, jak wpłynie to na morale drużyny :rugby: aha i miałem ponarzekać, wk..wia mnie fakt, że Harden rzuca 5-8 z linii, podczas gdy Howard sypie 7-7 i jeszcze ma 100% za 3. Bez takich proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie to jakas kpina.Roznica miedzyKlayem Thompsonem i Zachem Randolphem jest OGROMNA!
Ponizej rank za caly sezon i za ostatni miesiac
Thomspon 37 (sezon) 67(last month)
Randolph 137 (za caly sezon) 138 (last month)


Zach to gracz z pokroju free agents, ten deal to kradziez w biały dzień.
Nawet niejaki Sullinger jest lepszy za caly sezon niz Zach Randolph.
Oficjalnie vetuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kończy się sugerowanie się rankami... co w tej wymianie niesprawiedliwego? Wszystko zależy od potrzeb. Nie znam sytuacji w tabeli, ale widzę, że ktoś tutaj oddaje świetnego trójkowicza za świetnego zbierającego - co w tym nierównego? Serio, żeby tylko takie problemy były... 

 

Rankingi są mylące, bardzo. 

 

E:

Chętnie bym przyjął takiego FA, jak Zach. W każdej lidze. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Zacha i ostatnio gość zaczyna ładnie pogrywać... w pewnych konfiguracjach jest dla zespołu dużo lepszym fitem niż Klay....

tak jak matek pisał obaj mają pewne miejsce w S5 i mogą liczyć na podobne minuty....a Zach się rozkręca....

 

16/16/5 z nocy pokazuje jak może teraz grać Zachariusz który start miał słaby w odróżnieniu do Klaya (któremu pomogła kontuzja Iggiego w cyferkach)

Niby ta uwaga tyczy się także Gasola ale IMO po powrocie Gasola Zach będzie miał łatwiej (bo nie wejdzie jeden drugiemu w minuty ) a powrót Iggiego trochę inaczej IMO zmienia rotację i rozkład czasu gry....

 

obecnie Zach ma zaniżoną a Klay zawyżoną wartość rankingową ale to tak różni gracze że nie ma co vetować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o anulowanie mojego tradu. Nastąpiła pomyłka, dokładnie opisałem w odpowiedzi dlaczego nie mogę się zgodzić. Przyznaje że rozmawialiśmy o trade ale na pewno nie w takiej formie. Liczę na uczciwość pozostałych graczy i przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kończy się sugerowanie się rankami...

A czym mamy sie sugerowac? Wrózeniem z fusow?

 

co w tej wymianie niesprawiedliwego?

Ogromna roznica w wartosci graczy!

 

Wszystko zależy od potrzeb. Nie znam sytuacji w tabeli, ale widzę, że ktoś tutaj oddaje świetnego trójkowicza za świetnego zbierającego - co w tym nierównego?

Ano to ze Thompson jest lepszy niz Randolpg w ppg, as/to, stls, blk, fg% i ft%. WE wszystkim. Tych graczy dzieli przepaść!

 

Rankingi są mylące, bardzo.

Mylisz się - bardzo. Rankingi najlepiej opisują wartośc graczy w fantasy, chyba że masz inna teorie to dawaj śmiało chętnie się pośmieje:)

 

Chętnie bym przyjął takiego FA, jak Zach. W każdej lidze.

 

Dokładnie Zach gra na poziomie FA. I tez chetnie bym go przyjal w kazdej lidze ale w zadnej nigdy nie dałbym za niego Klaya Thompsona!

 

ja mam Zacha i ostatnio gość zaczyna ładnie pogrywać... w pewnych konfiguracjach jest dla zespołu dużo lepszym fitem niż Klay....

Tak? poprosze podaj w jakich.

 

tak jak matek pisał obaj mają pewne miejsce w S5 i mogą liczyć na podobne minuty....

a spoko idac tą argumentacja mozna zamienic zacha na lebrona!

 

 

a Zach się rozkręca....

...czyli przestaje grac jak koles pokroju free agents - fakt rozkreca sie!! zaraz wyleci w kosmos jak utrzyma takie tempo!

 

 

16/16/5 z nocy pokazuje jak może teraz grać Zachariusz który start miał słaby w odróżnieniu do Klaya (któremu pomogła kontuzja Iggiego w cyferkach)

Kłamiesz!

Thompson z Iggim grał i gra jeszcze lepiej. Top 20 całej ligi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jakas kpina.Roznica miedzyKlayem Thompsonem i Zachem Randolphem jest OGROMNA!

Ponizej rank za caly sezon i za ostatni miesiac

Thomspon 37 (sezon) 67(last month)

Randolph 137 (za caly sezon) 138 (last month)

 

Zach to gracz z pokroju free agents, ten deal to kradziez w biały dzień.

Nawet niejaki Sullinger jest lepszy za caly sezon niz Zach Randolph.

Oficjalnie vetuje!

 

Vetuj sobie, może mam wywalić cały mój skład na FA żebyś był zadowolony i pewny awansu? Kogo sobie życzysz? Love poszedł za Noaha, ty pobrałeś sobie Amira, który teraz niszczy j i idze w strone top50 przypomni za co? Amir i Henderson za Aleca Burksa i Jordana Hilla. To są dopiero kradzież była. A poza tym zobacz najpierw kto wysłał trejda...

 

Tak kończy się sugerowanie się rankami... co w tej wymianie niesprawiedliwego? Wszystko zależy od potrzeb. Nie znam sytuacji w tabeli, ale widzę, że ktoś tutaj oddaje świetnego trójkowicza za świetnego zbierającego - co w tym nierównego? Serio, żeby tylko takie problemy były... 

 

Rankingi są mylące, bardzo. 

 

E:

Chętnie bym przyjął takiego FA, jak Zach. W każdej lidze. 

 

Dokładnie, sugerowanie się tylko rankiem. Klay rzuca ze dwa punkty więcej, podobnie asystują, podobnie tracą, W tym sezonie nawet procenty mają podobne. Różnica polega na tym że jeden sypie trójki, drugi dużo zbiera. Karwan akurat stracił Horforda przez kontuzję i wcześniej wytransferował innego podkoszowego, więc chyba oczywiste, że potrzebował poprawić zbiórki? A w trójkach jest na końcu więc raczej może odpuścić tą kategorię na tym etapie sezonu.

 

 

A tak poza tym wiLQ to chyba następnym razem trzeba przyjąć inny klucz wybierania komisarzy, bo jeśli gość który ma uchodzić za autorytet  mówi, że w 15-zespołowej lidze Zach Randolph to zawodnik z pogranicza FA, to nie wiem czy jest pijany, szalony, czy ma jakąś inną listę FA, której ja nie widzę z mojego komputera.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soobi

Teraz wstaw za Klaya Calderona - też byś nie poszedł na to? Albo George'a Hilla jeszcze lepiej. Obaj mają wyższy ranking od Zacha...

 

Ranking niektórych graczy jest zaniżony np. przez brak trójek, które chyba są wysoko punktowane, tak jak bloki lub stl. Zach to czołowy zbierający i jeśli pojawiłaby się nagle dziura pod koszem po kontuzji oraz miałbym nadmiar lub kompletne dno w trójkach to bym się nie zastanawiał nad oddaniem Klaya za Randolpha. Oczywiście można byłoby kombinować trade za kogoś lepiej blokującego, ale ten w żaden sposób nie jest kradzieżą. 

 

Wg rankingu West jest lepszy od Zacha, ale nie oddałbym w żadnym wypadku tego drugiego w zamian za Davida. 

 

Randolph dodatkowo bardzo dobrze rzuca osobiste jak na wysokiego.

 

Cholera, chyba złożę propozycję T.Jones za Zacha w mojej lidze, w końcu jest wyżej w rankingu... i muszę być kompletnym idiotą, bo zaproponowałem G.Hilla i Plumlee za tego właśnie Zacha. 

 

Chciałbym grać z Tobą w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetuj sobie, może mam wywalić cały mój skład na FA żebyś był zadowolony i pewny awansu? Kogo sobie życzysz? Love poszedł za Noaha

Nie tylko za Noaha ale i tak była to kradzież o czym pisałem.

 

, ty pobrałeś sobie Amira, który teraz niszczy j i idze w strone top50 przypomni za co? Amir i Henderson za Aleca Burksa i Jordana Hilla. To są dopiero kradzież była.

Fakt zaskyłem na tym dealu, ale nikt z nas nie wiedział ze Amir zacznie grac zyciowke? Chyba ze Ty wiedziales to trzeba bylo go kupowac. Hendo w chiwli jak klepalismy deal byl w rankingu obok Burka oboj powyzej top 150 ligi.

 

A Ty powolujesz sie na neirowny deal Love i tym argumentem chcesz bronic ten złodziejski deal?

 

Dokładnie, sugerowanie się tylko rankiem. Klay rzuca ze dwa punkty więcej, podobnie asystują, podobnie tracą, W tym sezonie nawet procenty mają podobne. Różnica polega na tym że jeden sypie trójki, drugi dużo zbiera.

Rzuca 2 punkty wiecej, minimalnie lepiej podaje, minimalnie mniej traci, troche lpiej kradnie i blokuje i ma lepsza skutecznosc - i te wlasnie male skladowe z polaczeniem trojek w ktorych daje wiecej niz randolph w zbiorkach robi to ogromna roznice i prosze nie udawaj teraz greka ze o tym nie wiesz.

 

Karwan akurat stracił Horforda przez kontuzję i wcześniej wytransferował innego podkoszowego, więc chyba oczywiste, że potrzebował poprawić zbiórki? A w trójkach jest na końcu więc raczej może odpuścić tą kategorię na tym etapie sezonu.

Nie mam problemu w tym ze chce odpuscic kategorie i oddac lepszego gracza za gorszego jezeli mu to pasuje, ale nie jezeli roznica w jakosci gracza jest tak ogromna!

 

A tak poza tym wiLQ to chyba następnym razem trzeba przyjąć inny klucz wybierania komisarzy, bo jeśli gość który ma uchodzić za autorytet mówi, że w 15-zespołowej lidze Zach Randolph to zawodnik z pogranicza FA, to nie wiem czy jest pijany, szalony, czy ma jakąś inną listę FA, której ja nie widzę z mojego komputera.

Zach Randolph to gracz z pogranicza FA ale w 12 osobowej lidze, fakt w 15 osobowej ten próg FA jest nizszy.

Ale jakby nie patrzec to roznica miedzy top 40 a top 140 jest ogromna niezaleznie od tego w jaki sposob bys nie probowal wmowic ze jest inaczej.

 

@soobi

Teraz wstaw za Klaya Calderona - też byś nie poszedł na to?

 

Albo George'a Hilla jeszcze lepiej. Obaj mają wyższy ranking od Zacha...

Za Calderon oczywiscie ze nie! Za Hilla bym sie zastanowil.

 

Ranking niektórych graczy jest zaniżony np. przez brak trójek, które chyba są wysoko punktowane, tak jak bloki lub stl.

są tak samo prawidłowo punktowane jak i inne kategorie, jezeli chcesz to na privie chętnie Ci to wytlumacze.

 

Wg rankingu West jest lepszy od Zacha, ale nie oddałbym w żadnym wypadku tego drugiego w zamian za Davida.

Tylko chłopaki mają podobna wartosc.

 

 

Cholera, chyba złożę propozycję T.Jones za Zacha w mojej lidze, w końcu jest wyżej w rankingu...

powinneś tak zrobić :smile:

 

Chciałbym grać z Tobą w lidze.

Może za rok Twoje marzenie się spełni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.