Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ć w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest sooobi , ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [w nawiasie "grupa stazowa"]:

 

soobi [c] 9+

bigfucker 7-8

Piotrek 4-6

Lew 4-6

Dida.84 2-3

Mack 2-3

ptb 2-3

SiXers 1

kielon 1

rehus 1 zastapiony przez BlackMamba 1

Patryj 0

Karwan 0

MoherowyNinja 0

szkoda-czasu 0

hollymate 0 zastapiony przez Arctus 0

 

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

Wyniki draftu posortowane po pensjach sa tutaj: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/29120/draftresults?drafttab=picks&sort=cost&order_by=desc

 

Wklejone na forum sa w tym poscie: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8809-Sezon-2013-14-Dywizja-III-%C4%86&p=711377&viewfull=1#post711377

 

W poscie nizej jest ustalony termin draftu i nazwy druzyn poszczegolnych forumowiczow.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAFT

14 październik poniedziałek godzina: 21:00

 

 

Poniżej lista managerów i nazwy zespołów na yahoo, jeśli coś pomyliłem to dawajcie znać.

soobi sama-sama

bigfucker Kriszot's niggaz

Piotrek Lebron haters

Lew BC Dzidzia

Dida.84 TB TEAM

Mack BAD BOYS TEAM

ptb Lewa Strona

SiXers SiXers

kielon LosLakers

Patryj BALL DONT LIE

Karwan Karwan

MoherowyNinja Shaqtin' A Fool

szkoda-czasu - Nocna Straż

BlackMamba Detroit Gems

arctus arctus

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mi ogolnie wiekszosc dni pasuje, problemem bedzie godzina 20:00 bo to tej godz w pracy jestem. Wiec ja bylbym za godzina 21:00, a data draftu jak najpozniej, lecz przychyle sie do wiekszosci.

 

14 październik 21:00 - TAK

16 Październik 21:00 - TAK

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Dla mnie 14.10.2013 jest git.Godzina 21 to chyba najlepszy czas na draft przy piwku ;-) 16 mi nie pasuje bo to środa, a wtedy mam treningi.W weekend może mi wypaść mecz,więc dla mnie tez odpada.Każdy inny termin będzie dobry,ale potrzebuję ze 3 tygodnie na przygotowania :-D

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przepraszam, że dopiero dziś odpisuję, ale nie miałem dostępu wczoraj do internetu.

Mi pasują również obydwa terminy i również jestem raczej za 21.00

 

14 październik poniedziałek godzina: 20:00/21:00 tak

16 październik środa godzina 20:00/21:00 tak

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny burdel nam tu w ten sposob powstaje, modelowy wrecz

A tam jest nieźle.

Date draftu mamy już ustaloną(tylko Dida pisał że środa mu średnio pasuje, więc poniedziałek 14), mamy w lidze 11 osób - jest ok

 

Goraća prośba żeby Ci zalozyli zespoli podali tutaj ich nazwe.

 

Ale prosba do sooobiego wciaz jest... by utworzyl unikalny link do ligi o koncowce enbaroto3c

Zmienie jak tylko się wszyscy zapiszą, nie wiem czy przez zmianę nie bede musial zmieniac linku do rejestreacji, więc do czasu zapisów zostawie taką nazwę. Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.