Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ą


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff udało się zająć 3 miejsce i wywalczyć awans :D

 

Najbardziej ekscytująca liga w jakiej do tej pory uczestniczyłem, a było ich koło 30. Dziękuję konkurentom do podium za piekną walkę! Gratuluję lorakowi i RKSowi nudnego sezonu ;P 

 

Mam do tego nadzieję, że Tocheck znajdzie się jednak za rok w II lidze (w przypadku jakichś absencji w ligach wyższych) bo przegrać awans tie-breakerem to chyba najgorsze co się mogło przytrafić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chicken i gratulacje!!! W pewnym momencie w nocy bylem trzeci ale druzyna Michu zebrala za duzo pilek (Chyba z 5 za duzo). W dodatku nie zagral DeAndre a jego 10pkt tez daloby mi awans. No coz nie wszystko da sie przewidziec. Ale bylo blisko...bardzo blisko. Plan byl dobry ale zabraklo szczescia. Bywa... pozdrawiam wszystkich i dzieki za gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledziłem dziś wszystkie mecze na żywo. Kiedy boisko ostatecznie opuścili Isaiah i Gay otwierałem szampana ;)

 

Te 6 zbiórek Rudy'ego przy pustym koncie Thomasa zapewniło mi ten awans. Oprócz tego świetne pobrania Turnera i Mike'a Scotta, dogrywka w meczach Utah i Memphis i tylko minuta na boisku DeAndre pozwoliło mi wskoczyć oczko wyżej w PTS. Dużo czynników mi dziś sprzyjało... oj szalona to była noc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony również chce podziękować za wspólną zabawę i gratuluję chłopakom, którzy awansowali. Cieszę się też z tego faktu że udało mi się utrzymać w 3 lidze, ledwo co prawda, ale nad powierzchnią. Nie wiem gdzie byłem wcześniej, że nie grałem w te fantasy, słyszałem od kilku sezonów, że jest fajna zabawa, ale dopiero w tym postanowiłem sam spróbować swoich sił jako kompletny żółtodziub i całkowicie mnie ta rozgrywka wciągnęła. Szkoda, że reszta debiutantów z naszej ligi nie podzielała mojego entuzjazmu :rapture: Bo by walka była jeszcze bardziej emocjonująca, a tak kilka osób odpuściło i wyszło jak wyszło.

 

Z przebiegu czasu, mogę przyznać kompletnie popsułem draft, miałem zupełnie błędne myślenie co do moich wyborów i w następnym sezonie na pewno to będzie wyglądało inaczej, na początku jak Wilqu ocenił mój skład na 14-15 miejsce byłem nieco wkurzony, ale patrząc realnie na swój skład z początku sezonu sam bym teraz tak wytypował swoje miejsce. Sporo meczów opuszczonych na skutek kontuzji, kiedy wydawało się Westbrook opuści nie 20 kilka, a 2 spotkania z początku sezonu, to potem wypadł na ponad 30 gier.. I tak sezon ciągnął mi chyba tylko Love i w sumie dobrze, że Hibbert nastukał tych bloków do ASG bo potem mogłbym go wywalić od razu na FA.

 

Na ostatnią noc ustawiłem jeszcze skład typowo na trójki ale nie udało mi się wskoczyć na punkt więcej. Zabrakło chyba 4 trójek.

 

Mam jeszcze pytanie, dlaczego niektórzy mają rozegranych 822 i 821 spotkań skoro maksymalnie można rozegrać ich 820 ?

 

Do zobaczenia w przyszłym sezonie :redface-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje chlopakom awansu! Chicken piękna walka cieszy mnie tym bardziej ze to Ciebie wytypowalem jako cichego faworyta! ;)

Tocheck wspolczuje takiej porażki i licze ze zalapiesz się na 2 ligę bo wtedy będzie u nas mniejsza konkurencja ;)))

Lorak i RKS wygrali tak naprawdę świetnym draftem i... botami, które ułatwiły im zadanie, ale co tu duzo gadac - wygranych się nie ocenia ;)))

Wesołych Świat i do zobaczenia next season!

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zakładając, że boty rozegrałyby cały sezon (czyli patrząc na tebelę po średnich), to zarówno RKS jak i ja nadal mamy dwa pierwsze miejsca. za to trzecie ulega zmianie ;]

W dodatku tabela po średnich zawyża w tej sytuacji wyniki botów, bo przecież gdyby uzupełniali nierozegrane mecze, to średnie bym im spadały. Tym bardziej gratulacje! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak i washko to nie tak ze przemnozysz boty po średnich i wyjdzie Ci wynik, bo grając nie maksymalizowal byś dalej kategorii w której i tak jesteś najlepszy z przewaga, tylko szukalbys zysku gdzie indziej. Z drugiej strony wypełnienie slotów innymi graczami wcale nie musi oznaczać straty np. z niższej ilości PTS czy zb, bo wtedy zyskujesz np. w stl czy ast.

Moje sformułowanie dot. tego ze jeśli 1/3 nie gra a 2-3 super draftowalo to łatwiej utrzymać przewagę po drafcie, bo do potencjalnych wymian masz praktycznie o polowe mniej graczy...

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.