Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ą


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ą w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest tweetas, ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [za nickiem "grupa stazowa"]:

 

Lorak 9+

Chicken2 7-8

Wojtek J 4-6

tweetas [c] 4-6

dannygd 2-3

Jurek Furtak 2-3

Mentor 2-3

Legia Fan 1 zastapiony przez harrykot 2-3

Tocheck 1

Nebro 1 zastapiony przez eMeS 1

michu 0

krisss 0 [draftowal automat]

Krzysiek92 0 zastapiony przez wprpl 0 [draftowal automat]

t3jlor 0

Holyfield24 0

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

Wyniki draftu posortowane po pensjach sa tutaj: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/29334/draftresults?drafttab=picks&sort=cost&order_by=desc

 

Wklejone na forum sa w tym poscie: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8808-Sezon-2013-14-Dywizja-III-%C4%84&p=711378&viewfull=1#post711378

 

Na koniec i dla ulatwienia nazwy druzyn poszczegolnych forumowiczow...

Lorak - lorak

Chicken2 - Chicken Team

Wojtek J - Disposable Heroes 3

tweetas - BlockBuster

dannygd - Azazel's Sins

Jurek Furtak - RKS Motor

Mentor - DuszoLotnia

harrykot - Tomasz Kociszewski

Tocheck - Fighting Irish

wprpl - wprpl Superb Team

michu - Michu's Team

krisss - Don Kris Team

eMeS - eM's Cubes

t3jlor - Cerveza Team

Holyfield24 - Holyfield's Team

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie draftu to bardziej niż data interesuje mnie godzina. Myślę, że trzeba rezerwować na draft jakieś 3 godziny czasu. Oczywiście może pójść szybciej, ale lepiej założyć, że będzie dłuższy i szybciej skończyć niż wyjść w trakcie.

 

O której generalnie chcielibyśmy draftować. Ja jestem zdecydowanie za godziną 22:00 a przynajmniej nie wcześniej niż o 21:00. O tej porze będzie mi pasowała większość terminów. Jeżeli innym również pasuje taka pora to wtedy będę mógł konkretnie podać, które dni odpadają i z mojej strony wszystko będzie jasne. Jeżeli jednak większość osób stwierdzi, że to za późno/za wcześnie to będę kombinował inaczej.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Liga wisi.

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enbaroto3a

Jakby ktoś nie otrzymał wiadomości prywatnej, niech się upomni.

 

Odnośnie draftu

Z moich doświadczeń wynika, że najlepsze drafty wypadają na dwa lub jeden tydzień przed sezonem. Co obecnie wypada w dniach: 11-22.10. W tym przedziale bym wstępnie szukał, ale oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Co do godziny, zgadzam się, że godziny wieczorne są najlepsze. Jednak chyba bym preferował 21 niż 22, bo spotkałem się z zawodnikami, którzy przysypiają na ostatnich rundach (wiem, smutne). 21 to jak dla mnie idealna godzina.

 

Moja dyspozycyjność

19.10 mam draft w innej lidze. Reszta dni, póki co jest do rozdysponowania

 

Zespoły

Tutaj będę uzupełniał nazwy drużyn w naszej lidze:

Lorak - lorak

Chicken2 - Chicken Team

Wojtek J - Disposable Heroes 3

tweetas - BlockBuster

dannygd - Azazel's Sins

Jurek Furtak - RKS Motor

Mentor - DuszoLotnia

Legia Fan

Tocheck - Fighting Irish

Nebro

michu - Michu's Team

krisss - Don Kris Team

Krzysiek92

t3jlor - Cerveza Team

Holyfield24 - Holyfield's Team

Edytowane przez tweetas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że najlepsze drafty wypadają na dwa lub jeden tydzień przed sezonem. Co obecnie wypada w dniach: 11-22.10. W tym przedziale bym wstępnie szukał, ale oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Co do godziny, zgadzam się, że godziny wieczorne są najlepsze. Jednak chyba bym preferował 21 niż 22, bo spotkałem się z zawodnikami, którzy przysypiają na ostatnich rundach (wiem, smutne). 21 to jak dla mnie idealna godzina.

Zatem na ten moment moja sytuacja wygląda następująco:

 

12.10

19.10

20.10

22.10

 

ODPADAJĄ, przy czym sytuacja jest trochę dynamiczna. Najprawdopodobniej sobota lub niedziela (19.10 lub 20.10) jednak będzie OK, ale w tej chwili nie wiem jeszcze, który dzień więc zakreśliłem obie daty.

 

No i prosiłbym nie wcześniej niż o 21:00, ale gdyby zaszła konieczność to oczywiście postaram się być elastyczny w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej poniedziałek pasuje, ale coś mało ludzi się w ogóle wypowiada

Nie powiedziałbym, że mało. Temat dopiero ruszył, po drodze były drobne problemy techniczne a i tak ponad połowa uczestników ligi już się mniej więcej określiła. Damy radę.

 

 

14.10 (poniedziałek) godz. 21:30

 

lub

 

15.10 (wtorek) godz. 22:00

Bardzo dobre terminy z mojego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piątek to weekend czy nie weekend? :)

 

Z tego co do tej pory zostało napisane wynika, że mamy dwie możliwości:

 

14.10 (poniedziałek) godz. 21:30

 

lub

 

15.10 (wtorek) godz. 22:00

 

więcej niż dwie ;)

bo w grę wczhodzą również 7, 8 oraz 9, a na dobrą sprawę 1, 2 i 3 października również nikt jeszcze nie wykluczył (choć wiadomo - lepiej mieć draft później niz wcześniej). no ale ciągle czekamy na wypowiedź czterech osób, z czego trzy nawet jeszcze nie zalogowały się do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.