Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba rok temu ktoś wrzucił tabelkę pokazującą za ile dany zawodnik został wybrany w drafcie. W jednym pliku były wszystkie ligi tutaj z e-nba? Pamięta ktoś gdzie w jakim temacie to było lub kto ten plik przygotował?

Ja znowu nie pamiętam czy nie było to dwa lata temu, ale poszperałem i okazuje się, że nadal go mam. Podaj na priv mejla to Ci go wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się narażę i zapytam, może ktoś już tego szukał, sprawdzał.

 

Jaka jest graniczna data/godzina (naszego czasu) zakończenia draftu roto tak żeby punktować od pierwszych spotkań RS?

 

Mecze są z wtorku na środę naszego czasu więc zakładam, że wtorek jest jeszcze dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się narażę i zapytam, może ktoś już tego szukał, sprawdzał.

 

Jaka jest graniczna data/godzina (naszego czasu) zakończenia draftu roto tak żeby punktować od pierwszych spotkań RS?

 

Mecze są z wtorku na środę naszego czasu więc zakładam, że wtorek jest jeszcze dostępny?

 

For your league to score for the entire NBA season schedule, your draft must be complete before 11:59 p.m. PT on October 15, 2018. Wg naszego czasu do 8.59 dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, a co robimy z nieobecnymi na drafcie? Chyba najlepiej wrzucić skład na ławkę, żeby taka drużyna miała jednakowy wpływ na całą ligę, mam rację? Po starcie będzie to niemożliwe ze względu na losowość fg% i ft%, więc trzeba reagować dzisiaj, a jak ktoś się pojawi - to będzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR w tej sprawie nigdy sie nie dogadalismy, wiec opcja neutralna jest "nienaruszony po drafcie".
Zostawienie wszystkich na lawce jest o tyle kontrowersyjne, ze wszyscy w lidze dostaja darmowe punkty co moze miec znaczenie np przy tiebreakerach. Poza tym dla minimalnej szansy, ze ktos wroci lepiej zeby nie zaczynal z samymi zerami tylko z baza zlozona z wydraftowanych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR w tej sprawie nigdy sie nie dogadalismy, wiec opcja neutralna jest "nienaruszony po drafcie".

 

Czyli możemy zdecydować w swojej lidze sami?

 

 

Zostawienie wszystkich na lawce jest o tyle kontrowersyjne, ze wszyscy w lidze dostaja darmowe punkty co moze miec znaczenie np przy tiebreakerach. 

 

Czyli lepsze jest, żeby tylko niektórzy dostali darmowe punkty, co może mieć znaczenie np. przy tiebreakerach?

 

 

Poza tym dla minimalnej szansy, ze ktos wroci lepiej zeby nie zaczynal z samymi zerami tylko z baza zlozona z wydraftowanych graczy.

 

W tym momencie raczej powinniśmy się zatroszczyć o równe szanse dla pozostałej "14", a nie o dobry start dla olewusa, który być może się łaskawie zjawi za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli możemy zdecydować w swojej lidze sami?

IMO w takiej sprawie nie bo wg mnie to jest glosowanie o zawyzanie wlasnych tiebreakerow.

Z punktu widzenia Waszej ligi bardzo korzystne, ale dla tych obok juz nie.

 

Czyli lepsze jest, żeby tylko niektórzy dostali darmowe punkty, co może mieć znaczenie np. przy tiebreakerach?

Tak bo to by sie wydarzylo gdyby olewus wciaz gral lub gdyby byl malo aktywny.

Posadzenie wszystkich nie zdarza sie nigdy, to jest kompletnie nienaturalny stan dla ligi.

 

W tym momencie raczej powinniśmy się zatroszczyć o równe szanse dla pozostałej "14", a nie o dobry start dla olewusa, który być może się łaskawie zjawi za miesiąc.

Nie bardzo rozumiem dlaczego to postrzegasz jako rowne szanse. Olewus wydraftowal jakis dobrych graczy, ktorzy sa mocni w jakis kategoriach. Skoro nikt inny ich nie ma w skladzie to jak najbardziej powinno miec to wplyw na tabele. Chowanie na lawce gwiazd w wybranych kategoriach daje bonus tym, ktorzy byliby ponizej, a ktory nie wydarzylby sie w innych scenariuszach. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.