Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie od wczoraj od ok 18 tez przestala dzialac. Zaktualizowalem potem przeinstalowalem i dalej to samo czyli blad 502 :/

Pocieszylem sie ze to nie tylko u mnie ale wkurza mnie ze to nie dziala.

Dziwne tez jest to ze na samym yahoo wszystko hula a w apce niet...

No nic trzeba czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niewykluczone ze Hornets pozbeda sie kogos z dwojki Zeller/Kaminsky wiec ma szanse znow byc tym trzecim ;)

A juz mialem zalowac ze go w lidze 2 dni temu wyrzucilem i dzis ktos mi go przechwycil z waiversow... :P

Wilq pamietaj o O'quinn'ie ;) zdaje sie ze go lubisz tak jak Ja ;) Ja go dzisiaj pobralem po newsie ze Porzingis konczy sezon i wyszedlem na tym chyba lepiej niz na stashowaniu Hernangomeza.

Swoja droga dobry ruch Hornets jesli pozbeda sie i Zellera i Kaminskiego albo chociaz jednego z nich bo w zasadzie za darmo dostali typa ktory w zeszlym roku wymiatal jako rookie. A GMow Knicks to chyba nigdy nie zrozumiem... :,P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq pamietaj o O'quinn'ie ;) zdaje sie ze go lubisz tak jak Ja ;)

Nie musisz mi przypominac skoro go wystawiam w I prawie caly sezon ;-)

 

No Willy znowu sobie nie pogra ;) Jedyną jego szansą jest trejd Franka lub Zellera, czego nie można wykluczać. Może w Hornets mają takie plany?

Moze maja, ale dopiero w offseason, a do tego czasu Willy niestety pozostanie na lawce.

Coz, czasem przy rzucie kostka wypada jedynka.

 

Cavs jest aktywne bo musi pozbyć się cancerów ;) L. Nance, Clarkson, G.Hill , R.Hood already in Ohio.

Wszyscy juz dawno pozamiatani z FAsow, wiec dla fantasy to "meh" ;-)

Ale z punktu widzenia przebudowy w polowie sezonu to imponujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Thanks for playing Fantasy Basketball! We'd love to hear feedback about your experience and how we can improve the game for next season. Please fill out this short survey with your suggestions."

Wg Was to jest bardziej do celow marketingowych/zbierania danych czy moze warto masowo uderzyc z sugestiami np odnosnie pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wilq jakie mialbys sugestie dla yahoo?

Zaczalbym od najlatwiejszego czyli naprawienia przyznawania/odejmowania pozycji. Bardziej ambitne sugestie to edytowanie ustawien weta i zeby uzytkownik mogl wybierac Daily Today/Tomorrow, a nie komisz to robil na cala lige. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozycjami to cos czuje ze raczej bylaby "walka z wiatrakami"...niestety...

Nie rozumiem natomiast co masz na mysli mowiac o ustawieniach Daily Today/Tomorrow...? W sensie ze w jednej lidze przykladowo mojej II East kazdy GM moglby sobie dowolnie wybrac czy ma today czy tomorrow? To byloby chyba troche bezsensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.