Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj bylem na yahoo na przegladarce na konpie i wszystko dzialalo. Ale jesli dobrze pamietam to juz kiedys byl przez chwile taki bug. Niestety nie wiem jak Ci pomoc

Jedyne co to przypominam ze to samo znajdziesz w apce klikajac na danego zawodnika tyle ze trzeba zmieniac zakladki

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba yahoo zmieniło i klikając w te kwadraciki przy graczach odsyła mnie na specjalne strony - da się jakoś wrócić do starego systemu? :/

Chyba mają jakąś awarię, bo mam to samo na dwóch kompach. Przejdzie. 

 

Dobrze, że składy wystawiam zawsze rano i ewentualnie koryguję wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba yahoo zmieniło i klikając w te kwadraciki przy graczach odsyła mnie na specjalne strony - da się jakoś wrócić do starego systemu? :/

A juz myslalem, ze cos zepsulem... bo rano dzialalo dobrze, a wieczorem juz nie.

Tez mam nadzieje, ze to chwilowy bug, a nie jakies "usprawnienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu mam wrazenie ze jakis znikomy procent GMow korzysta z apki a to naprawde przydatna rzecz. Ja rzadko mam dostep do kompa i 90% wszystkiego co robie w lidze robie w telefonie na apce a i na przegladarce w telefonie na yahoo tez da sie wszystko zrobic.

Naprawde szczerze polecam.

Troche dziwi mnie ze w dzisiejszych czasach gdzie do wszystkiego sa apki na telefon a na ulicy trudno znalezc osobe nie gapiaca sie w telefon GMowie e-nba z tego nie korzystaja...

"Kwadraciki" na yahoo w przegladarce na kompie o 19 dzialaly...teraz nie wiem co tam sie dziej :P

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu mam wrazenie ze jakis znikomy procent GMow korzysta z apki a to naprawde przydatna rzecz. Ja rzadko mam dostep do kompa i 90% wszystkiego co robie w lidze robie w telefonie na apce a i na przegladarce w telefonie na yahoo tez da sie wszystko zrobic. Naprawde szczerze polecam. Troche dziwi mnie ze w dzisiejszych czasach gdzie do wszystkiego sa apki na telefon a na ulicy trudno znalezc osobe nie gapiaca sie w telefon GMowie e-nba z tego nie korzystaja... "Kwadraciki" na yahoo w przegladarce na kompie o 19 dzialaly...teraz nie wiem co tam sie dziej :tongue:

Pamiętaj, że piszesz na jednym z FORÓW INTERNETOWYCH - czyli takiej jakby internetowej żywej skamielinie.

To powinno dać trochę do myślenia ;)

 

A tak poważnie to ja sobie apkę zainstalowałem, ale średnio mi podchodzi (w porównaniu do wersji przeglądarkowej - JAK DZIAŁA NORMANIE) i traktuję to po prostu jako swoiste zabezpieczenie.

 

UPDATE - kwadraciki działają :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu mam wrazenie ze jakis znikomy procent GMow korzysta z apki a to naprawde przydatna rzecz. Ja rzadko mam dostep do kompa i 90% wszystkiego co robie w lidze robie w telefonie na apce a i na przegladarce w telefonie na yahoo tez da sie wszystko zrobic. Naprawde szczerze polecam. Troche dziwi mnie ze w dzisiejszych czasach gdzie do wszystkiego sa apki na telefon a na ulicy trudno znalezc osobe nie gapiaca sie w telefon GMowie e-nba z tego nie korzystaja...

Pamiętaj, że piszesz na jednym z FORÓW INTERNETOWYCH - czyli takiej jakby internetowej żywej skamielinie.

To powinno dać trochę do myślenia ;)

Ano wlasnie... inna grupa ludzi gapi sie dlugo w telefon od tej co jeszcze uzywa forum ;-)

 

UPDATE - kwadraciki działają :smile:

Ufff, odwolujemy alarm. Chociaz to moze czerwona flaga, ze cos wokol tego kombinuja? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do jakiej grupy Ja sie zaliczam skoro i gapie sie w telefon i korzystam z forum tez na telefonie? ;)

Do obu ;-)

 

Ale wychodzi na to, ze czesc wspolna miedzy tymi grupami jest mniejsza niz sie spodziewasz.

 

 

Z innej beczki, czy mi sie wydaje czy wszystkie wymiany wokol Kawhiego wywoluja kontrowersje?

I to pomimo iz ich aktualni wlasciciele chca sie go pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basketball 2017 1 of 15 * Pick Your Poison E-NBA Roto Liga III South    

Basketball 2017 2 of 20 * OklahomaCity Thunder Liga Roto Dynasty  

Basketball 2017 1 of 20 * Toronto Raptors E-NBA Keeper #2 Roto 16/17    

Basketball 2017 1 of 15 * Rookie Mistake Liga Mistrzów FB 17/18

 

Fajny widok dzisiaj na Yahoo na koniec sezonu moglby taki zostac:)

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryder się pochwalił, a ja się ogłoszę.

 

F.U. olał sprawę zupełnie, jest wolne miejsce w keeper#2 dostępne od teraz. Mile widziany GM, który chciałby pociągnąć drużynę choćby w tym sezonie, nie oczekuję deklaracji całkowitej. Choć team wskazuje jednak, żeby go budować pod kątem następnego sezonu.

 

Niestety skład nie jest dobry i sporo slotów niewykorzystanych. Ale jest szansa pozyskać ciekawych keeperów.

 

A skład jest taki:

 

Harden, Monta Ellis (nieaktywny), Durant, Patterson, Dellavedova, Tucker, Kilpatrick, Zipser, McDermott, Jamal Crawford, Delon Wright.

 

czyli 2 gwiazdy i 9 FA-sów. Ale gdyby tak fajnie strejdować Duranta i Hardena, podwaliny pod next season byłyby niezłe.

 

Edit: Nieaktualne :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja będę oryginalny. Będę życzył czegoś realnego  :smile:


 


Samych udanych występów nie życzę, bo to nierealne. Wyniki by musiały być w pobliżu tych z all star game  ;)


 


Żadnych kontuzji też nie, bo to też nierealne. Co najwyżej żadnych długich kontuzji, krótkie mogą i nawet powinny być, w końcu ktoś musi na tych kontuzjach korzystać, jakieś pobory z FA mogące wzmocnić skład zawsze są mile widziane.


 


Ale chyba do jednego trzeba dążyć - żeby żadne olewusy nie psuły gry zaangażowanym graczom. Niech tacy są jak najdalej od fantasy.


 


Tego sobie i wszystkim życzę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.