Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne.

Wszystko jest dziwne. Cała nasza zabawa tu.

 

Jak chcesz coś komuś udowodnić, to lepiej w końcu ograj wiLQa, bo na IV poziomie to nawet ja regularnie wygrywam :smile:

Jak mam dowodzić nieprawdę? Byłem kiedyś świadkiem takie wydarzenia na ćwiczeniach z analizy funkcjonalnej, ale to raczej nie najlepiej świadczyło o studentach (w tym mnie) że śledziliśmy dowód implikacji nie w tę stronę..

 

Od wilka byłem wyżej w zeszłym sezonie ligi mistrzów, ale akurat nie mam co do niego wątpliwości, że jest lepszym graczem.

 

To tak jakbyś oczekiwał by Westbrick zdobył tytuł by udowodnił, że jest lepszy od Kawhiego, mimo że poziomem nie są nawet blisko (Kawhi to prawie prime Tim, a RW prime Kobe).

 

A Ty nadal w tej 4 lidze? Grają tam chyba takie tuzy jak lewebiodro smoka czy czlowiek morza, ciezko chyba z nimi przegrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I serio wierzyles, ze trash-talkiem to zalatwisz? ;-)

 

Nope, ale mac to mac, nie trudno go zaprosić do rozmowy. Nawet nie musiałem pisać nic o RW, ani Kawhim. A propos...

 

 

Od wilka byłem wyżej w zeszłym sezonie ligi mistrzów, ale akurat nie mam co do niego wątpliwości, że jest lepszym graczem.

 

Good for you, choć z takim podejściem będzie ciężko nawet w 4 lidze.

 

 

A Ty nadal w tej 4 lidze? Grają tam chyba takie tuzy jak lewebiodro smoka czy czlowiek morza, ciezko chyba z nimi przegrac.

 

Na szczęście też mam jeden sezon w LM z Tobą jako taki mały plusik przy moim szarym nicku :)

 

P.S. Trzeba kiedyś się spotkać Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy z I juz potwierdzili udzial i dolaczyli na Yahoo to zalozylem watek ligi.

W calych rozgrywkach brakuje 11 GMow, ale wiekszosc nie byla na forum w 2017, wiec raczej sie nie pojawia.

 

W zwiazku z tym, ze do dzisiaj jest deadline losowanie skladow dla II i III sprobuje przeprowadzic tuz po polnocy.

 

IV niestety beda musieli poczekac tydzien na koniec zapisow nowych bo przez dodatkowe awanse sie zle rozlozyla liczba na poszczegolne poziomy [w sensie dla IV wyjdzie za duzo starych GMow na jedna lige, ale za malo na dwie].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W związku z ciągłymi dyskusjami dot. sposobu ankiet/głosowań, wprowadzania zmian do regulaminu proponuję wprowadzić punkt w regulaminie, opisujący tryb postępowania:

 

1. Osoba zgłasza na forum pomysł na zmianę w Regulaminie obecnego punktu lub wprowadzenie nowego.

2. W trakcie dyskusji wypowiadamy się co do jego kształtu - czas kilka dni, max. 7.

3. Jeśli jest zgodność wypowiadających się, to punkt dajemy pod głosowanie: Jestem za/Przeciw (oczywiście jednokrotnego wyboru).

4. Jeśli są rozbieżności:

- robimy tzw. pre ankietę "preferencji", może być wielokrotnego wyboru. Czas 7-14 dni (do ustalenia). Wygrywa opcją która uzyskała najwięcej głosów.

- po zakończeniu w/w ankiety, robimy głosowanie gdzie głosujemy za wprowadzeniem najpopularniejszej opcji lub przeciw. Czas 7-14 dni (do ustalenia).

5. wiLQ wprowadza zmianę w regulaminie.

6. Okresy dot. głosowań: okres Pre season, przerwa ASW, post season (okres PO)

7. Ankieta musi być spójna, logiczna, zrozumiała. W przypadku zauważenia nieścisłości, wiLQ ma prawo do korekty zapisu ankiety lub jej powtórzenia.

8. Ankieta jest ważna jeśli zagłosuje min. 15 GM (przyjąłem min. jako wielkość jednej ligi).

 

Czy tak prosta formuła Wam pasuje? W sumie starałem się ująć w punktach to co i tak zazwyczaj robiliśmy, a nie wymyślać "proch".

Jak macie uwagi - piszcie.

NA dzień dobry ja dokładam się do w/w głosów i proponuję zrobić zapis w regulaminie, że potwierdzenia udziału w nowym sezonie będzie każdorazowa na 30 dni przed rozpoczęciem sezonu NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro barcalover odpisal jordan20 to ja nie musialem ;-)

 

poziom IV zdaje się czeka nadal na start i nowe zgłoszenia, więc nie bardzo kumam na co ten bufor

To juz wyjasniam... luki w III sa uzupelniane z IV, wiec ten pierwszy poziom musi sie ogarnac zanim ruszy ten drugi.

Co to oznacza w praktyce? W przykladzie z deadlinem na 17 wrzesnia nastepnego dnia odbywaloby sie losowanie, potem przez tydzien byloby dolaczanie na Yahoo czyli 25 wrzesnia byloby losowanie na poziomie IV. Do tego doliczyc standardowy tydzien na zbieranie GMow do lig, dogadanie terminow i zostaja raptem 2 tygodnie na przeprowadzenie draftu. Dla jednej ligi pelnej weteranow to generalnie by wystarczylo, ale tutaj z definicji mowa o kilku rownoleglych ligach [gdzie dochodzi temat transferow] oraz spora czesc stanowia debiutanci [wiec liczenie na sprawnosc wszystkich etapow jest um, optymistyczna]. Mniej wiecej to mialem na mysli piszac o wyciaganiu wnioskow z poprzednich organizacji i jak widac sednem sprawy jest liczba poziomow - przy 3 wszystkie terminy moglyby byc przesuniete o tydzien, a przy 5 trzebaby zaczynac jeszcze wczesniej.

Odkurzajac temat to spojrzcie na aktualna sytuacje... losowanie bylo tydzien temu, a tylko jedna liga na poziomie III jest w komplecie na Yahoo. W II na szczescie sie juz zebral choc tez dopiero wczoraj[!], wiec mam nadzieje, ze na tym przykladzie lepiej rozumiecie z czego sie wziely te daty i dlaczego jak beda istotnie pozniej to postawimy czesc rozgrywek pod czasowa sciana. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.