Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Leszczura pi****le :]

To skoro juz dolaczyl nie zapomnij sie potwierdzic ;-)

Swoja droga to mamy ladne tempo - w 3 dni 87 osob.

 

Tutaj raczej nie, bo gramy tylko aukcję. Spróbuj na sznurowadlo.pl

Ok dziękuję za odpowiedź ale sznurowadlo Mnie w zeszlym roku zmęczylo. Gram z Wami :smile:

Przeniesione z watku o potwierdzeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszal mnie tam ale wciaz nie potrafie sie przekonac do gry w kilku ligach jednoczesnie.

Wole skupic sie na jednej chociaz i tak bede gral jeszcze tutaj w roto keeper a jakby przyszlo mi wygrac lige to jeszcze dojdzie gra w LM a wydaje mi sie ze jesli bede gral w wiecej niz trzech ligach to w kazdej bede sredni a wole byc w jednej lub dwoch i byc dobry.

Wiec jesli cieglo kieruje sie tym samym co Ja to calkowicie go rozumiem ale dobrze mi sie z nim gralo w zeszlym sezonie i mialem nadzieje ze jeszcze kiedys zagramy razem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostal tydzien na potwierdzenie udzialu w rozgrywkach, wiec poszlo oficjalne masowe przypomnienie.

Jak macie lepsza forme komunikacji z brakujacymi GMami niz PMem to dajcie im znac...

jakby co informacja na kogo czekamy jest tutaj - http://www.e-nba.pl/topic/5612-ligi-roto-201718-potwierdzenie-udzialu/?do=findComment&comment=528358

 

Z drugiej strony to oznacza, ze juz coraz blizej do zamkniecia ankiet i utworzenia lig... Yay?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze w piątek wysłać przypomnienie dla graczy, którzy się nie zadeklarowali jeszcze.

Akurat poszlo wczoraj wieczorem ;-) Ostatnie bedzie gdzies w sobote... plus standardowo wspomne, ze tez mozecie wysylac przypomnienia do osob, ktore znacie [najlepiej inaczej niz PMami bo to juz robie].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie powinniśmy jednak trochę przesunąć termin zgłoszeń? Wygląda na to, że odpadnie nam strasznie dużo osób. 

 

Po pierwsze parę osób z 1-2 ligi nie potwierdziło, chociaż wiedzą o zapisach, więc albo się wypięli, albo jeszcze znajdą czas. Po drugie reszta wiedziała, że ma się w okolicach 1 września zakręcić na forum, więc nie wiem, co parę dni po 10.09 miałoby w ich kwestii zmienić.

Moja jeszcze jedna sugestia, to zebrać maile tych osób z danych na yahoo z poprzednich lat i wysłać na maila info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie powinniśmy jednak trochę przesunąć termin zgłoszeń? Wygląda na to, że odpadnie nam strasznie dużo osób.

Wyglada to na duzo, ale zwroc uwage, ze w poprzednich latach tez ostatecznie znikalo kilkunastu GMow.

IMO wiekszy problem, ze nowych ubywa, wiec powoli rozgrywki sie kurcza.

 

Moja jeszcze jedna sugestia, to zebrać maile tych osób z danych na yahoo z poprzednich lat i wysłać na maila info.

Pare lat temu probowalem tego sposobu, ale sie slabo sprawdzil bo wiekszosc osob podaje spamowe adresy skrzynek [tzn jesli w ogole sprawdzaja to rzadko i nie przed zajrzeniem na enba].

 

Choc oczywiscie jesli graliscie z ktoryms brakujacym GMem to mozecie im wyslac e-maila ;-)

 

Tak sobie spojrzałem na logowania na forum osób brakujących z II poziomu i Kula23, k4sztan, Gryzlak ostatni raz logowali się w 2016 roku.

Jaki z tego mozna wyciagnac wniosek poza ponizszym?

 

No to tym bardziej nie ma sensu w wydłużaniu terminu zapisów, a co za tym idzie, organizacji całych rozgrywek.

Tez mi sie tak wydaje.

 

Ale brak deklaracji od 1-ligowca to chyba ewenement. Jak chcecie.

Przecież to jest mac, który jest regularnie na forum i jeśli będzie chciał grać, to potwierdzi. O niego się nie bój.

+1. Mac komentuje w innych dzialach forum i odpisuje na PMy [rowniez te z przypomnieniem o potwierdzeniu], wiec tu raczej jest zastanawianie sie w ktora strone ma byc ta deklaracja. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.