Skocz do zawartości
wiLQ

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że Embiid idzie w wymianach w połowie lig, w których gram, w tym momencie :nevreness:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, że Embiid idzie w wymianach w połowie lig, w których gram, w tym momencie :nevreness:

Trzeba przyznac, ze ma szerokie widelki...

jak sie spojrzy na potencjal to szaleje, a jak to ile gra i ile opuszcza to pozostaje sie sceptykiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alez Yahoo wrzucilo dluga liste korekt w statsach za poprzednie tygodnie...

choc nieustannie maja denerwujacego buga, ze uwzgledniaja graczy z lawki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

choc nieustannie maja denerwujacego buga, ze uwzgledniaja graczy z lawki!

Tzn?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn?

Robia korekte statsow w tabeli nawet wtedy gdy danego dnia zawodnik siedzial na lawce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn?

Pokazują wszystkie zmiany statystyk w swojej bazie nie uwzględniając czy dany zawodnik zagrał w składzie managera czy siedział na ławce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robia korekte statsow w tabeli nawet wtedy gdy danego dnia zawodnik siedzial na lawce.

Pokazują wszystkie zmiany statystyk w swojej bazie nie uwzględniając czy dany zawodnik zagrał w składzie managera czy siedział na ławce.

Czyli co w końcu? Jeśli mam gracza na ławce w niedzielę, a w poniedziałek wprowadzą mu korektę za niedzielę, to w tabeli totalnej odbije się to na moich statystykach?

Czy też chodzi tylko o to, o czym pisze Le?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co w końcu? Jeśli mam gracza na ławce w niedzielę, a w poniedziałek wprowadzą mu korektę za niedzielę, to w tabeli totalnej odbije się to na moich statystykach?

Wg mnie tak. 

Wydaje mi sie, ze napisal o tym z innej perspektywy tzn calego zestawienia, a nie jego wplywu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli nie był w aktywnym składzie, to zmiana nie może wpłynąć na Twoje statsy. To tylko problem z wyświetlaniem zmian. Zakładam, ze taki skrypt, który nie dyskryminuje danych istotnych i nieistotnych jest znacznie prostszy do napisania i to co widzimy to tylko efekt cięcia kosztów przez AT&T po przejęciu Yahoo!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje pytanie: kto ma rację? :smile:

Ja mam rację. To chyba oczywiste??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje pytanie: kto ma rację? :smile:

Najlepiej nie ufaj zadnej odpowiedzi i sprawdz na przykladzie jakiejs swojej druzyny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej nie ufaj zadnej odpowiedzi i sprawdz na przykladzie jakiejs swojej druzyny...

A co to za różnica, kto ma rację, skoro i tak bez względu na to, jak jest, nie mamy na to wpływu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne głupie pytanie. Czy można gdzieś podejrzeć ligi z zeszłego roku? Chodzi mi głównie o to jak to wyglądąło na rynku transferowym.

Jak wchodzę w zamknięte tematy o starszych ligach to przekierunkowuje mnie na jakieś aktualne ligi.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne głupie pytanie. Czy można gdzieś podejrzeć ligi z zeszłego roku? Chodzi mi głównie o to jak to wyglądąło na rynku transferowym.

W pierwszym poscie tego watku sa wszystkie linki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to za różnica, kto ma rację, skoro i tak bez względu na to, jak jest, nie mamy na to wpływu?

Wg mnie to ma znaczenie informacyjne. Teraz niby mozna na to machnac reka, ale im blizej konca sezonu tym bardziej liczy sie kazda pojedyncza statystyka i wtedy warto wiedziec dlaczego nagle zniknely 2 z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wesołych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Radości z dawania prezentów, szczęścia dzielenia stołu z bliskimi i nie myśleniu o NBA choć przez jeden dzień :)

Pogo Dyducha wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego Jeremy Lin jest "OUT", a nie "Injured"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi