Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co w końcu? Jeśli mam gracza na ławce w niedzielę, a w poniedziałek wprowadzą mu korektę za niedzielę, to w tabeli totalnej odbije się to na moich statystykach?

 

Czy też chodzi tylko o to, o czym pisze Le?

Jesli nie był w aktywnym składzie, to zmiana nie może wpłynąć na Twoje statsy. To tylko problem z wyświetlaniem zmian. Zakładam, ze taki skrypt, który nie dyskryminuje danych istotnych i nieistotnych jest znacznie prostszy do napisania i to co widzimy to tylko efekt cięcia kosztów przez AT&T po przejęciu Yahoo!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica, kto ma rację, skoro i tak bez względu na to, jak jest, nie mamy na to wpływu?

Wg mnie to ma znaczenie informacyjne. Teraz niby mozna na to machnac reka, ale im blizej konca sezonu tym bardziej liczy sie kazda pojedyncza statystyka i wtedy warto wiedziec dlaczego nagle zniknely 2 z nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, nie mam doświadczenia, możliwe, że sami nie wiedzą :smile:

Ja tez nie wiem dlatego pytam ;-)

 

OUT to nie jest przy mniejszej kontuzji?

Wydawalo mi sie, ze to na jeden mecz jak na przyklad przy DNP-Rest.

Czyli z tego wynika, ze wg Yahoo Lin opusci tylko te 2 mecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wiem dlatego pytam ;-)

 

Wydawalo mi sie, ze to na jeden mecz jak na przyklad przy DNP-Rest.

Czyli z tego wynika, ze wg Yahoo Lin opusci tylko te 2 mecze?

 

Wydaje mi się, że Injured pojawia się gdy wiadomo, że jest out na długi czas typu kilka tygodni, a jak ktoś jest day-to-day jak Lin w tym przypadku, to po trzecim meczu opuszczonym dostaje injured zamiast out. Tak mam teraz z Fournierem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Injured pojawia się gdy wiadomo, że jest out na długi czas typu kilka tygodni, a jak ktoś jest day-to-day jak Lin w tym przypadku, to po trzecim meczu opuszczonym dostaje injured zamiast out. Tak mam teraz z Fournierem ;)

 

Nie, to nie zależy od tego, bo nie raz miałem zawodników ze statusem INJ na parę dni. IMO to zależy od informacji przekazywanej przez klub i dlatego w podobnych sytuacjach jeden zawodnik może mieć INJ, a inny nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak na latwizne sprawdziles u zrodla ;-)

A powazniej to dzieki za linka z odpowiedzia. Zmienili ten punkt od kiedy ostatni raz go czytalem.

Choc w sumie niezle dedukowalem, ze uwazaja uraz Lina za krotkoterminowy chociaz wg mnie ten opis brzmi grozniej.

Zobaczymy ile opusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.