Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Usadziłem na ławce Paytona :( I miał najlepszy mecz w sezonie, z wszystkimi możliwymi ozdobnikami :smile:

 

Macie jakieś uniwersalne rady co do usadzania graczy, którzy zawodzą? Kiedy na ile i się wstrzelić w to wszystko? Poprzednio usadziłem Williamsa i sieknął 5 trójek :(

Moja jedna rada przyda się bardziej innym niż Tobie. Patrzcie co robi Tecu i jeśli kogoś sadza na ławie, to niechybny znak dobrego występu, więc wystawiajcie tego zawodnika :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu radzić, jak to są często wyskoki raz na kilka spotkań... albo ufasz jakiemuś grajkowi (i godzisz się z tym, że będzie raz lepiej raz gorzej) i na niego stawiasz bez przerwy, albo nie i nie przeżywasz, jeśli zanotuje konkretny mecz poza składem. 

 

Ty ufasz to i ja spróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś uniwersalne rady co do usadzania graczy, którzy zawodzą? [...]

Kiedy na ile i się wstrzelić w to wszystko?

Gdybym to wiedzial to bym nie mial przedwczoraj na lawce genialnego wystepu Miroticia ;-)

 

Poza sluszna uwaga matka o zaufaniu dodalbym jeszcze jedna rzecz - kazdy istotny dla tej ligi zawodnik ma mecze slabe, przecietne i dobre, a kluczowy czynnik rozrozniajacy jakosc graczy polega na tym jak czesto sie zdarzaja wystepy z poszczegolnej grupy. Skoro mozna wystawic gwiazde i dostac marny wystep, a jednoczesnie wystawic jakiegos leszcza, ktory akurat zaliczy losowa eksplozje to nie mozna sie za bardzo skupiac na pojedynczych przypadkach. Lepiej wtedy sprawdzic swoje wszystkie decyzje gdzie miales watpliwosci i ocenic jaka masz skutecznosc... jesli czesto zdarza sie sadzanie dobrych wystepow to za rzadko wystawiasz graczy, a jak czesto zdarza sie wystawiac slabe wystepy to masz zbyt agresywna rotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tu grających o ocenę wymiany (właściwie dwóch, ale liczonych jako jedna). ustawienia jak u nas tylko zamiast AST i TOV jest jedna kategoria ATO.

 

GM X jest 2/3 od końca we FT (ma Goberta) i chce iść w tankowanie wolnych, oddaje więc DeRozana i Smarta a dostaje od GM Y Dwighta i Plumlee (z PTB). jednocześnie X oddaje Jokica do GM Z za Hooda. nadaje się to na veto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tu grających o ocenę wymiany (właściwie dwóch, ale liczonych jako jedna). ustawienia jak u nas tylko zamiast AST i TOV jest jedna kategoria ATO.

 

GM X jest 2/3 od końca we FT (ma Goberta) i chce iść w tankowanie wolnych, oddaje więc DeRozana i Smarta a dostaje od GM Y Dwighta i Plumlee (z PTB). jednocześnie X oddaje Jokica do GM Z za Hooda. nadaje się to na veto?

A czemu nie podasz reszty składu managera X, który chce iść w tankowanie FT%? Może ta informacja do czegoś się przyda oceniającym? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie jakieś uniwersalne rady co do usadzania graczy, którzy zawodzą? Kiedy na ile i się wstrzelić w to wszystko? Poprzednio usadziłem Williamsa i sieknął 5 trójek :(

Tak, ja mam. Zerknij na mój team przed rozpoczęciem meczy w danym dniu, i jeżeli masz jakiegoś zawodnika którego trzymam na ławie to wystaw go do składu.

Polecam, mam kurewnego farta w niewystawianiu jakiś 32 pkt czy dd w tym sezonie. Pro Tip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia korekte statsow w tabeli nawet wtedy gdy danego dnia zawodnik siedzial na lawce.

 

Pokazują wszystkie zmiany statystyk w swojej bazie nie uwzględniając czy dany zawodnik zagrał w składzie managera czy siedział na ławce.

 

Czyli co w końcu? Jeśli mam gracza na ławce w niedzielę, a w poniedziałek wprowadzą mu korektę za niedzielę, to w tabeli totalnej odbije się to na moich statystykach?

 

Czy też chodzi tylko o to, o czym pisze Le?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w końcu? Jeśli mam gracza na ławce w niedzielę, a w poniedziałek wprowadzą mu korektę za niedzielę, to w tabeli totalnej odbije się to na moich statystykach?

Wg mnie tak. 

 

Czy też chodzi tylko o to, o czym pisze Le?

Wydaje mi sie, ze napisal o tym z innej perspektywy tzn calego zestawienia, a nie jego wplywu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.