Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy także do nas (III Atlantic) bo fajna sprawa jest. Spojrzenie z perspektywy niezależnego obserwatora jest praktyczne i jest fajną zabawą (dla czytającego ;) ). Co by nie mówić, takich inicjatyw nam w fantasy potrzeba bo automaty z projekcjami wszystkiego nie załatwią. Wilq wnosi do analizy ludzki pierwiastek a do tego mamy słowny komentarz a nie suche cyferki. Nie wolno zapominać, że fajne fantasy to takie z jak największą dawką humanizmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem rozczarowany wiLQowym postanowieniem, bo to jednak zawsze była uczta dla oka przeczytać, jak to wygląda z perspektywy indywidualnych wycen, a nie BBM czy Ninjy. Może zatem jednak zmienisz zdanie? Bo to, że mało osób dyskutuje nie znaczy, że nie są ciekawi, tylko że nie mają własnych danych do wdawania się w dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edit

wilQ-a z duzego Q, szacunek musi być.

Jakby co wcale mi nie chodzilo o szacunek, a czytelnosc zapisu, wiec istotniejsze jest "LQ" od samego "Q" ;-)

Bo male "l" jest zbyt podobne do wielkiego "i", a "q" za bardzo przypomina "g"... zas przy wielkich literach jest to czytelniejsze i tylko jako przypadkowy bonus wyszlo, ze jest rowniez bardziej wyraziste ;-)

 

Zapraszamy także do nas (III Atlantic) bo fajna sprawa jest. Spojrzenie z perspektywy niezależnego obserwatora jest praktyczne i jest fajną zabawą (dla czytającego ;) ). Co by nie mówić, takich inicjatyw nam w fantasy potrzeba bo automaty z projekcjami wszystkiego nie załatwią. Wilq wnosi do analizy ludzki pierwiastek a do tego mamy słowny komentarz a nie suche cyferki. Nie wolno zapominać, że fajne fantasy to takie z jak największą dawką humanizmu ;)

Po tej wypowiedzi jeszcze bardziej nie rozumiem czemu tego sami nie robicie w swoich ligach...

to taki problem wskazac czyje zakupy sie podobaly najbardziej, a czyje najmniej?

 

Ja też jestem rozczarowany wiLQowym postanowieniem, bo to jednak zawsze była uczta dla oka przeczytać, jak to wygląda z perspektywy indywidualnych wycen, a nie BBM czy Ninjy. Może zatem jednak zmienisz zdanie? Bo to, że mało osób dyskutuje nie znaczy, że nie są ciekawi, tylko że nie mają własnych danych do wdawania się w dyskusję.

Przeciez nie sa potrzebne zadne dane by "bronic" jakosci/pozycji wlasnej druzyny... tak samo odnosnie wyboru faworyta to moze byc tylko subiektywna opinia pt "ktora druzyne z ligi bym najbardziej chcial miec".

 

BTW, przy takich apelach to nie mam wyjscia i sprobuje powrzucac te projekcje, ale wydaje mi sie to bardzo ironiczne, ze sie dowiedzialem jak wazne byly dla Was w momencie gdy zdecydowalem sie przestac je robic...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, przy takich apelach to nie mam wyjscia i sprobuje powrzucac te projekcje, ale wydaje mi sie to bardzo ironiczne, ze sie dowiedzialem jak wazne byly dla Was w momencie gdy zdecydowalem sie przestac je robic...

No nie żartuj, ja już rok temu pytałem kiedy wrzucisz dla mojej ligi, oraz zawsze grzecznie dziękowałem po :P

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, zawsze myślałem ze masz tam lQ, serio. Watafak

Wlasnie zauwazylem, ze cos czesto tak robisz jak na przypadek i dlatego napisalem to wyjasnienie ;-) 

 

No nie żartuj, ja już rok temu pytałem kiedy wrzucisz dla mojej ligi, oraz zawsze grzecznie dziękowałem po :tongue:

I super, ale z tego wynika, ze moglem Ci wysylac na priva...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, 80% osob czeka na projekcje wilqa, tylko malo kto chce sie do tego przyznać.

Ja się mogę z całą stanowczością przyznać, że nie chcę projekcji kogokolwiek w jakiejkolwiek lidzę. Jednak szanuję zdanie większości i staram się nie czytać na bieżąco wątków ligowych, a po czasie mniej emocji negatywnych wywołuj.

 

Także wiLQu, do tych wszystkich próśb od siebie daję antyprośbę na projekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba paczka w Wolves, pomimo 2 porażek (przegrali oba mecze przez brak doświadczenia/koncentracji w 3 kw i pojedyncze pudla w koncowce).

W końcu zarząd robi właściwe kroki i zatrudnia z głową sztab trenerski, popatrzcie na ruchy przed sezonem, teraz naprawdę dobra umowa z Diengiem (16 rocznie), która przy niewiarygodnych 25mln Goberta czy Adamsa (wtf?!?!?!) jest jak wygrana w totolotka...

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba paczka w Wolves, pomimo 2 porażek (przegrali oba mecze przez brak doświadczenia/koncentracji w 3 kw i pojedyncze pudla w koncowce).

W końcu zarząd robi właściwe kroki i zatrudnia z głową sztab trenerski, popatrzcie na ruchy przed sezonem, teraz naprawdę dobra umowa z Diengiem (16 rocznie), która przy niewiarygodnych 25mln Goberta czy Adamsa (wtf?!?!?!) jest jak wygrana w totolotka...

Faktycznie kontrakt Dienga jest bardzo przyjazny. Ciekawe co Thibs zrobi z doroczną 20-meczową kontuzją Rubio.

Jeśli Dunn wejdzie do S5 to pachnie mi kolejnymi porażkami przez brak doświadczenia.

Z kolei LaVine wystrzelił z bloków jak szatan jako SG i nie wiem czy przesunięcie na PG będzie świetnym ruchem (chociaż może to i tak będzie mniejsze zło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie z natury niewygodnych i stawiających mnie w pozycji pricka (uhhh i like it) :P :

czy przykład pytań i wymagań jednego z managos z III Atl nie mówi nam nieco o błędnym podejściu o awansowaniu na siłę ludzi z 4ej na rzecz spadkowiczów z 3-ej? rozumiem rookasów ale to? co prawda forum żyje ale praktycznie każdy przedstawiany problem to młot w mój łeb, wolałbym tego nie widzieć ale widziałem więc szczerze piszę zamiast chować doznania wewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooz you prick! ;-)

No to mamy n00ba i co? Chłop jest aktywny, pełen zapału i wątpliwości, a że niektóre pytania wynikają z braku doświadczenia to taki grzech? Założę się że taki manager będzie się uczył znacznie szybciej od tych którzy nic nie robią. Alleluja i do przodu - jak mawia pewien sekciarz z Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przykład pytań i wymagań jednego z managos z III Atl nie mówi nam nieco o błędnym podejściu o awansowaniu na siłę ludzi z 4ej na rzecz spadkowiczów z 3-ej?

To zupelnie bez zwiazku bo on nie awansowal dzieki zastepstwom tylko wygral swoja lige...

 

Chłop jest aktywny, pełen zapału i wątpliwości, a że niektóre pytania wynikają z braku doświadczenia to taki grzech? Założę się że taki manager będzie się uczył znacznie szybciej od tych którzy nic nie robią.

+1. Moze gdyby 50 osob jednoczesnie tak robilo staloby sie to meczace, ale mnie tam dziwi, ze tak malo osob zadaje pytania wynikajace z kombinowania i odkrywania smaczkow tej gry na wlasna reke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie - pewnie macie mnie już dość :)

Dlaczego większość managerów, chyba we wszystkich ligach, jest pod kreską jeżeli chodzi o wykorzystanie składu?

Rozumiem, że niektórzy grają wąskim składem, ale przecież kiedyś będą musieli to nadrobić by rozegrać wszystkie mecze.

Czy to tylko taki początek i jak to później się nadrabia? Rozmienia graczy 2 na jednego? Rozumiałbym jeżeli byłoby ok pół na pół,, ale większość doświadczonych graczy jest już ok 10% pod kreską.

Z góry dziękuję za jakieś wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie - pewnie macie mnie już dość :smile:

Skąd wiedziałeś? ;-)

 

Dlaczego większość managerów, chyba we wszystkich ligach, jest pod kreską jeżeli chodzi o wykorzystanie składu?

Rozumiem, że niektórzy grają wąskim składem, ale przecież kiedyś będą musieli to nadrobić by rozegrać wszystkie mecze.

Tu bardziej chodzi o sposób liczenia teoretycznej ilości wykorzystanych slotów w danym dniu sezonu.

3-4 mecze w plecy na danej pozycji tym etapie sezonu jest zupełnie bez znaczenia.

 

Czy to tylko taki początek i jak to później się nadrabia? Rozmienia graczy 2 na jednego? Rozumiałbym jeżeli byłoby ok pół na pół,, ale większość doświadczonych graczy jest już ok 10% pod kreską.

Z góry dziękuję za jakieś wytłumaczenie.

Na dzisiaj teoretyczna ilość meczów które powinieneś rozegrać żeby nie być pod kreską to 63. Nadrobienie 6-7 spotkań to kwestia tygodnia-dwóch.

A poza tym nie należy się dziwić ostrożności managerów z wystawianiem składów w chwili gdy większość jeszcze szuka optymalnego lineupu, pobiera wielu prospektów z puli FA oraz musi borykać się z wahaniami produkcji gwiazd na poczatku sezonu.

Słowem na razie nie ma powodów do zmartwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie - pewnie macie mnie już dość :smile:

Dlaczego większość managerów, chyba we wszystkich ligach, jest pod kreską jeżeli chodzi o wykorzystanie składu?

Rozumiem, że niektórzy grają wąskim składem, ale przecież kiedyś będą musieli to nadrobić by rozegrać wszystkie mecze.

Czy to tylko taki początek i jak to później się nadrabia? Rozmienia graczy 2 na jednego? Rozumiałbym jeżeli byłoby ok pół na pół,, ale większość doświadczonych graczy jest już ok 10% pod kreską.

Z góry dziękuję za jakieś wytłumaczenie.

 

To co pokazuje yahoo, to jest model, który słabo opisuje rzeczywistość. Drużyny, w których grają pobrani zawodnicy, grają różne ilości spotkań na początku, w środku i na końcu sezonu. I jak ktoś ma np. takich, którzy teraz grają mało, to będzie miał niedograne mecze, a jak dużo, to nadgrane. Poza tym w trakcie sezonu łatwiej jest o jednomeczowe zastępstwa, bo już z grubsza wiadomo, co będzie się działo, kto kogo zastępuje i jakich statystyk potrzebujemy, więc nadgonić nie jest trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie - pewnie macie mnie już dość :smile:

Dlaczego większość managerów, chyba we wszystkich ligach, jest pod kreską jeżeli chodzi o wykorzystanie składu?

Rozumiem, że niektórzy grają wąskim składem, ale przecież kiedyś będą musieli to nadrobić by rozegrać wszystkie mecze.

Czy to tylko taki początek i jak to później się nadrabia? Rozmienia graczy 2 na jednego? Rozumiałbym jeżeli byłoby ok pół na pół,, ale większość doświadczonych graczy jest już ok 10% pod kreską.

Z góry dziękuję za jakieś wytłumaczenie.

 

Twój dzisiejszy skok w tabeli naszej ligi poniekąd to wyjaśnia - im wcześniej w sezonie, tym mniejsze znaczenie ma tabela, zwłaszcza ta na totalach. Sam widzisz jak wiele może się zdarzyć w jedną noc i to w taką z wcale nie dużą ilością meczów.

 

Dwa tygodnie w porównaniu do całego sezonu to nie jest dużo, a doświadczeni gracze po prostu już wiedzą na ile mogą sobie pozwolić w kwestii rezegranych meczów. Ale powoli wchodzimy w fazę, w której będą się już poważniej krystalizować lokaty i "zasięg" poszczególnych drużyn w poszczególnych ligach, więc zaczyna się zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co w przypadku gdy zaproponowałem tych samych dwóch graczy w kilku wymianach i jeden z graczy zgodzil sie na trade.

Czy w tej sytuacji pozostałe wymiany juz nie mogą zostać potwierdzone? Co jesli ktoś jeszcze bedzie chciał się zgodzić na wymiane? decyduje kto pierwszy ten lepszy czy bede mial obie zatwierdzone i wybieram ta ktora wole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co w przypadku gdy zaproponowałem tych samych dwóch graczy w kilku wymianach i jeden z graczy zgodzil sie na trade.

Czy w tej sytuacji pozostałe wymiany juz nie mogą zostać potwierdzone? Co jesli ktoś jeszcze bedzie chciał się zgodzić na wymiane? decyduje kto pierwszy ten lepszy czy bede mial obie zatwierdzone i wybieram ta ktora wole?

 

Ta, która jako pierwsza będzie zatwierdzona się liczy, a reszta zostaje z automatu wycofana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.