Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

no i po drafcie.

 

z uwagi na poprawienie ustawienia rotera ( odciągnąłem od ściany i przestawiłem kierunek) nie miałem najmniejszego technicznego problemu z draftem i system się nie wieszał.

 

Emocje niesamowite i jeszcze raz dziękuję wszystkim roznoszącym wirusy o nazwie roto!.

Jednakże wspomniana własna lista picków jest bardzo pomocna i może uchronić przed nieszczęściem przepłacania.

 

Z powodu, ze 1 gracz u nas nie pojawił się na drafcie uczulam tych mniej solidnych aby nie psuli zabawy innym i jednak mimo wszystko do draftu przystąpili. Kompy podbijają często gęsto w głupi sposób jednakże jak trafi na waszego ulubionego gracza pod koniec draftu gdzie normalnie (człowiek) nikt by wam nie sprzątnął gracza sprzed nosa - a komp go weźmie to miny zrzedną. Stąd stosowna prośba.

 

A draft mega wypas tylko nikt wcześniej nie mówił, ze komisarz może wziąć timeout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już wiem ale w nocy omal piwa nie wylałem jak miałem głos na maksa i usłyszałem syrenę time outu tak realistyczna, że aż bolesną....

ten dźwięk kojarzy mi się z meczem w kosza a braliśmy czas przede wszystkim jak nam nic nie wychodziło.....

 

warto o tym powiedzieć lub nawet na półmetku zaplanować pzrerwę techniczną na wymianę opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga techniczna do wszystkich...

nie wklejajcie bezposrednio wynikow druzyn czy draftow z Yahoo bo forum to wrzuca do jednej linii co jest kompletnie nieczytelne [zwlaszcza dla calego draftu!]. Polecam skopiowac z Yahoo do pliku tekstowego i z niego dopiero na forum to ladnie wychodzi tak jak w zamierzeniach ;-)

 

Do dotyczy takze postow juz napisanych takze nie krepujcie sie edytowac by to poprawic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy juz po wszystkich 10 draftach i z opisow wynika, ze 2 wyszly slabo przez zbyt duza ilosc botow [wychodzi na to, ze 3 to punkt przegiecia psujacy zabawe]. W zwiazku z tym jak ktos ma pomysly jak tego unikac na przyszlosc niech sie nimi podzieli ;-)

 

Wrzucilem tez wszedzie wlasne wrozenie z fusow odnosnie jakosci druzyn i o ile cieszy mnie az 10 szans na przetestowanie procesu o tyle zdalem sobie sprawe, ze jak sie grubo myle odnosnie jakiegos zawodnika [a na pewno tak sie zdarzy wielokrotnie] to popelnilem 10 blednych ocen druzyn jednoczesnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest przyjete, propozycje trejdow slemy tu czy na yahoo?

Nie ma sztywnej reguly i trudno byloby sie jej trzymac, wiec to zalezy od Ciebie.

Wg mnie wygodniejsze jest najpierw omowienie, a pozniej wysylanie na Yahoo, ale tam jest chyba wieksza pewnosc na jakas reakcje bo nie da sie ukryc, ze ludzie predzej beda zagladac do ligi niz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie zdawałem sobie sprawy, że roto liga zmieni mój sposób oglądanie meczy...

 

ku mojej  nie uciesze zamiast spokojnie oglądać mecz i czytać system gry, obserwować bez napinki to zaczynam oglądać mecz jak produkcję w roto.

 

Dodatkowo teraz jak trzeba będzie czasem szybko reagować jako GM nie będę mógł z powodu braku czasu odłożyć np. oglądania meczy później bez sprawdzania wyników - kiedyś tak możnabyło w awaryjnych sytuacjach dwa dni nadrobić gdzie spóźniony spursów oglądałem bez znania wyniku czyli z emocjami jak zwykle.....

 

teraz raczej to nie przejdzie bo mogę się ździwić...

 

no i nie podoba mi się dziś takie patrzenie z zazdrością na produkcję graczy których mają inni bo zaczynam im źle życzyc...

 

całkowicie obce było też uczucie takiej złej satysfakcji jak komuś nie idzie , łąpie faule lub co gorsza jest zagrożenie kontuzją...

 

to takie nieludzkie...

 

przykład?

 

Hibbert patrzę 16 zbiór i 7 bloków i myślę nieźle ktoś przyciął te staty

 

potem Hibbert upadł na parkiet złapał się za kolano a ja tak pomyślałem z nutą złośliwości " no i produkcja się zesrała" w kontekście następnych meczy jakby kontuzja okazała się poważniejsza...

 

roto zmienia optykę

ale roto sprawia że bardziej myślimy pod siebie

 

 

nie podoba mi się to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie zdawałem sobie sprawy, że roto liga zmieni mój sposób oglądanie meczy...

 

ku mojej  nie uciesze zamiast spokojnie oglądać mecz i czytać system gry, obserwować bez napinki to zaczynam oglądać mecz jak produkcję w roto.

 

Dodatkowo teraz jak trzeba będzie czasem szybko reagować jako GM nie będę mógł z powodu braku czasu odłożyć np. oglądania meczy później bez sprawdzania wyników - kiedyś tak możnabyło w awaryjnych sytuacjach dwa dni nadrobić gdzie spóźniony spursów oglądałem bez znania wyniku czyli z emocjami jak zwykle.....

 

teraz raczej to nie przejdzie bo mogę się ździwić...

 

no i nie podoba mi się dziś takie patrzenie z zazdrością na produkcję graczy których mają inni bo zaczynam im źle życzyc...

 

całkowicie obce było też uczucie takiej złej satysfakcji jak komuś nie idzie , łąpie faule lub co gorsza jest zagrożenie kontuzją...

 

to takie nieludzkie...

 

przykład?

 

Hibbert patrzę 16 zbiór i 7 bloków i myślę nieźle ktoś przyciął te staty

 

potem Hibbert upadł na parkiet złapał się za kolano a ja tak pomyślałem z nutą złośliwości " no i produkcja się zesrała" w kontekście następnych meczy jakby kontuzja okazała się poważniejsza...

 

roto zmienia optykę

ale roto sprawia że bardziej myślimy pod siebie

 

 

nie podoba mi się to!

 

Ja mam to samo, co jeszcze lepsze mam w składzie Hibberta, więc najpierw wyglądało to genialnie, potem tragicznie, ale na szczęście dla mnie podobno nic mu nie jest :)

Mam natomiast pytanie odnośnie systemu punktowania. Co oznacza points change i points back?

I drugie pytanie. Jeżeli przykładowo mam zawodnika który zagrał mi jeden mecz, ale następnie daje go na ławkę to oczywiście te staty, które zrobił mi zostają? I w drugą stronę. Jeżeli zawodnik z ławki zostaje wprowadzony do składu to te staty, które miał dotychczas doliczone nie będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty są liczone tylko wtedy, jeśli w danym dniu gość jest wystawiony. Nie ma czegoś takiego jak wstawianie/zdejmowanie po fakcie lub odbieranie statystyk za wrzucenie gracza na bench dzień po meczu.

 

Points change to zmiana w twojej punktacji w stosunku do poprzedniego dnia.

 

Points back to tyle, ile tracisz do lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie zdawałem sobie sprawy, że roto liga zmieni mój sposób oglądanie meczy...

Byly ostrzezenia w ogloszeniach i FAQach, ze przechodzisz na druga strone mocy... ;-)

 

ku mojej  nie uciesze zamiast spokojnie oglądać mecz i czytać system gry, obserwować bez napinki to zaczynam oglądać mecz jak produkcję w roto.

... a powazniej, to wszystko co wymieniles masz teraz na poziomie najwyzszym jaki moze byc...

 

HEHE miałem tak samo w zeszłym roku, w tym jest już lepiej.

Ano wlasnie.

 

A ogolnie wg mnie niektore z tych wrazen to nie sa wcale zmiany na gorsze, np to zle, ze zwracasz teraz uwage na wiecej rzeczy w czasie meczu niz wczesniej? Albo, ze sledzisz lige uwazniej? Albo jak to ujales trzeba czasem "reagować jako GM"? Wg mnie nie. Chyba, ze ktos chcial pozostac tylko niedzielnym fanem... ale zazwyczaj nie takie osoby ciagnie do FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam podobne odczucia. Mimo, że NBA interesuje mnie od lat 90, dopiero w tamtym roku na serio zaangażowałem się w FB. Nigdy jeszcze nie byłem tak na bierząco z rozgrywkami jak przez ostatni sezon. Moja kobieta zdążyła się już dawno przyzwyczaić do tych zeszycików, notatek i statystyk ale od poprzedniego roku obserwuje z niedowieżaniem, że objawy "choroby" stopniowo się nasilają. Ze zgrozą ( a zarazem dzielnie) przyjęła wiadomość, że conajmniej raz w tygodniu będę wstawał w nocy (i zapewne budził ją:) po to by oglądać NBA, a następnie od 06:00 chodzić jak mumia w robocie. Pochwalę się, że w 80% opanowałem już sztukę spania na stojąco w pracy, najczęściej między 11:00 a 13:00.

Roto istotnie zmienia optykę - ja jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie podoba mi się dziś takie patrzenie z zazdrością na produkcję graczy których mają inni bo zaczynam im źle życzyc...

 

całkowicie obce było też uczucie takiej złej satysfakcji jak komuś nie idzie , łąpie faule lub co gorsza jest zagrożenie kontuzją...

 

to takie nieludzkie...

 

przykład?

 

Hibbert patrzę 16 zbiór i 7 bloków i myślę nieźle ktoś przyciął te staty

 

potem Hibbert upadł na parkiet złapał się za kolano a ja tak pomyślałem z nutą złośliwości " no i produkcja się zesrała" w kontekście następnych meczy jakby kontuzja okazała się poważniejsza...

 

 

o jejku to chyba mi źle życzyłeś - bad kitty.. swoją drogą fajna wypowiedź - ponad 4 tys postów a zdziwić przez ź to majstersztyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja my

oj podnoszę tylko poziom mobilizacji do rywalizacji ;) choć tego Ignasiowi nie brakuje jak już realnym zawodnikom się źle życzy poprzez wzgląd na fantasy..

Ja sobie myślę, że akurat Ignazza to już wystarczająco zmobilizowałeś. Ja jestem stary i zmobilizowany, więc pora na kolejnych nowicjuszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.