Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Budzikreal zrezygnował. Czemu nie jestem w II? 

Wlasnie Ci odpowiedzialem w innym watku.

Ogolnie to nam sie drzewko sypie, wiec czesc zalozen po prostu szlag trafi. Moze za rok trzeba poszerzyc poziom drugi?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał:

Wlasnie Ci odpowiedzialem w innym watku.

Ogolnie to nam sie drzewko sypie, wiec czesc zalozen po prostu szlag trafi. Moze za rok trzeba poszerzyc poziom drugi?

Według twojej logiki lepsze jest bottom5 drugiej ligi niż top4 trzeciej ligi? Coś chyba złą logikę sobie wynysliles. Nie ma aż takiej dużej różnicy w jakości drugiej i trzeciej ligi żeby taką logikę obrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Według twojej logiki lepsze jest bottom5 drugiej ligi niż top4 trzeciej ligi? Coś chyba złą logikę sobie wynysliles. Nie ma aż takiej dużej różnicy w jakości drugiej i trzeciej ligi żeby taką logikę obrać. 

Nie oceniam jakosci lig, ale na poziomie II byla rywalizacja z 15 GMami, a na poziomie II z 12.
Takze to nie jest latwo porownywalne bottom5 vs Top4.

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Zacytowalem cie w innym temacie. W kwietniu mówiłeś coś innego. Trochę odwalasz teraz maniane. 

W kwietniu nie zwrocilem uwagi na sytuacje z nierownymi spadkami z poziomu II czego nie zapowiedzialem.
Z kolei sytuacja w Twojej lidze byla jasna, awansuje Top3, a #4 zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wiLQ napisał:

 

Nie oceniam jakosci lig, ale na poziomie II byla rywalizacja z 15 GMami, a na poziomie II z 12.
Takze to nie jest latwo porownywalne bottom5 vs Top4.

W kwietniu nie zwrocilem uwagi na sytuacje z nierownymi spadkami z poziomu II czego nie zapowiedzialem.
Z kolei sytuacja w Twojej lidze byla jasna, awansuje Top3, a #4 zostaje.

w dalszym ciągu asq był w botom 1/3 swojej ligi a ja w top 1/3 swojej ligi. 
 

Ogolnie bardzo nie fajnie się zachowujesz w tej chwili, trzeba było w kwietniu nie pisać takich rzeczy, a jak już obiecałeś mi „pierwszeństwo” to powinieneś się tego trzymać jednak a nie się wycofywać z tego. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie moja sprawa ale awans do wyższej ligi wynikający tylko z rezygnacji innego GMa to żaden prestiż. Gdyby nie rezygnacja to i tak gralbys w III lidze. A takie marudzenie że to Ty powinieneś "awansować" a nie ktoś inny to takie trochę słabe. Zwykły pech lub fart który z resztą jest nieodłącznym elementem tej gry. Jest jak jest. Trzeba było się bardziej postarać żeby awansować normalnie i wtedy byś nie miał tego "problemu".

Ja pamiętam że raz tak "awansowałem" do II i wręcz czułem się troche nieswojo że takim psim swędem gram w II lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mikowal83 napisał:

W sumie nie moja sprawa ale awans do wyższej ligi wynikający tylko z rezygnacji innego GMa to żaden prestiż. Gdyby nie rezygnacja to i tak gralbys w III lidze. A takie marudzenie że to Ty powinieneś "awansować" a nie ktoś inny to takie trochę słabe. Zwykły pech lub fart który z resztą jest nieodłącznym elementem tej gry. Jest jak jest. Trzeba było się bardziej postarać żeby awansować normalnie i wtedy byś nie miał tego "problemu".

Ja pamiętam że raz tak "awansowałem" do II i wręcz czułem się troche nieswojo że takim psim swędem gram w II lidze.

W mojej lidze top3 odjechało mocno ale do ostatniego dnia pilnowałem mocno żeby być chociaż czwarty i się udało, wiec na końcu sezonu spytałem, który jestem w kolejce do II ligi, mi chodzi o sam fakt ze jak się powiedziało A to trzeba się tego trzymać, a nie że nagle zmiany według własnego uznania.
 

 Nie kojarzę tez sytuacji w tej lidze żeby pierwszeństwo mieli w przypadku czyjejś rezygnacji uczestnicy, którzy byli w strefie spadkowej danej ligi, zawsze pierwszeństwo mieli ci którzy byli blisko awansu, wiec po prostu nie rozumiem takiej decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie kojarzę tez sytuacji w tej lidze żeby pierwszeństwo mieli w przypadku czyjejś rezygnacji uczestnicy, którzy byli w strefie spadkowej danej ligi, zawsze pierwszeństwo mieli ci którzy byli blisko awansu, wiec po prostu nie rozumiem takiej decyzji. 

wiLQ przygotowuje fundament pod utrzymanie samego siebie w 1 lidze po tym sezonie, proste 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

W mojej lidze top3 odjechało mocno ale do ostatniego dnia pilnowałem mocno żeby być chociaż czwarty i się udało, wiec na końcu sezonu spytałem, który jestem w kolejce do II ligi, mi chodzi o sam fakt ze jak się powiedziało A to trzeba się tego trzymać, a nie że nagle zmiany według własnego uznania.
 

 Nie kojarzę tez sytuacji w tej lidze żeby pierwszeństwo mieli w przypadku czyjejś rezygnacji uczestnicy, którzy byli w strefie spadkowej danej ligi, zawsze pierwszeństwo mieli ci którzy byli blisko awansu, wiec po prostu nie rozumiem takiej decyzji. 

W ten sposób mogę zrobić „szach” i uznać pierwszeństwo innej deklaracji wiLQ, czyli tej sprzed roku, że z II ligi spadają 4 zespoły. Ja w tej czwórce spadkowej nie byłem, utrzymałem się. Ty nie byłeś jak rozumiem w trójce na awans, a jego potencjalną niesłuszność zresztą sugerujesz używając hashtaga #wyzulicawans. 

Organizacja tego przedsięwzięcia jest niełatwa i mimo tego, że miałem problem z byciem przypisanym do III poziomu, zgodziłem się nie bić piany i poczekać, jak się sprawy ułożą. Tobie proponuję to samo. Jak nie wyjdzie przy zielonym stoliku, udowodnisz nam w przyszłym sezonie, że jesteś na niewłaściwym poziomie. Powodzenia anyway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.09.2022 o 14:08, barcalover napisał:

wiLQ przygotowuje fundament pod utrzymanie samego siebie w 1 lidze po tym sezonie, proste 😎

Raczej...

W dniu 23.09.2022 o 12:50, wiLQ napisał:

Ogolnie to nam sie drzewko sypie, wiec czesc zalozen po prostu szlag trafi.

 

3 godziny temu, Tocheck napisał:

@wiLQ wyczyść skrzynię

Juz, to nie jest dobry okres dla mojej skrzynki wiadomosci. Limit 100 jest moze dobry dla przecietnych uzytkownikow, ale nijak nie pasuje do kilku lig i organizacji drzewka ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy chętnego do objęcia sterów nad porzuconą drużyną w keeperze FP podobnym do FBX2 (salary 480 ale klasyczne waivers bez kasy) na sznurku:

drużyna do wzięcia poniżej + za chwilę ma pick #6 w drafcie rookich (przed pickiem nr 5 w puli ciągle jest Holmgren):
Paul George        60.30
DeMar D eRozan        59.75
Russell Westbrook        52.00
Al Horford        45.45
Gordon Hayward        42.20
Isaiah Roby        32.20
Guillermo Hernangómez        30.45
Dwight Powell        28.55
Trendon Watford        25.55
Ish Smith        23.85
Cameron Thomas        18.95
Georgios Kalaitzakis        15.00
Vit Krejci        15.00

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/724-sezon-20222023/&page=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

  

W dniu 24.08.2023 o 21:32, dannygd napisał(a):

No i @wiLQ organizatorze (btw THX) bez Ciebie dalej będą grać "wilki" w tej lidze! ;)

 

W dniu 27.08.2023 o 07:29, Mikowal83 napisał(a):

Gram!😁i jaram się jak piroman ogniem że będę mógł zagrać po raz pierwszy w I lidze w tak zacnym gronie 😁

Ale uwazaj na druzyne z wilkami w nazwie bo w tym roku to podrobka tej co dominowala latami (-;

W dniu 27.08.2023 o 18:13, Leszczur napisał(a):

Po (chyba) 10 sezonach w e-NBA rezygnuję z dalszej gry. 

Szkoda, ale dzieki, ze dales znac. I to wyszlo dokladnie 10 sezonow.

W dniu 27.08.2023 o 18:13, Leszczur napisał(a):

wiLQ - Tobie dziękuję w sposób szczególny, bo godne podziwu jest to jak wiele pracy i zaangażowania poświęcasz na organizację tych rozgrywek. Mimo, że zwykle nie szczędzę Ci wieeeeelu ton złośliwości, to wiedz, że robię to tylko w stosunku do ludzi, których lubię oraz którzy zajmują w moim życiu istotne miejsce. Miej siłę ciągnąć to jak najdłużej. 

Podejrzewam, ze w pierwszej kolejnosci zabranie uczestnikow by je kontynuowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.