Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cuda się dzieją, że o tym co się u nas dzieje nikt nie pisze - niniejszym dla wiedzy pozostałych, wszystkich wydymał Mac, przy użyciu Carlosa Boozera, ale poza tym to nic więcej nie wiadomo - pozycje dwa/trzy mają ochotę wypełnić cztery różne ekipy i jak dobrze pamiętam, to wszystklie mają całkiem spore szanse...

Urlop sobie w robocie załatwłem, aby na bieżąco śledzić co i jak i nie chodzi mi tu do końca o fantasy, bo w realu na wschodzie nadal nie wiele wiadomo...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop sobie w robocie załatwłem, aby na bieżąco śledzić co i jak

Ja tak samo - i przez większą część czasu moi grajkowie grali totalną klapę w FG - zwłaszcza Durant. Z Tobą tez rywalizowałem na zbióreczki i cieszę się że mi się udało Cię przegonić :smile: Szkoda trochę, że w STL tak niewiele zabrakło do lepszego miejsca. Tak czy siak sezon udany. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie miejsce uważam za sukces (choć do drugiego zabrakło dwóch zbiórek...). Awans i pierwsza liga w tej rywalizacji to spore osiągnięcie, byle się utrzymać w następnym sezonie. Dzięki wszystkim za grę i aktywność. Z czwórką współawansowiczów widzę się w październiku na drafcie, reszcie życzę powodzenia, gdziekolwiek nie trafią.

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie zdałem sobie sprawę, że dzięki Pacersom drugi sezon z rzędu nie udaje mi się awansować lub chociaż powalczyć do końca o awans :)

 

W tym roku George i Hibbert, w zeszłym ta sama parka wspierana Westem... nie wiem czy panowie dostaną trzecią szansę. 

 

Gratulacje i dzięki za cały sezon.

 

Jak już będą jasne składy poszczególnych lig, to rzucę listę graczy, z którymi chcę być w mojej II lidze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie udalo mi sie ciebie matek wyprzedzic. zabrakło 5 asyst.... a jeszcze na początku kwietnia w tabeli miałem w tabeli ok.15 punktów straty.

 

gratulacje dla zwycięzców, dzięki za ten sezon.

 

a dla wiLQ potwierdzenie, że tamten rok to tylko i wyłącznie kontuzje spowodowały taką małą ilość rozegranych meczów w mojej drużynie. ciekawe jakie teraz zostaną decyzję podjęte wobec zawodników, którzy u nas rozegrali o 100 gier za mało, bo z tego co widziałem to zaangażowania u nich nie brakowalo przez cały sezon, a to kontuzje zrobiły swoje. regulamin mówi jedno, ale... no właśnie, ciekawe jak to zostanie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garstka informacji z naszego record booka (najlepszy wynik danej kategorii w jednym dniu):

Field Goal %
Single Day 	Menelegame (Dec 19) 	1.000 	
Season 	        Polonia Trzebnica 	.472
Free throw %
Single Day 	        Basketball Reasons (Apr 13) (15th time this season)
                        NEVERWINS (Mar 20) (18th time this season)
                        Są Gorsi (Apr 16) (16th time this season)
                        Team Warier (Apr 10) (15th time this season)
                        Armia Borsuków (Apr 15) (11th time this season)
                        BasketBoli (Mar 20) (11th time this season)
                        Menelegame (Apr 15) (29th time this season)
                        carlos boozer (Mar 25) (17th time this season)
                        Holy Grail (Apr 15) (14th time this season)
                        BestTeamEU (Apr 10) (15th time this season)
                        klekoty (Apr 10) (13th time this season)
                        GRB eNBA (Apr 3) (10th time this season)
                        blaugrana (Apr 6) (12th time this season)
                        ZydrunasChillgauskas (Apr 1) (17th time this season)
                        Polonia Trzebnica (Apr 10) (10th time this season) 	1.000 	
Season 	                carlos boozer 	                                        .804
3pt shots made
Single Day 	klekoty (Nov 13) 	25 	
Season 	        NEVERWINS 	        1008
Points
Single Day 	BasketBoli (Dec 28) 	199 	
Season 	        BasketBoli 	        13317
Rebounds
Single Day 	BestTeamEU (Jan 10) 	87 	
Season 	        Team Warier 	        4967
Assists
Single Day 	BestTeamEU (Dec 28) (2nd time this season) 	50 	
Season 	        BasketBoli 	                                3158
Steals
Single Day 	BestTeamEU (Oct 30) 	27 	
Season 	        NEVERWINS 	        978
Blocks
Single Day 	Team Warier (Dec 1) 	16 	
Season 	        Holy Grail 	        648
Turnovers
Single Day 	BestTeamEU (Nov 29) 	33 	
Season 	        BestTeamEU 	        1718

Wyróżniają się: 30 października, czyli pierwszy dzień sezonu jako dzień, w którym w naszej lidze padło najwięcej przechwytów w jednej drużynie (MCW chyba jakoś zaszalał wtedy) i stosunkowo mała ilość bloków w rekordowym dla tej kategorii dniu w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę!

 

Próbowałem jeszcze w ostatni dzień GRB zepchnąć z podium ale zabrakło: 2 trójeczek lub 3 stl lub 2 AST lub 1 więcej straty u GRB :-)

 

btw gdyby coś takiego miało decydować o awansie to się można nieźle wkurzyć :smile:

 

 

Tere fere ;)

 

Fakt, ze na pozycjach 2-4 bylo cholernie ciasno. W sumie nie obrazilbym sie za brak podium, to tylko druga liga, a awans to awans :) Zobaczymy, jak nam pojdzie w przyszlym sezonie w ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna zaś jest jak Tim the Dream Duncan.  Nie ma żadnych spektakularnych rekordów, ale była solidna przez cały sezon. Nawet jak królowały BestTeam i Benon to gdzieś tam byłem tym trzecim :)

 

Stracić w (FG,FT,BLK) tylko dwa punkty będzie pewnie trudno kiedykolwiek powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.