Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II w sezonie 2013/14.

Po zeszlorocznych wynikach [i kilku ustaleniach] w jej sklad wchodza:

 

Z dywizji East - Evitacre, Mac, Pumeks, Benon, Tru Warier

Z dywizji West - mikrofalówka, Lukacs, matek, zalias, kaziu999999 [draftowal automat]

Z dywizji X - karl, blaugrana, Jiwol, Robinson, nawciarz

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie 5 najwyzszych miejsc awansuje do I i 6 najnizszych miejsc spada do III [niewazne ktorej bo poziom II i III zostana wymieszane... nie miedzy soba, oddzielnie].

 

Komisarzem ligi jest matek, ktory zostal jednoglosnie wybrany na ta funkcje.

 

Wyniki draftu posortowane po pensjach sa tutaj: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/25368/draftresults?drafttab=picks&sort=cost&order_by=desc

 

Wklejone na forum sa w tym poscie: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8805-Sezon-2013-14-Liga-II&p=711012&viewfull=1#post711012

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tak samo, raczej sie dostosuje do dnia draftu ktory wybierzemy o ile bedzie to jakas godzina pozniejsza czyli jak juz tutaj wyzej pisaliscie 21-22

dodatkowo zebysmy zrobili draft jak najblizej startu NBA, pamietam ze w mojej lidze rok temu bylo to zdecydowanie za wczesnie bo z meisiac przed startem rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI: matek jest w tej kategorii "moze" komiszow i juz sie zajmuje ogarnianiem calego dzialu roto jako moderator... takze milo by bylo gdyby ktos zrobil krok do przodu ;-)

 

Zwlaszcza, ze samo bycie komiszem sprowadza sie tylko do w miare regularnego zagladania na to forum przez najblizszych kilka tygodni... po to by ustawic lige na Yahoo i jakas wspolna date draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, tu nie ma co prowadzić dalszych dyskusji i czekać na dalsze głosy, które nic nie wnoszą.

 

Jakby ktoś inny chciał być komiszem, to już by się zgłosił. Moim zdaniem nie ma powodów aby ktokolwiek miał Cię nie akceptować. Można brać się do zakładania ligi, nawet dzisiaj. Wszyscy będą szczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wchodzę w to w takim razie. Ale uważajcie na moje basketball reasons ;)

 

Proponuję wybrać kilka dat, następnie każdy napisałby czy dana mu pasuje i którąś wybiorę po analizie. Na ten moment zbieram propozycje, później zrobię listę.

 

Na start może godzinę ustalimy niezależnie od daty? 21-22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście matek jest jedna z najodpowiedniejszych osób do prowadzenia ligii (ze względu np. za zeszłosezonową aktywność w lidze ;P)

 

Mnie draft pasuje codziennie po 21:00 (oprócz piątków)

 

moja ekipa to NEVERWINS

---------------

edit

19.10 o 21:00 mam draft na sznurowadło więc ten termin mi nie pasuje

Edytowane przez pumeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.