Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mamy byc liga I to nawet godzina musi byc hardcorowa ;-)

 

A powazniej, raczej zla strefa czasowa... zreszta najlepiej sprawdz odliczanie na stronie glownej.

Wysylam to o godzinie 22:30 i na Yahoo jest "2 days 22:30:00 left until your draft " co by sie zgadzalo na godzine 21 w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoźniłem się parę minut i na dzień dobry zobaczyłem u siebie przepłaconych do granic mozliwości Paula i Hardena. Dalej to już wiele wyczarować nie mogłem. Praktycznie zanim weszłem na draft to już spadłem, ale jakaś szansa jednak jest:

 

Sopockie Trefliki Budget $200 1. (3) James Harden (Hou - SG,SF) $67 2. (5) Chris Paul (LAC - PG) $68 3. (42) Michael Carter-Williams (Phi - PG) $4 4. (89) Spencer Hawes (Phi - C) $12 5. (98) Tyreke Evans (NO - SG,SF) $8 6. (103) Danny Granger (Ind - SF) $6 7. (104) Chris Kaman (LAL - PF,C) $9 8. (106) Zach Randolph (Mem - PF,C) $13 9. (129) Dion Waiters (Cle - SG) $7 10. (161) Isaiah Thomas (Sac - PG) $2 11. (166) Emeka Okafor (Was - C) $1 12. (176) Jared Dudley (LAC - SG,SF) $1 13. (189) Bismack Biyombo (Cha - C) $1 Unused $1

 

Spuści się Biyombo, bo psuje mi wolne i zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.