Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

QAS, nie dostales zaproszenia bo nie znam Twojego maila, ale wystarczy kliknac na link 1 poscie.

 

Co do budzetu waiverow to jak najbardziej dodajemy resztki, wiec skala by sie zmieniala, ale wciaz byloby fair.

Tak czy inaczej zmienilem na 50$. We wstepnych ustawieniach ligi tej opcji nie bylo, wiec o tym zapomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx.in

 

- - - Updated - - -

 

to ja bym proponował mniejszy waiver budżet. była dyskusja rok temu, żeby Ci którzy zawalili draft i zostało im po 20$, trochę mieli to zrównoważone większym budżetem waiverowym. przykładowe 20 przy 50 to nie tak wiele, ale przy 25 już robi różnicę. więc proponuję budżet = 25$ + resztki z draftu. można ankietę zrobić ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, wisialo w regulaminie przez 3 tygodnie... nikt sie nie zainteresowal chociaz byl wielki neon, ze to zmienilem...

Wg mnie 20$ bylo za malo bo trudno sie podbija o 2-3$ przy takim malym budzecie. Pamietaj, ze to nie chodzi o jakas wybitna strategie niewydawania kasy na drafcie [bo to raczej kiepski pomysl], ale zeby byl jakis sens w samej koncowce co z nia mozna robic.

 

FYI: jeszcze tylko bulek nam zostal w kwestii daty draftu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, ostatnio nie miałem w ogóle czasu, nawet o tym nie myślałem.

 

U mnie trudno powiedzieć. Dni powszednie są dla mnie ok, byle nie pozniej niż 20. Najlepszy jest piątek, wtedy pasuje każda godzina. Sobota może byc, ale nie wczesniej niz 21.30 jednak, bo zawsze czasem jakoś można te soboty rozplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devilnevercry, "danie przykladu" to tylko efekt poboczny daty draftu, a ta jest priorytetem, wiec istotniejsze by wszystkim pasowalo, a nie by byla jak najwczesniej.

 

Swoja droga, liczylem, ze chociaz damy przyklad w dziedzinie organizacji i bylismy o wlos od zebrania wszystkich i ustalenia daty draftu w dobe od zalozenia watku... ale cos bulek nie chce/moze dac znac czy pasuje mu 20 X czy nie [albo tylko ja nie rozumiem jego w/w posta w tym kontekscie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydawało mi się że rozmawialiśmy o godzinie draftu na 21:00 a widzę ze jest ustawione na 20:30?

Nie żeby te 30 minut to był jakiś straszny problem bo się dostosuję (choć wolałbym najwcześniej 21),

ale z tego co sprawdziłem to Kula23 i Siner też pisali że 21.

Wolałbym nie lecieć jakiś czas na autopilocie a inni pewnie też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem 20:30 bo bulek napisal, ze jak najwczesniej... i draft bedzie trwal ze 3 godziny, wiec koniec przed polnoca bylby pewnie mile widziany... tzn te pol godziny robi Ci roznice, ze moglbys sie spoznic?

I nie wiem skad wziales Kule23 i Sinera jako przyklad, z wypowiedzi na forum wynika, ze powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23-09-13, 10:17 Kula 23

"Mi na bank nie pasuje 27 październik. A tak to luzik, tylko prosiłbym o godzinę jeżeli to wykonalne po 21.00, dwójkę dzieci musze uspać zanim siąde do kompa :)"

 

23-09-13, 14:30Siner

"Super byłoby mieć w weekend 19-20. Co do godziny, to się dostosuję, ale moim zdaniem 21 byłaby w sam raz."

 

Ja mam taką samą sytuację jak Kula dlatego wolałbym 21, jak dzieciaki już powinny spać, a o 20:30 może być na styk, a już napewno bez chwili na spokojny oddech i otwarcie zimnego piwka dla relaksu :]

Nie chciałbym się spóźnić kilka minut i tak jak ktoś tam w II lidze mieć już Dirka i kogoś tam jeszcze ;)

Jak bulkowi czy komuś będzie za długo i w końcówce poleci na auto to raczej nie wywróci mu to teamu ;)

 

Nie będę robił problemów jakby co.

Ale w sumie nigdzie na forum poza zedytowanym pierwszym postem taka godzina nie padła i tylko na Yahoo ją widzę ale na początku myślałem że tu chodzi o 30 minut wcześniej że można już być itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.