Skocz do zawartości

gdzie możemy szukać chętnych do gry?


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się zdawało, że jest potencjał, ale dzieje się wręcz przeciwnie. Tempo tegorocznych zapisów wręcz woła o pomstę do nieba. Cóż, trzeba się przyzwyczaić, że to nasze fantasy to dość niszowa rozrywka.

Niszowa z wielu powodow. Nie dosc, ze fanow koszykowki w kraju malo to jeszcze czesc z nich na pewno preferuje rodzima lige i chyba jeszcze spada uzytkowanie for. Takze 3 mniejszosci w jednym ;-)

 

Mam tylko jeden pomysł na ekspansję - skierowanie się do międzynarodowego grona i używanie angielskiego w komunikacji. Ale nie sądzę, by komukolwiek by się chciało w to bawić.

To grubsza zmiana bo wydaje mi sie, ze do tego trzebaby przeniesc organizacje na miedzynarodowe wody i mogloby sie to skonczyc rezygnacja wszystkich, ktorzy nie czuja sie pewnie ze swoim angielskim.

 

Tak btw - znacie jakieś takie międzynarodowe rozgrywki ligowe w fantasy?

Tez sie zastanawiasz dlaczego takiego drzewka nie maja Yahoo i ESPN? ;-)

 

Skoro już poruszyłeś ten temat... mam trochę znajomych, którzy siedzą zarówno w temacie NBA, jak i samego fantasy od wielu lat. Po dość sporej ilości rozmów na temat fantasy, moje wnioski są takie:

Pytales ich czemu nie graja w tych rozgrywkach czy to byly dyskusje ogolne?

 

- ludzie uważający się za znawców tematu nie chcą przebijać się przez min. 3 poziomy lig, by zagrać z najlepszymi

- ludzi odrzuca jeden sezon na IV poziomie, bo grali z wieloma mało aktywnymi graczami, przez co frajdy z gry nie było

[...]

Ja bym się tym nie przejmował - wypracujmy 100 solidnych i aktywnych graczy i będzie bajka nawet na 3 poziomie.

Czy da sie osiagnac to drugie bez tego pierwszego fragmentu? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się, że czwarty poziom dość szybko i tłumnie potwierdził grę co wg mnie jest pozytywne.

Chyba normalne jest, że na tym poziomie powinno być najwięcej rezygnacji, czy porzucenia gry bez głosu nawet.

Dziwne jest, że 3ci stosunkowo gorzej sobie z tym poradził a drugi to już zastanawiające, wydawało mi się, że to sami weterani a jeszcze 5ciu się nie wypowiedziało to wydaje mi się dużo jak na ten poziom.

Ja osobiście już nie mogę się doczekać - dzięki wiLQu ;)

Wydaje mi się, że celem minimum powinno być utrzymanie tej samej ilości lig, czyli pewnie będzie potrzeba z 20 nowych graczy.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się, że czwarty poziom dość szybko i tłumnie potwierdził grę co wg mnie jest pozytywne.

Chyba normalne jest, że na tym poziomie powinno być najwięcej rezygnacji, czy porzucenia gry bez głosu nawet.

Dziwne jest, że 3ci stosunkowo gorzej sobie z tym poradził a drugi to już zastanawiające, wydawało mi się, że to sami weterani a jeszcze 5ciu się nie wypowiedziało to wydaje mi się dużo jak na ten poziom.

Na dzisiaj jest niepokojaco duzo niepotwierdzonych, ale uwzglednij, ze jest 1 wrzesnia i w zeszlych latach mniej wiecej wtedy sie dopiero zaczynala organizacja ;-)

 

Ja osobiście już nie mogę się doczekać - dzięki wiLQu ;)

Tak informacyjnie to w nicku Q = ku, wiec ma juz w sobie to "u" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten zeszloroczny pomysl nie wypalil bo nie dostalem zadnej odpowiedzi...

 

Sprzedam ci tą listę za 5 stów.

 

 

 

To grubsza zmiana bo wydaje mi sie, ze do tego trzebaby przeniesc organizacje na miedzynarodowe wody i mogloby sie to skonczyc rezygnacja wszystkich, ktorzy nie czuja sie pewnie ze swoim angielskim.

 

I make many well in English, will have stay definitely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ci tą listę za 5 stów.

Problemem nie jest ta lista tylko pozwolenie na akcje, ktora mozna uznac za spamowanie. Zreszta znajac Ciebie to bys mi sprzedal to http://www.e-nba.pl/members/?sort_key=posts&sort_order=desc&max_results=20&sort_key=members_display_name&sort_order=asc bo dostepu do maili wszystkich to raczej nie masz ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej !

 

Ponownie w tym roku szukam okazji do przyłączenia się do jednej z ligi na e-nba. Rok temu się nie udało, może w tym roku zagramy razem. 

 

Jestem graczem z wieloletnim stażem na sznurówce - szukam ligi z draftem aukcyjnym. Formuła dowolna. Co Wy na to ? :smile:

Edytowane przez Majchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Ponownie w tym roku szukam okazji do przyłączenia się do jednej z ligi na e-nba. Rok temu się nie udało, może w tym roku zagramy razem. 

 

Jestem graczem z wieloletnim stażem na sznurówce - szukam ligi z draftem aukcyjnym. Formuła dowolna. Co Wy na to ? :smile:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5613-ligi-roto-201718-nowe-zgloszenia/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

No nic zagapiłem się w tym roku też. W zeszłym jak spojrzałem -  udało się, ale poniosło mnie z ilością lig co tak czy siak przełożyło się na jakość. Jak się coś zwolni to wiecie do kogo uderzać ;) W tym roku pod kontrolą.

Wyslalem informacje... ale ogolnie jest cienko w tym roku.

Moze nawet sie nie uzbierac na jedna pelna nowa lige, wiec jakby z enba juz wszyscy wygarnieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a), odblokował(a) i podpiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.