Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

@gooz, @danny

 

wiLQ jak co roku na przełomie sierpnia i września otworzył nowy sezon i jak co roku wyznaczył termin zapisów. Jeśli gracze z doświadczeniem paru lat nie czają, że na początku września trzeba na minutę wpaść na forum, to ich problem.

 

A jak ktoś się obraża, bo za późno potwierdził udział, to widocznie jest bardzo dziecinny i obrazalski.

 

Przecież tu chodzi tylko o to że ta data co roku jest inna i nie wynika z jakiś istotnych czynników tylko tak naprawdę od tego kiedy wiLQ napisze 1 maila organizacyjnego. Mój kolega był np. przez m-c w Australii na wakacjach i gdyby grał z nami to by już nie grał bo choć wrocil szybciej niż zazwyczaj zgłoszenia były, to w tym roku było by już za późno. Gdyby jednak to wiLQ był na urlopie i wrocil tydzień później (czytaj deadline byłby tydzień później) to nic by się nie stało! Gdzie tu logika? Nie każdy siedzi jak Ty czy ja i śledzi cały rok wszystko związane z NBA czy e-nba. Chyba nie od tego powinno zależeć kto będzie w 1 a kto w 4 lidze :)

 

Ps. BTW wiLQ proponowany zapis daleki jest od sztywnego czy skorelowanego ze startem NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) przenieść się do równoległej ligi gdzie draft jest w pasującym terminie. Ta opcja wymaga znalezienia na własną rękę [lub z pomocą komisarzy/organizatora] osoby z tej samej grupy losowania chcącej się przenieść z dowolnego powodu z równoległej ligi do Twojej. W praktyce pewnie najlepiej to zrobić albo przez wysłanie wiadomości do komisarza swojej ligi z prośbą o transfer albo poprzez ogłoszenie w wątku gdzie organizuje się liga z pasującym terminem. Jak obie osoby potwierdza, że chcą się przenieść na forum w wątku obu lig lub w prywatnej wiadomości do komisarzy/organizatora i obaj komisarze tych lig nie będą protestować przeciw takiej zmianie to dokonają korekty w składach.

 

Rzeczywiście nie zastosowaniu wpisu o zamianie znikającego gracza jest ogromną korzyścią dla gracza z niższej ligi. Jak w maju powiemy, że z I ligi nie spada 6 drużyn, a tylko 4, to też można powiedzieć że zmiany są na ogromną korzyść grających (w I lidze).

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi tylko o to że ta data co roku jest inna i nie wynika z jakiś istotnych czynników tylko tak naprawdę od tego kiedy wiLQ napisze 1 maila organizacyjnego. Mój kolega był np. przez m-c w Australii na wakacjach i gdyby grał z nami to by już nie grał bo choć wrocil szybciej niż zazwyczaj zgłoszenia były, to w tym roku było by już za późno. Gdyby jednak to wiLQ był na urlopie i wrocil tydzień później (czytaj deadline byłby tydzień później) to nic by się nie stało! Gdzie tu logika?

W tym, ze opisujesz dzialanie kazdego mozliwego deadline i kolega mogl powiadomic o tym wyjezdzie Ciebie/mnie, wiec wcale by nie stracil miejsca.

 

Ps. BTW wiLQ proponowany zapis daleki jest od sztywnego czy skorelowanego ze startem NBA :smile:

Jest sztywne 10 dni. Zreszta jak wspomnial goozman byla w tym prawidlowosc...

 

historycznie (odkąd mamy drzewko i wiLQ prowadzi ten proces):

2017 - 20.08-10.09 - 21 dni na potwierdzenie udziału, deadline na 37 dni przed startem sezonu NBA

2016 - 27.08-25.09 - 29 dni na potwierdzenie udziału, deadline na 30 dni przed startem sezonu NBA

2015 - 30.08-20.09 - 21 dni na potwierdzenie udziału, deadline na 37 dni przed startem sezonu NBA

2014 - 25.08-28.09 - 34 dni na potwierdzenie udziału, deadline na 30 dni przed startem sezonu NBA

... a jeszcze pominal kiedy wypadala niedziela bo to pewnie wyjasnialo roznice.

 

Jak w maju powiemy, że z I ligi nie spada 6 drużyn, a tylko 4, to też można powiedzieć że zmiany są na ogromną korzyść grających (w I lidze). Rzeczywiście nie zastosowaniu wpisu o zamianie znikającego gracza też jest ogromną korzyścią dla gracza z niższej ligi.

Troche nie rozumiem do czego zmierzasz, czy uwazasz, ze proponowane zmiany sa zle?

 

Ta czesc z identyczna grupa losowania szybko okazala sie oderwana od rzeczywistosci bo blokowalaby za duzo mozliwych transferow, ktore rozwiazywaly problemy nieobecnosci na draftach.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie są złe, ale czas i forma ich wprowadzania już tak. Robimy głosowania dotyczące zmian kończące się przed losowaniem lig, a zaraz potem inne wprowadzamy w momencie w którym dany przepis nam nie pasuje. Dlatego podałem przykład zmiany liczby spadkowiczów w maju, bo niczym nie będzie się to różnić od dzisiejszych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie są złe, ale czas i forma ich wprowadzania już tak. Robimy głosowania dotyczące zmian kończące się przed losowaniem lig, a zaraz potem inne wprowadzamy w momencie w którym dany przepis nam nie pasuje.

Bo dotyczy tego co sie dzieje po losowaniu, wiec akurat wtedy to zauwazylem.

Nie moglo byc dyskusji/ankiety na temat, na ktory nie mialem pojecia, ze jest potrzebny.

Zreszta krytykujesz forme wprowadzenia zmiany pomimo iz zastepuje przepis, ktory powstal w ten sam sposob - jako reakcje na to co sie dzieje przy organizowaniu.

 

Dlatego podałem przykład zmiany liczby spadkowiczów w maju, bo niczym nie będzie się to różnić od dzisiejszych zmian.

Oj nie. Bylyby duze roznice jak np termin [wszystkie poprawki nastepuja we wrzesniu, a nie w maju] czy powaga/skala zmiany [awanse/spadki to podstawowe ustawienie, a tutaj nawet nie trzeba zmienic tresci bo jest tylko inna interpretacja tego co bylo i kogo dotyczy - k4sztan i wojtas1989 "w poprzednim sezonie zajął najwyższe miejsce nie premiowane awansem" by sie lapac na zastepstwo]. Ot przy tworzeniu tego przepisu nie wpadlem na scenariusz, ze zastepstwem w II moze byc ktos z II bo sie spoznil. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ po raz kolejny przekonujesz mnie, że dyskutować z Tobą to jak napierniczać łbem w beton. ale beton upstrzony cudnymi zawijasami, wzorami matematycznymi i mądrymi regułkami [ :smile:]

działasz niczym automat, tworzysz przesadnie szczegółowe regulaminy, trzymasz się sztywnych reguł (i to absolutnie są zalety przy ogarnianiu takich rozgrywek) ale niestety straciłeś zdolność do przystosowania się do zmieniających warunków, których w regulaminie nie przewidziałeś - czyli po prostu brak Ci elastyczności - i ten fakt w całej swojej tyradzie najbardziej piętnuję. może w tym zautomatyzowanym, 0-1 świecie uważasz to za jakąś słabość? nie wiem

niemniej Twoja ignorancja w tym temacie mnie drażni, więc poświęcę się i po kolei, jak lubisz:

 

Przykladowe 7 osob [bywalo wiecej] z niepewnym losem miedzyligowym i miedzypoziomowym [gdyby doszlo do zastepstw wszystkich] to jest wg Ciebie lepsze rozwiazanie niz sztywny deadline i zastepstwa????

Przeciez takie podejscie daje potencjalnie duzo mniej rownomierne wyniki losowania i stwarza nowe konflikty z terminami draftow [7 osob moglo dolaczyc do ligi z niepasujacym bo nie brali udzialu przy jego tworzeniu].

w konkretnym przypadku tegorocznym (i na nim się proszę skupmy - ja póki co nie mówię o rozwiązaniach systemowych tylko przedstawiłem opcję możliwego działania przy przedłużeniu potwierdzeń o extra tydzień w rekrutacji 2017/18)

- wszystkie ligi z poziomów I-III organizowałyby się i umawiałyby drafty już od 10.09; ligi IV miały czas na nowe zgłoszenia do 17.09 więc i tak nie ruszyłyby z organizacją przed tą datą;

- na poziomie II Regis i shevcu byli akurat w tym samym tierze co k4sztan i Gryzlak więc 0 problemu z losowaniem i z ewentualną podmianką w ciągu tygodnia;

- problemy pojawiają się na poziomie III ale umówmy się, że równość wyników losowania na tym poziomie jest bardzo umowna. słabszy sezon wystarczy żeby znaleźć się w innym tierze, czasem spaść z ligi - ale czy świadczy o jakości managera? możliwe by przecież było przeprowadzenie losowania z rozstawionymi "blankami" (wiesz kto może tu trafić) do uzupełnienia po 17.09;

- panowie postawieni w pogotowie z poziomu IV i tak czekaliby do końca nowych zapisów - po wyjaśnieniu się sytuacji w poziomach I-III nadal 18.09 możnaby przeprowadzić losowanie poziomu IV

 

Ile najwiecej osob jednoczesnie musiales zastapic przez znikniecia?

nie pamiętam - ale wydaje mi się, że jeszcze kilka lat temu bywało więcej niż 7 osób; teraz nauczony doświadczeniem daję wręcz dalsze terminy na potwierdzenia udziału - ale ich nie skracam :smile:

 

mam wrazenie, ze to przez mniejsza skale rozgrywek sie roznimy perspektywa.

hmm w tym sezonie mamy w H2H wężykowym 6 lig x 12 osób do poziomu 3 = 72 uczestników (jeszcze 2 lata temu było 84); tutaj do poziomu 3 jest 7x15 = 105, czy to aż tak wielka różnica? wręcz masz większe pole manewru bo masz skąd uzupełniać braki z poziomu 3

 

BTW, w tym fragmencie mialem glownie na mysli caly poziom IV, ktory by musial dluzej czekac na te rozstrzygniecia, ktore proponujesz.

poziom IV i tak czekał na nowe zapisy do 17.09 więc czekałby te kilkanaście minut do 2h Twojej pracy dłużej, zanim wyjaśni się ostateczna sytuacja na wyższych poziomach

 

Przeciez wyzej w podsumowaniu wnioskow jest wpisanie stalego terminu.

powtórzę się i zdagzam sie z dannym - ten termin powinien być zależny od startu sezonu NBA i odpowiednio rokrocznie przesuwany. co będzie jak wpiszesz 10.09 a NBA zacznie grać 7.10 bo Silver postanowi znowu skrócić wakacje i zadbać o zdrowie swoich playerów Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ po raz kolejny przekonujesz mnie, że dyskutować z Tobą to jak napierniczać łbem w beton. ale beton upstrzony cudnymi zawijasami, wzorami matematycznymi i mądrymi regułkami [ :smile:]

działasz niczym automat, tworzysz przesadnie szczegółowe regulaminy, trzymasz się sztywnych reguł (i to absolutnie są zalety przy ogarnianiu takich rozgrywek) ale niestety straciłeś zdolność do przystosowania się do zmieniających warunków, których w regulaminie nie przewidziałeś - czyli po prostu brak Ci elastyczności - i ten fakt w całej swojej tyradzie najbardziej piętnuję. może w tym zautomatyzowanym, 0-1 świecie uważasz to za jakąś słabość?

Raczej masz nierealistyczne oczekiwania. Z jednej strony traktujesz jako zalete trzymanie sie sztywno regul, a z drugiej bys chcial wyrywkowe przeciwienstwo tego? I to jeszcze w temacie, ktory mialby sie pokrywac z Twoim zdaniem, ale niekoniecznie moim? Bo jakos pominales, ze wlasnie zaimprowizowalem w 2 kwestiach [tylko innych niz omawiane z Toba].

 

w konkretnym przypadku tegorocznym (i na nim się proszę skupmy - ja póki co nie mówię o rozwiązaniach systemowych tylko przedstawiłem opcję możliwego działania przy przedłużeniu potwierdzeń o extra tydzień w rekrutacji 2017/18)

- wszystkie ligi z poziomów I-III organizowałyby się i umawiałyby drafty już od 10.09; ligi IV miały czas na nowe zgłoszenia do 17.09 więc i tak nie ruszyłyby z organizacją przed tą datą;

- na poziomie II Regis i shevcu byli akurat w tym samym tierze co k4sztan i Gryzlak więc 0 probelmu losowaniem i z ewentualną podmianką w ciągu tygodnia;

Oj nie, wejsciowa kolejnosc tiera wychodzi inna, wiec na pewno wyszlyby inne wyniki kto gdzie trafia w tej grupie.

 

- problemy pojawiają się na poziomie III ale umówmy się, że równoość wyników losowania na tym poziomie jest bardzo umowna.

To juz wiesz z czego wynika Twoja wieksza elastycznosc, gdybym ignorowal nizsze poziomy to byloby latwiej ;-)

 

- panowie postawieni w pogotowie z poziomu IV i tak czekaliby do końca nowych zapisów - po wyjaśnieniu się sytuacji w poziomach I-III nadal 18.09 możnaby przeprowadzić losowanie poziomu IV[...]

poziom IV i tak czekał na nowe zapisy do 17.09 więc czekałby te kilkanaście minut do 2h Twojej pracy dłużej, zanim wyjaśni się ostateczna sytuacja na wyższych poziomach

Jesli dobrze Cie rozumiem to jest tu wiecej komplikacji:

- Spozniajacy sie z potwierdzeniami potrzebuja dodatkowy czas by dolaczyc na Yahoo [i ktos sie zgubi].

- jesli 7 osob na poziomie II i III jest niewiadomych i moze sie pojawic, a moze nie pojawic to uzupelnienia z poziomu IV moga byc w skali 0-7 osob, wiec dokladasz kolejne osoby, ktore potrzebuja czas by dolaczyc na Yahoo i moga zniknac.

- pominales temat terminow draftow, ile by trzeba bylo zmieniac by dopasowac nowe 4-7 osob?

Pewnie cos jeszcze, ale ide spac.

 

hmm w tym sezonie mamy w H2H wężykowym 6 lig x 12 osób do poziomu 3 = 72 uczestników (jeszcze 2 lata temu było 84); tutaj do poziomu 3 jest 7x15 = 105, czy to aż tak wielka różnica?

Tak! Roznica polega na tym, ze Ty nie musisz sie martwic poziomem IV! Takze wszystko mozesz sobie przesuwac pozniej i masz wiekszy margines bledu na elastyczne obsuwy.

 

powtórzę się i zdagzam sie z dannym - ten termin powinien być zależny od startu sezonu NBA i odpowiednio rokrocznie przesuwany.

Przeciez jak w tym roku byl przesuniety przez wczesniejszy start ligi to bylo zle...

Wydaje mi sie, ze doswiadczeniem tego sezonu jest iz nie ma co liczyc, ze ludzie odmierzaja dni do poczatku sezonu tylko lepiej zaklepywac konkretne daty.

 

co będzie jak wpiszesz 10.09 a NBA zacznie grać 7.10 bo Silver postanowi znowu skrócić wakacje i zadbać o zdrowie swoich playerów

Bedzie mniej czasu na organizacje i sie przesunie na nastepny sezon. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, ze opisujesz dzialanie kazdego mozliwego deadline i kolega mogl powiadomic o tym wyjezdzie Ciebie/mnie, wiec wcale by nie stracił miejsca.

To co piszesz może zrobić każdy i ZAWSZE bez względu na reguły. Problem że reguły są takie, że:

- terminy zgłaszania mają rozpiętość od 10 do 28 września

- ilość dni na potwierdzenie waha się od 21 do 37

- a ilość dni przed startem NBA od 30 do 37

Czyli w zależności od roku rozpiętość blisko 3 tyg w terminie i 2 w długości na zgłoszenia. ZERO prawidłowości.

Gdyby ktoś patrzył wstecz to potwierdzenia były zazwyczaj w ost. tyg września, więc wiedząc że wrócisz z urlopu 15-go nie masz Żadnych podstaw aby zgłaszać komuś że jedziesz na wypadek gdyby...

 

 

Jest sztywne 10 dni.

Jak pisał goozman, a jak sezon się znów zacznie inaczej?

powtórzę się i zdagzam sie z dannym - ten termin powinien być zależny od startu sezonu NBA i odpowiednio rokrocznie przesuwany. co będzie jak wpiszesz 10.09 a NBA zacznie grać 7.10 bo Silver postanowi znowu skrócić wakacje i zadbać o zdrowie swoich playerów

Po co robić zapis ułomny juz na starcie?

Napisz, że: "Termin zgłoszenia do nowego sezonu przypada zawsze na 30 dni przed startem sezonu NBA." Jeśli nie jesteś pewien, czy termin nie wypadnie przed powrotem z urlopu, zgłaszasz to do komisza wiLQ i po sprawie.

Ty robisz swoje, nie masz żadnej dodatkowej pracy, a jak ktoś znając zapis nie zgłosi sie w terminie to jego wina. Dziś trudno mówić o winie tych co zgłosili sie kilka dni po Twoim terminie...

 

BTW. Czemu wiLQ moją propozycję zapisu w regulaminie dot. jego zmian nie bierzesz pod uwagę? Nie komentujesz jego i nie dopisujesz, czy mam rozumieć, że tylko określone osoby i ich propozycje są brane pod uwagę, czy może jak ze zgłoszeniami - trzeba kila lat przepychanek i rezygnacji, żeby Ciebie przekonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebię, ale Wy macie wszyscy tu problemy. Czytając takie dyskusje, prędzej bym zapisał się do kółka różańcowego niż dołączył do tych rozgrywek. Mistrzostwo w biciu piany. Jeszce parę takich dyskusji i mamy jak w banku dalsze ograniczenie napływu nowych graczy. Goozman zaproponował stworzenie rady mędrców, która sobie będzie deliberować na jakimś ukrytym podforum - i to jest bardzo dobry pomysł. Tylko że sam tam powinien uczestniczyć, bo też lubi to jałowe pi****lenie jak widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebię, ale Wy macie wszyscy tu problemy. Czytając takie dyskusje, prędzej bym zapisał się do kółka różańcowego niż dołączył do tych rozgrywek. Mistrzostwo w biciu piany. Jeszce parę takich dyskusji i mamy jak w banku dalsze ograniczenie napływu nowych graczy. Goozman zaproponował stworzenie rady mędrców, która sobie będzie deliberować na jakimś ukrytym podforum - i to jest bardzo dobry pomysł. Tylko że sam tam powinien uczestniczyć, bo też lubi to jałowe pi****lenie jak widać.

true true - tylko jak coś wolę soczyste pitolenie :smile: jałowość pojawia się przy tym rozpierdalaniu każdej wypowiedzi na milicząsteczki.

niepotrzebnie się wciagnąłem ale obiecuję poprawę. beton jest wszędzie. czai się nawet za Twoimi plecami…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Wilka nie byłoby tych rozgrywek, uszanujmy to. A że ma facet skłonność do rozbierania wszystkiego na czynniki pierwsze i wielu dyskutantów o podobnych zapędach, to robią się z tego jakieś przerażające wymiany postów, za którymi mało kto potrafi nadążyć poza samymi zainteresowanymi. Taka sugestia – ja na miejscu pana komisarza wprowadziłbym jednoosobowe autorytarne zarządzanie i spuszczał po brzytwie niezadowolonych, zamiast wdawać się z nimi w bezsensowne słowne przepychanki. #DavidStern 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Wilka nie byłoby tych rozgrywek, uszanujmy to. A że ma facet skłonność do rozbierania wszystkiego na czynniki pierwsze i wielu dyskutantów o podobnych zapędach, to robią się z tego jakieś przerażające wymiany postów, za którymi mało kto potrafi nadążyć poza samymi zainteresowanymi. Taka sugestia – ja na miejscu pana komisarza wprowadziłbym jednoosobowe autorytarne zarządzanie i spuszczał po brzytwie niezadowolonych, zamiast wdawać się z nimi w bezsensowne słowne przepychanki. #DavidStern
Jestem za! Tylko Stern nie robi wywiadu środowiskowego, żeby wprowadzać swoje zasady :)

Albo władza absolutna albo demokracja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Wilka nie byłoby tych rozgrywek, uszanujmy to. A że ma facet skłonność do rozbierania wszystkiego na czynniki pierwsze i wielu dyskutantów o podobnych zapędach, to robią się z tego jakieś przerażające wymiany postów, za którymi mało kto potrafi nadążyć poza samymi zainteresowanymi. Taka sugestia – ja na miejscu pana komisarza wprowadziłbym jednoosobowe autorytarne zarządzanie i spuszczał po brzytwie niezadowolonych, zamiast wdawać się z nimi w bezsensowne słowne przepychanki. #DavidStern

O wlasnie, mniej marudzenia, a wiecej podziekowan ;-)

A propos, zwrociliscie uwage, ze jak nie wspomnialem o tym w watku z potwierdzeniami to prawie nikt tego nie zrobil sam z siebie? Takze oblaliscie ten eksperyment... ;-(

 

To co piszesz może zrobić każdy i ZAWSZE bez względu na reguły. Problem że reguły są takie, że:

- terminy zgłaszania mają rozpiętość od 10 do 28 września

- ilość dni na potwierdzenie waha się od 21 do 37

- a ilość dni przed startem NBA od 30 do 37

Czyli w zależności od roku rozpiętość blisko 3 tyg w terminie i 2 w długości na zgłoszenia. ZERO prawidłowości.

Prawidlowosc jest taka, ze zawsze bylo minimum 3 tygodnie i 30 dni czyli... duzo czasu by dolaczyc.

Ze terminy sie zmieniaja to chyba oczywiste gdy NBA zaczyna inaczej, rozgrywki ewoulowaly i jak wspominalem staram sie wyciagac wnioski z poprzednich sezonow [co nie znaczy, ze zawsze sluszne].

 

Gdyby ktoś patrzył wstecz to potwierdzenia były zazwyczaj w ost. tyg września, więc wiedząc że wrócisz z urlopu 15-go nie masz Żadnych podstaw aby zgłaszać komuś że jedziesz na wypadek gdyby...

Gdyby tylko patrzyl wstecz to bylaby jego wina, ze nie uwzglednil zmiany terminarza NBA.

Piszesz jakby to byla jakas wyzsza filozofia/abstrakcja, a nie proste jak budowa cepa zajrzenie na forum po wakacjach.

 

Jak pisał goozman, a jak sezon się znów zacznie inaczej?Po co robić zapis ułomny juz na starcie?

Napisz, że: "Termin zgłoszenia do nowego sezonu przypada zawsze na 30 dni przed startem sezonu NBA." Jeśli nie jesteś pewien, czy termin nie wypadnie przed powrotem z urlopu, zgłaszasz to do komisza wiLQ i po sprawie.

1-10 wrzesnia chyba, ze 30 dni przed startem sezonu NBA wypadnie wczesniej to wtedy bedzie adekwatne przesuniecie?

 

Wg mnie wnioskiem z tegorocznej wczesniejszej daty startu w NBA i zwiazanymi z nimi spoznieniami jest, ze nie wszyscy ludzie sledza te terminy z miesiecznym wyprzedzeniem. Zwlaszcza gdy mowa o grupie kandydatow na spoznienia bo maniacy co to wiedza potwierdzili w pierwszym tygodniu.

 

BTW. Czemu wiLQ moją propozycję zapisu w regulaminie dot. jego zmian nie bierzesz pod uwagę? Nie komentujesz jego i nie dopisujesz, czy mam rozumieć, że tylko określone osoby i ich propozycje są brane pod uwagę, czy może jak ze zgłoszeniami - trzeba kila lat przepychanek i rezygnacji, żeby Ciebie przekonać?

Czekalem czy z tego wyjdzie szersza dyskusja czy mozna ja odlozyc na pozniej na priva [odp. to drugie]. Wg mnie propozycja jest mocno przekombinowana, ale zeby wyjasnic dlaczego musialbym sie znowu rozpisac i teraz szkoda mi na to czasu... zwlaszcza gdy sie dowiaduje jakie to wywoluje bole u czytajacych.

 

Ja jebię, ale Wy macie wszyscy tu problemy. Czytając takie dyskusje, prędzej bym zapisał się do kółka różańcowego niż dołączył do tych rozgrywek. Mistrzostwo w biciu piany. Jeszce parę takich dyskusji i mamy jak w banku dalsze ograniczenie napływu nowych graczy. Goozman zaproponował stworzenie rady mędrców, która sobie będzie deliberować na jakimś ukrytym podforum - i to jest bardzo dobry pomysł. Tylko że sam tam powinien uczestniczyć, bo też lubi to jałowe pi****lenie jak widać.

Eeee yyyy, w watku o regulaminie sa [byc moze zbyt szczegolowe] dyskusje o zasadach? Skandal!

I taka "rada medrcow" juz istnieje - to wszyscy smialkowie, ktorzy zagladaja do tego watku bez reakcji jak w/w ;-)

 

Jestem za! Tylko Stern nie robi wywiadu środowiskowego, żeby wprowadzać swoje zasady :smile:

Albo władza absolutna albo demokracja!

Ej, jesli preferujecie to pierwsze to dajcie znac... na pewno oszczedzi to wiele postow w tym watku ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.