Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego na dzisiaj faworytem jest raczej "rezygnacja", ale skoro nie mozna wykluczyc powrotu to trzeba poczekac.

Jest to o tyle istotne, ze Wam opoznia organizacje, wiec jakby co to miejcie pretensje do niego, a nie do mnie ;-)

 

Do Ciebie, to zawsze możemy mieć pretensje. Np. po cholerę dawałeś taki długi termin potwierdzeń?! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym terminem to niestety zawsze ból. Z jednej strony spora grupa fanatyków którzy już w sierpniu by się zapisali, a z drugiej normalnych graczy, nowych, którzy lightowo podchodzą do sprawy. Niemniej żeby liga była duża muszą być i jedni i drudzy, więc czekamy ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na dzisiaj faworytem jest raczej "rezygnacja", ale skoro nie mozna wykluczyc powrotu to trzeba poczekac.

Jest to o tyle istotne, ze Wam opoznia organizacje, wiec jakby co to miejcie pretensje do niego, a nie do mnie ;-)

A jednak wrocil i fajnie bo sie zebral komplet na poziomie II, wiec mogla ruszyc organizacja tych lig.

 

Wciaz brakuje informacji odnosnie 8 GMow w III i 17 w IV [pelna lista w 1 poscie watku z potwierdzeniami].

Jak znacie kogos brakujacego przycisnijcie inna forma kontaktu niz PMem!

Najbardziej nie rozumiem przypadkow gdy ktos jest aktywny w innej czesci forum, a tu milczy jak zaklety...

 

BTW, zakladajac, ze juz nikt nie potwierdzi to w tym momencie jest 8 starych lig + 1 nowa.

Takze pytanie ilu zeszlorocznych GMow sie jeszcze znajdzie i czy wystarczajaco zeby utworzyc pelna 9 stara lige.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy kacika dla zainteresowanych dzialaniem procedur ;-)

 

Gdyby takowego nie bylo to w najgorszym razie bedzie przygotowanie danych dla mnie...

bo zakladajac, ze dzisiaj juz nikt nie potwierdzi na poziomie III jutro grupy losowania beda wygladac tak...

 

miejsca 1-3 [shevcu, air_mj, rk18tw, Mikowal83, gogalq, mikrofalowka, kemizo, ArtZ, cieglo, szogo] = 10

miejsca 4-6 [dvd93, Tizz, piotreksuper, turbokasztan, Mack/Maciek, Gryzlak, hasek, obi, sowacx, Rakers, krisss, maciejj, sokolinek, striker27, bankrut, seether10, ozzy110] = 17

miejsca 7-9 [Kraso, Buu, goozman, Marthinus, matvez, Michallar, Jackoso, t3jlor, Chytruz, Axd] = 10

miejsca 10-12 [szkoda-czasu/Radek, Jurek Furtak, Piotrek, thompkins, Dig, Lukacs, bulls2006, Racza, RonnieArtestics, knt, Enigmos, maro] = 12

miejsca 13-15 [Jordan20, Tru Warier/Freddy, LukeBerd] = 3

 

Czyli jak widac do kompletu 60 GMow na poziomie brakuje 8 osob [bo 3 zrezygnowalo, 4 zniknelo, a 1 promocyjnie awansowal], wiec zakladajac, ze z tej czworki nikt sie nie pojawi luki uzupelnia na podstawie zajetych miejsc: Slaw441 i El-Maniaque z IV California, internista z IV Florida, Big Tree i MJ1 z IV Texas oraz Regis, Zagi i jacobsman13 z IV New York.

Poza Regisem [4-6] wszyscy z tej listy uzupelnien trafia do grupy 7-9 bo takie zajeli miejsca.

 

Na koniec uprzedzajac standardowe pytanie przypomnienie dlaczego dodatkowe awanse przypadaja akurat ligom IV - w tym sezonie z poziomu III faktycznie spadnie tylko 9 osob!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze czesc IV poziomu tez jutro losujesz?

Hmmmm, troche mnie zaskoczyles tym pytaniem przez to, ze wplywamy na nieznane wody.

Wydawalo mi sie oczywiste, ze skladem calego IV zajmuje sie 1 pazdziernika bo o ile nagle nie przybedzie potwierdzen to nie uzbieraja sie 2 cale ligi zlozone z zeszlorocznych uczestnikow czyli kilku GMow w obu musi pochodzic z puli nowych zapisow. Dodatkowo pozniejszy start IV w zalozeniach byl celowy bo daje szanse uzupelnic ewentualne braki wynikajace z niespodziewanych znikniec przy organizacji poziomu III [nie spodziewam sie, ale gotowosc na taka mozliwosc musi byc].

 

Z drugiej strony, powody do czekania sa w sumie slabe bo sklad losowania jest juz znany i gdyby ktos musial wskoczyc w luke w III to raczej nie byloby problemu z zastapieniem go z puli nowych zapisow, wiec chyba masz racje, ze moge przeprowadzic losowanie juz jutro i dac Wam wiecej czasu na ogarniecie.

Hmmm, a moze nie dostrzegam tu jakiejs wady wczesniejszego losowania w IV?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uswiadomilem sobie nastepna wade - moga powstac nierowne ilosciowo ligi, ale to tez chyba da sie wyprostowac transferami. Ale rzeczywiscie jak sie da to pewnie lepiej zaczac wczesniej, wiec tak w ramach uzupelnienia grupy losowania na poziomie IV beda wygladaly tak [zakladajac, ze nikt sie nie znajdzie do jutra]...

 

miejsca 4-6 [kwaball]

miejsca 7-9 [ATBFLASH, KapitanPlaneta, tmac1_81, szajman8] = 4

miejsca 10-12 [Julius, karl, Gawron24, Tocheck, tweetas, byme, Sachs, eLJot] = 8

miejsca 13-15 [p4tryk, Raven, barcalover, LeweBiodroSmoka, nawciarz, Raf85, ignazz, airmax, iglo13, budzikreal, gramek, Falki] = 12

uzupelnienia z listy nowych zapisow [perkoz13, człowiek...morza, Jeszka, Sylvinho, clinic] = 5

 

Z kolei trzecia liga na tym poziomie powstanie z reszty nowych zapisow bez losowania bo wyglada na to, ze chetnych starczy tylko na jedna lige... czyli tez mogliby zaczac jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos nie zauwazyl wysypu nowych watkow to przeprowadzilem losowanie na poziomach III i IV.

Dziwnie emocjonujace jest patrzenie jak sie tworza ligi krok po kroku ;-)

 

Poza tym zamknalem ankiety i wnioskiem z nich jest, ze Daily Today przechodzi stosunkiem glosow 47 do 23 zas zastapienie jednego centra jednym Utilem 45 do 43. Biore sie za edytowanie regulaminu by stal sie aktualny.

 

a może w razie wątpliwości jednak rozstrzygnięciem zamiast losowania będzie ilość postów na forum jako kicker obecnosci tutaj?

wiem że liga a dyskusja to dwie inne sprawy ale taki tiebreaker to takie niewinne rozwiazanie

Nawet pomijajac, ze to zupelnie oddzielne sprawy to kiedy by sie mialo przydac? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore sie za edytowanie regulaminu by stal sie aktualny.

Zrobione, wiec przeglosowane poprawki sa juz wklepane.

 

W zwiazku z tym po dlugim czekaniu moge oglosic wyniki testu! ;-)

 

Tzn w zeszlym roku bez niczyjej wiedzy i zgody dopisalem sobie do regulaminu dodatkowy punkt... na Wasze szczescie tylko niewinna sonde 2S "Czy przejrzales regulamin? Jaki sens ma to ewidentnie tendencyjne pytanie?". Dzieki temu mam wreszcie namacalny dowod jakie jest faktyczne zainteresowanie trescia regulaminu i ile osob sprawdza co tu w ogole robie ;-)

 

Od 21 wrzesnia 2015 do dzisiaj tylko jeden weteran zauwazyl ten dopisek [!!!, pozdro!] oraz 6 debiutantow w rozgrywkach [trzech, ktorzy sie zapisali w zeszlym sezonie oraz 3 w tym, 5 z nich z zerowym doswiadczeniem w fantasy!]. Nawet sie zastanawiam czy nie wypada napisac kto konkretnie to zrobil, ale nie wiem czy te osoby chca sie przyznac do jak sie okazuje wstydliwego i rzadkiego faktu czytania zasad ;-)

Jak same zechca to moga sie pochwalic i to potwierdze, ale sam wolalbym ich nie "outowac". Czyli jak ktos mi kiedys jeszcze napisze jak wazny jest regulamin i jaki to ma wplyw to bede tylko odsylal do tego posta ;-)

 

Sam punkt testowy zostawiam na nastepne fale dolaczajacych bo wydaje mi sie, ze przypadkowo odkrylem sposob wylapywania aktywnych GMow wsrod nowych, ktorzy do tego maja zadatki na komisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, regulamin jest od tego by sięgać do niego kiedy jest potrzeba. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie czyta tego systematycznie do kawy, co drugi tydzień, także w wakacje ;) 

 

Czy możesz wskazać kierunek zmian regulaminowych? Te z zeszłego sezonu pozostają w mocy? Coś zmieniamy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.