Skocz do zawartości

FAQ dla debiutantów w FB


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Klikam run system test I pisze ze jestem komatybilny Ale z samego draftu wychodzi :/

Ma ktos jakies pomysly o co moze chodzic?

 

Znalazlem jeszcze cos takiego co brzmi znajomo...

https://forums.yahoo.net/t5/Fantasy-Football/Can-t-get-mock-draft-room-to-load/td-p/11720

 

"If it seems to work at first, then fails, it might be a caching issue. I'd recommend the following steps:

Clear browser cache

Clear browser cookies"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbym kogoś pobrać z listy FA to też jest rywalizacja finansowa?

Skąd mam wiedzieć, że ktoś pobiera FA i ile mam czasu na swoją ofertę?

Spróbowałem i pokazała się tylko data jutrzejsza, ale bez żadnej godziny ani w transakcjach tego nie ma.

Czy chodzi o to, że dajemy oferty na graczy tylko vaivowanych a FA to dobieramy jak chcemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbym kogoś pobrać z listy FA to też jest rywalizacja finansowa?

Skąd mam wiedzieć, że ktoś pobiera FA i ile mam czasu na swoją ofertę?

Spróbowałem i pokazała się tylko data jutrzejsza, ale bez żadnej godziny ani w transakcjach tego nie ma.

Czy chodzi o to, że dajemy oferty na graczy tylko vaivowanych a FA to dobieramy jak chcemy?

Tak. FAsy sobie leza i czekaja az ktos ich przygarnie, wiec wsrod nich obowiazuje zasada kto pierwszy doda na Yahoo ten ma go w skladzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzemy najświeższe i najbardziej precyzyjne dane na temat kontuzji lub nieobecności graczy?

Obok nazwiska gracza na Yahoo jest kwadratowa ikonka "news" i tam dodaja takie informacje. Chociaz chyba najszybciej mozna sie o tym dowiedziec na Twitterze, ale sledzenie jakis lokalnych dziennikarzy to juz dla maniakow ;-)

 

O co chodzi z tym magicznym sposobem na rozegranie minimalnie większej ilości spotkań niż 820 dla wszystkich graczy? Słyszałem, że można ale nie wiem jak. Tajemnica?

Gdzies czytałem o tym ze się da ale nie pamiętam gdzie WILKU daj linka :smile:

Kiepska ta tajemnica skoro to pytanie 18 w regulaminie ;-) - http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/

 

BTW, ta informacja przyda sie dopiero w kwietniu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo. Jest ostatni dzień sezonu zasadniczego. Masz już rozegrane 818 gier. Sloty PG,G,SG,SF,F,PF już wykorzystane. Został jeszcze jeden mecz na slocie C - które są dwa i jeszcze jeden na slocie Util, które też są dwa. Wstawiasz dwóch centrów na C i dwóch jakichkolwiek zawodników na Util (Yahoo zaliczy wszystkich czterech] i masz 822 mecze w sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie debiutanta - pytanie bardziej o strategię :)

Jeżeli mam 11tu w miarę wyrównanych graczy to czy dobrze jest ,by póki są zdrowi, rotować nimi częściej i wykorzystywać więcej dni meczowych czy to jest błędne założenie? Chodzi mi o to by wykorzystać najwięcej ich meczów, bo później się na przykład dwóch połamie a rezerwowi mogą nie być tak wartościowi. Wiem, że pod koniec sezonu mogę wykorzystać już limity, ale wolę być trochę nad niż mieć problem w razie kontuzji :)

Pytanie czy rozumowanie jest logiczne czy nadaje się do kosza (na śmieci) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie debiutanta - pytanie bardziej o strategię :smile:

Jeżeli mam 11tu w miarę wyrównanych graczy to czy dobrze jest ,by póki są zdrowi, rotować nimi częściej i wykorzystywać więcej dni meczowych czy to jest błędne założenie?

Chodzi mi o to by wykorzystać najwięcej ich meczów, bo później się na przykład dwóch połamie a rezerwowi mogą nie być tak wartościowi. Wiem, że pod koniec sezonu mogę wykorzystać już limity, ale wolę być trochę nad niż mieć problem w razie kontuzji :smile:

Pytanie czy rozumowanie jest logiczne czy nadaje się do kosza (na śmieci) :smile:

Jest logiczne ;-)

 

Przynajmniej o ile ta 11stka jest faktycznie dobra bo "wyrownany poziom" rowniez pasuje do 11 leszczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest logiczne ;-)

 

Przynajmniej o ile ta 11stka jest faktycznie dobra bo "wyrownany poziom" rowniez pasuje do 11 leszczy ;-)

 

PG
Rajon Rondo Chi - PG
SG
C.J. McCollum Por - PG,SG
G
Rodney Hood Uta - SG,SF
SF
Jabari Parker Mil - SF,PF
PF
Andre Drummond Det - PF,C
F
Marvin Williams Cha - SF,PF
C
DeAndre Jordan LAC - C
Util
Joel Embiid Phi - C
Util
Trevor Ariza Hou - SG,SF
Util
Elfrid Payton Orl - PG
BN
Dwight Howard Atl - PF,C

 

Wydaje mi się, że to nie leszcze :) Wyrównana 11tka, oczywiście są lepsi i gorsi, ale pewnie będą kontuzje, kilku kandydatów jest :)

Do tego mam Rossa i Chrissa, ale oni odstają, choć co do Chrissa to mam spore nadzieje a Ross może pograć jak będą kontuzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro puntujesz FT już w swoim pierwszym sezonie to nie wiem czemu pytasz kim masz grać :]

Skopiowałeś tę strategię od kogoś innego czy wybierałeś świadomie?

Sam wymyśliłem, dobrałem sobie graczy i się udało, ale dopiero później się dowiedziałem, że to stara taktyka :smile:

Poza tym po pierwszym dniu prowadzę w FT :smile:

Wiedziałem, że dzięki temu mam zapewnione dobre miejsce w FG, Reb i blokach, ale kwestia była uzupełnienia innych kategorii co wyszło mi lepiej niż przypuszczałem oprócz asyst.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie.

Jeżeli robiłbym jakiś trade to rozumiem, że są dwa dni na ewentualne veto. Czy w tym czasie Ci gracze mogą grać czy wystawienie ich zepsuje trade? Wydaje mi się, że mogą grać, bo gdyby było veto to straciliby 1 lub dwa mecze bez sensu.

Proste pytanie czy jeżeli jest dogadany trade to mogę wystawiać gracza/graczy jakby tradu nie było i po prostu po dwóch dniach zmieni mi się roster lub nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.