Skocz do zawartości

FAQ dla debiutantów w FB


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie wyskoczy blad, ze sklad pelny lub brak slota czy cos w tym rodzaju i zwyczajnie nie dostaniesz tego zawodnika.

 

Natomiast nie wiem czy trafi on od razu do kogos innego czy znowu wyladuje na waiverze na 2 dni ;-)

 

Nie dostałem gracza i wylądował na FA i ktoś go pobrał. Błąd gry, trochę czuję się oszukany :) Do końca nie było komunikatu, że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem gracza i wylądował na FA i ktoś go pobrał. Błąd gry, trochę czuję się oszukany :smile: Do końca nie było komunikatu, że coś jest nie tak.

Ale przeciez dobrze wiedziales, ze cos jest nie tak, bo mialbys nadmiar graczy.

Takze wydaje mi sie, ze podobnie jak ja byles zwyczajnie ciekawy co sie stanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli mam gracza na IL to jak gracz przestanie mieć opis INJ to czy mogę jeszcze przez jakiś czas tam przetrzymywać? Czy jest jakiś limit czy może tam być przez jakiś czas? Rozumiem oczywiście, że nie może grać, bo cofnąć gotam jak zdrowy nie mogę, ale czy mogę go tam trzymać do momentu jak nie zdecyduję, że już jest gotowy do powrotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wracajac do tej ilosci meczów. Czy Trzeba uwazac wystawiając gracza w ogole do gry np. Pg i g Czy np odpuścić sobie jednego dnia wstawianie gracza na pozycje zeby nastepnego byc w stanie wystawic takiego np. J.Wall'a zamiast jakiejs scierki? Czy brak wystawienia jest zlym rozwiazaniem, bo nie moge ogarnac tego wykorzystania pozycji przed czasem :o <br /><br />Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał codziennie kogoś na PG wrzuconego kto gra w danym dniu mecz to wykorzystasz sloty szybciej... czyli starasz się grać cały czas jednym graczem na jednym slocie, jak ma kontuzje albo daje dupy to wrzucasz na ten slot kogoś innego... czyli przykładowo jak Wall ma dzień przerwy, to nie przejmuj się tym ze ktoś musi za niego zagrać, bo tak nie jest, w wolne dni Wall nadal może być na PG wystawiony...

 

W sezonie w praniu wyjdzie... w lewym dolnym rogu w zakładce składu twojej drużyny będą wykorzystane sloty i ile meczy zostało do końca sezonu... przykładowo... yahoo liczy ile średnio każda drużyna ma jeszcze do rozegrania meczy.. wyobraź sobie ze każda drużyna rozegrała już po 16 meczy i każda ma do rozegrania jeszcze 66. Jeżeli ty w tym czasie zagrasz 18 meczy na SG to w tej tabelce przy SG będziesz miał polazane ze jesteś 2 mecze do 'przodu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał codziennie kogoś na PG wrzuconego kto gra w danym dniu mecz to wykorzystasz sloty szybciej... czyli starasz się grać cały czas jednym graczem na jednym slocie, jak ma kontuzje albo daje dupy to wrzucasz na ten slot kogoś innego... czyli przykładowo jak Wall ma dzień przerwy, to nie przejmuj się tym ze ktoś musi za niego zagrać, bo tak nie jest, w wolne dni Wall nadal może być na PG wystawiony...

 

W sezonie w praniu wyjdzie... w lewym dolnym rogu w zakładce składu twojej drużyny będą wykorzystane sloty i ile meczy zostało do końca sezonu... przykładowo... yahoo liczy ile średnio każda drużyna ma jeszcze do rozegrania meczy.. wyobraź sobie ze każda drużyna rozegrała już po 16 meczy i każda ma do rozegrania jeszcze 66. Jeżeli ty w tym czasie zagrasz 18 meczy na SG to w tej tabelce przy SG będziesz miał polazane ze jesteś 2 mecze do 'przodu'.

I to jest właśnie odpowiedź wyczerpującą w 100 procentach moje pytanie poczatkujacego. Bardzo dziękuję☺

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć, pytanie debiutanta:

czy jak wystawię dziś kyriego na G to w następny jego dzień meczowy mogę go wystawić np na SG czy jest juz przypisany do pozycji?

Czy np do S5 można wystawić przykładowo 5 PG?

 

I drugie pytanie co oznaczają kolory przy notatkach czy maja jakies znaczenie ? czy moze istotny jest tylko podpis przy nich np kontuzja itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przypisu do pozycji - byle by pasowało do znaczka ;)

Możesz wystawić kogo chcesz - masz 3x util które jest bezpozycyjne :smile:

 

Co do koloru - pomarańczowy oznacza nową notatkę, żółty ze nie przeczytałeś stary, białe odczytane wszystkie a szare że nie ma żadnych wiadomości :smile:

 

 

EDIT - pamiętać tylko trzeba że każda pozycja ma ogranoczoną ilość meczy jaką zagrasz - czyli 82 :) więcej nie zrobisz :)

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.