Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 nowe zgłoszenia


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie technicznie to bardzo latwo zrobic - po prostu przy losowaniu traktowac dwa nicki jako jeden zajmujacy dwa miejsca - natomiast czy jest taka mozliwosc to chyba wymaga jakiejs szybkiej dyskusji? Chyba, ze wszystkim sie podoba taki pomysl i nikt z tym nie widzi zadnych problemow... Np ja bylbym zdecydowanie za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne część osób ma tutaj wirtualnych (co najmniej) znajomych i chcieliby rywalizować w jednej lidze co tylko dodałoby smaczku grze. Posiadanie rywala działa stymulująco ;) Poza tym w chwilach kryzysu można się nawzajem pilnować żeby ktoś przypadkiem nie odpuścił gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie technicznie to bardzo latwo zrobic - po prostu przy losowaniu traktowac dwa nicki jako jeden zajmujacy dwa miejsca - natomiast czy jest taka mozliwosc to chyba wymaga jakiejs szybkiej dyskusji? Chyba, ze wszystkim sie podoba taki pomysl i nikt z tym nie widzi zadnych problemow... Np ja bylbym zdecydowanie za.

Jezeli i tak planowales zrobić coś w rodzaju rozstawiania części managerów ze względu na doświadczenie, to mozna pojsc o krok dalej i uwzglednić również zyczenia zabawy w jednej piaskownicy. Ja oczywiście widzę kikla potencjalnych problemów, ale nic z czym doświadczony komisz nie byłby w stanie sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po p4tryku i Murhinio brakuje nam juz tylko 7 GMow do kompletu takze licze, ze dzis lub jutro sie znajda chetni, ale gdyby zastoj w zapisach sie przedluzal o pare dni to trzeba bedzie rozwazyc start z 14 GMami w kazdej lidze tak zeby w tym tygodniu ruszyly wszystkie III.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos, proporcje wg doswiadczenia sa priorytetem takze to na pewno zostanie zachowane.

 

A poki co nie ma zadnych potwierdzen z drugich stron o wspolnej grze, ale co do ogarniecia to technicznie wszystko wyglada bardziej skomplikowanie niz jest, taka prosba o gre z kims sprowadza sie tylko do skopiowania nicku i przesuniecia go obok innego nicku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.