Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 nowe zgłoszenia


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedna druzyna mocno podejrzana o odpuszczenie plus kilka potencjalnych przez nieobecnosc na drafcie, ale co z tym zrobic daje nam dwie sprzeczne filozofie: albo chcemy by wszyscy sie gdzies zalapali i zastepujemy jak leci albo wciaz probujemy dazyc do jakiejs rownowagi miedzy dywizjami i zwracamy uwage na to, ze zabraknie zastepcow, wiec w jednych dywizjach moze byc wiecej opuszczonych druzyn niz w drugiej.

 

Nie wiem jak z tego wybrnac. Moze jakis kompromis by reagowac tylko gdyby w danej dywizji bylo duzo wiecej absencji niz w innych? Tzn jak w kazdej dywizji odpusci po jedna-dwie druzyny to nic nie robimy, ale jak w jednej zbierze sie np cztery to przekazujemy ktoras druzyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o sytuację, gdy takich drużyn jest kilka. A wiadomo, że w jednej lidze na drafcie 1/3 była nieobecna i to jest problem. Nie wiem jak jest teraz (może się usprawiedliwiło np. trzech z tej piątki?), ale właśnie w takiej sytuacji powinniśmy szukać zastępstwa. Bo kilku nieobecnych mocno wypacza tabelę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma tu dobrego rozwiązania. Musimy zaakceptować fakt, że w najniższych ligach będą opuszczone drużyny i tyle. W tym sezonie zebrało się tu nadspodziewanie dużo nowych GMów, którzy zostali poprowadzeni za rączkę i zdecydowana większość będzie grać w zbliżającym się sezonie. Spóźnieni, zgłaszający się dzisiaj, niecały tydzień przed startem sezonu mają pecha - "trochę" się zagapili. Jak ma się odnaleźć w lidze zielony chłop z gotowym już wydraftowanym nie przez niego teamem? Ci co załapią zajawkę zostaną bez względu na to czy w ich lidze będzie dwóch nieaktywnych GMów czy czterech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo, że w jednej lidze na drafcie 1/3 była nieobecna i to jest problem. Nie wiem jak jest teraz (może się usprawiedliwiło np. trzech z tej piątki?)

Tak wlasnie sie stalo. Kilku nieobecnych napisalo na forum, ze sprobuja powalczyc i na razie bym zalozyl, ze tak wlasnie zrobia. Ogolnie szkoda, ze licytacja w dywizji przez to wyszla slabo i kilku GMow dostalo druzyne od Yahoo, ale z drugiej strony jak ktos slusznie zauwazyl przypadkowo wyszlo to nawet fair bo wszystkie te druzyny zaczynaja z podobnego punktu wyjsciowego i moga rywalizowac miedzy soba. Nawet jak spadna to sens calej zabawy poznaja.

 

Jak ma się odnaleźć w lidze zielony chłop z gotowym już wydraftowanym nie przez niego teamem?

Pytaniami na forum?

To wg mnie zaden problem bo chyba lepszy ktos zielony, ale aktywny niz doswiadczony, ktory opuscil druzyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.