Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

Blazers, Wolves, Dallas wg mnie ta 3 będzie walczyła o PO i będą lepsi od Nuggets. Ja PTB nie widzę na 6 miejscu, ale na pewno się wzmocnili w porównaniu do ostatnich rozgrywek. Co do samego Denver to Foye, Robinson swoje wniosą, ale to wg mnie częściowo tylko załatana dziura po AI. Shaw dopiero będzie miał swój debiut w roli trenera, a duet pod koszem Hickson, McGee to raczej niezbyt inteligenta gra ;] Lawsona cenie bo talent ma, ale liderem nie jest właśnie brakuje tam kogoś takiego do tego Gallo nie zacznie RS od października. Co do Wolves i Blazers to pierwsi mają przewagę już w trenerze, ale muszą być zdrowi co do składów to myślę, że są na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers, Wolves, Dallas wg mnie ta 3 będzie walczyła o PO i będą lepsi od Nuggets. Co do Wolves i Blazers to pierwsi mają przewagę już w trenerze, ale muszą być zdrowi co do składów to myślę, że są na podobnym poziomie.

Wow, wreszcie jakaś sensowna polemika, dzięki bo już myślałem, że do końca będę się tu musiał przerzucać tylko pustymi postami tylko dlatego, że mam swoje zdanie, które różni się od myślenia większości i dlatego jest trollowaniem :D

 

Zgadzam się co do tego co napisałeś, Adelman na pewno jest jednym z najlepszych trenerów w lidze ale trzeba dać jakąś szansę "wiecznemu asystentowi", uważam, że to może być odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Karl chyba trochę na wyrost dostał w zeszłym sezonie nagrodę, fakt, że nie tak postępuje się z trenerami z tak dużym stażem ale z drugiej strony śmiem nieco wątpić w to, że akurat z Karlem zrobiliby ten krok naprzód, w historii też nigdy powalających wyników nie miał a ta drużyna właściwie nigdy nie miała potencjału na coś więcej niż 2. runda. Więcej niż od trenera zależało w tym roku od Iggy'ego i jego "the decision"

Chciałbym przy tym zauważyć, że i bez niego rok wcześniej toczyli wyrównaną walkę do ostatniego meczu z Lakers w 1. rundzie a regular skończyli na 6. miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batum jest lepszym zawodnikiem w D niż Gallo.

 

1) Problemem było ustawienie defensywne gdzie w konfiguracjach ze zmiennikami bez NB często PTB grało wolniej w ataku a rzeczywiście lepiej w D ale moja ocena indywidualnej D Francuza się nie zmienia. Dziurawy skład PTB rok temu sprawiał, że łatał on niektóre dziury w D właśnie kosztem statystyk indywidualnych.

 

2) Inna sprawa, ze po podpisaniu sowitego kontraktu postępu nie zrobił i w niektórych meczach można by było zarzucić mu wręcz taką dziwną bierność i brak agresywności.

powodem było chyba te 38 minut na mecz bez zmiennika i zdrowej rotacji w PTB. Po prostu oddychał często rękami i stąd większa ilość dość biernej postawy w ataku i liczniejsze rzuty za 3 ( zarówno %FG jak i %3P gorsze)

 

3) IMO jest mimo to nadal w D lepszy niż Włoch. Nasze forum od dłuższego czasu kocha Gallo ale ja aż tak bardzo tej miłości nie podzielam. Doceniam stały mocny postęp i tyle.

 

Inna sprawa, ze obecnie po odejściu Iggiego, Gallo ma swój zespół i teraz ma okazję pokazać PEŁNIĘ umiejętności. Nico natomiast będzie miał w końcu ławkę rezerwowych i to też wpłynie na wyższą efektywność gracza i jego agresywność. IMO obydwaj zrobią postęp a który większy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wreszcie jakaś sensowna polemika, dzięki bo już myślałem, że do końca będę się tu musiał przerzucać tylko pustymi postami tylko dlatego, że mam swoje zdanie, które różni się od myślenia większości i dlatego jest trollowaniem :D

A nie wydaje ci się, że swoje zdanie wypadałoby uzasadnić jakoś? Czy jak rozumiem znaczki załatwiły sprawę? No i cały czas nie widać tych argumentów dlaczego Kevin Love to najlepszy PF ligi. Ale na pewno coś wymyślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje ci się, że swoje zdanie wypadałoby uzasadnić jakoś? Czy jak rozumiem znaczki załatwiły sprawę? No i cały czas nie widać tych argumentów dlaczego Kevin Love to najlepszy PF ligi. Ale na pewno coś wymyślisz.

1. ty nie podałeś żadnego kontrargumentu dla mojej opinii

2. nie mam ochoty wdawać się w bezsensowne sprzeczki, na temat tego kto jest lepszym PF-em (zwłaszcza, po sezonie w którym Love więcej czasu spędził w szpitalu niż na parkiecie) skoro ty masz za sobą jakieś advanced staty i inne argumenty godne advanced forumowicza aspirującego do roli kolejnego skauta w NBA. I tak co nie napisze będzie źle więc daruje sobie.

 

Z tych powodów nie widzę sensu na dalszą polemikę między nami na drodze donikąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat Jaggyego, który wyskakuje z tekstami "nie zaśmiecaj MI tematu" to zostawmy go w spokoju i niech sobie prowadzi bzdurny monolog przez cały rok.

Jak się nie ma argumentów to się czepia słówek, proste. Napisałem tak tylko dlatego, że ja go założyłem i patrząc tylko z tej perspektywy jest on "mój" a nie "twój" ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał dodatkowe pytania i robił z tego "trudne sprawy".

Akurat na twoich wypowiedziach mi nie zależy więc faktycznie lepiej będzie jak nie będziesz zaśmiecał tematu swoimi wypocinami.

To właśnie m.in ty zmuszasz mnie do durnej dyskusji zamiast do pisania o denver.

Masz problem to na private mail/moderator albo daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko wiesz, ja mogę napisać, że trener Fornalik to najlepszy trener na świecie, tylko jak nie poprę tego argumentami to wyjdzie, że jestem ignorantem albo trollem.

 

Ale oczywiście fajniej jest napisać, że "co nie napisze to będzie źle" albo jakieś infantylne teksty o jakimś advanced coś tam.

 

Ja ci mogę napisać dlaczego Love nie jest najlepszym PF-em w lidze ale wolałbym najpierw poznać te argumenty przemawiające za tezą, że jest.

 

A i jeśli nie chcesz się dzielić swoimi przemyśleniami na forum dyskusyjnym to trochę kiepsko i nie mogę nie zadać pytania: to po jaki **** masz tu być? Aby stawiać tezy, których nie chcesz bronić? Inne zdanie, innym zdaniem ale takie bezwartościowe memłanie to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci ludzie przedstawili argumenty, ale skoro widzę, że jesteś betonem, do którego nic nie dociera to po co ja mam jeszcze się tutaj bezproduktywnie wysilać?

dokładanie, sam sobie odpowiedziałeś, nie wysilaj się i zmień temat

 

- - - Updated - - -

 

A i jeśli nie chcesz się dzielić swoimi przemyśleniami na forum dyskusyjnym to trochę kiepsko i nie mogę nie zadać pytania: to po jaki **** masz tu być? Aby stawiać tezy, których nie chcesz bronić? Inne zdanie, innym zdaniem ale takie bezwartościowe memłanie to dramat.

]

 

jeśli już dałeś upust swoim emocjom to Love ma mój głos (co już pisałem i nie lubię się powtarzać ale ok) za lepszą zbiórkę i rzut za 3, resztę poza obroną ma porównywalną do Aldrigde'a więc moim zdaniem wygrywa z nim

Poza tym trochę kultury bo bluzgami renomy sobie na forum nie wyrobić, wyjdziesz tylko na prostaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge w ataku ma wszystko lepsze od Love'a poza trójkami. Dobry post-up, dobry półdystans (z tym zaczął przeginać, ale 41% z 16-23ft to nie tragedia), dobrze kończy pod koszem.

 

http://www.hoopdata.com/player.aspx?name=LaMarcus%20Aldridge

http://www.hoopdata.com/player.aspx?name=Kevin%20Love

 

Tu widać procenty obu zawodników w różnych odległościach od kosza. Potwierdza to co powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam już bo nie jestem fanem advanced statów, mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż studiowanie tych suchych tabelek. Ja oceniam za oglądane mecze a nie cyfry i mi na parkiecie bardziej podobała się gra Kevina a wy możecie mieć swoje zdanie. O gustach się nie dyskutuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam już bo nie jestem fanem advanced statów, mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż studiowanie tych suchych tabelek. Ja oceniam za oglądane mecze a nie cyfry i mi na parkiecie bardziej podobała się gra Kevina a wy możecie mieć swoje zdanie. O gustach się nie dyskutuje ;)

To się zastanów czy mówimy o tym kto jest lepszy czy o tym kto się tobie bardziej podoba...

 

Cały temat spierdoliłeś sobie sam.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie oddzielny temat tylko dla siebie jaggy. Opinie innych i tak do ciebie nie przemawiają, choćby nieważne jak uargumentowane były.

Bo mam swoje zdanie i wasze zdanie tego nie zmieni bo nie uważam, że większość zawsze ma racje ale ryba mi to... możecie się tam produkować dalej i udowadniać, że przecież jest życie na Jowiszu. Skoro już to wiecie to nie musicie każdego nowego użytkownika nawracać na swoją religie.

Chociaż już widzę, że niektórzy to mają po prostu niezłą misję z narzucaniem innym swojego zdania za wszelką cenę.

Ale jeśli musicie nawracać na jedyną słuszną teorię, to róbcie to taktowniej.

 

- - - Updated - - -

 

To się zastanów czy mówimy o tym kto jest lepszy czy o tym kto się tobie bardziej podoba...

Ja już dawno przedstawiłem swoje zdanie i przestałem dyskutować na temat, bo muszę się sprzeczać z tobą nie wiem po co. Koniowi tłumacz te swoje teorie. Już ci powiedziałem, że jeśli już musisz się uzewnętrzniać ze swoimi przemyśleniami odnośnie rzeczy nie będących związanych z tematem to rób to poza publicznym forum. Od tego są prywatne wiadomości

 

Cały temat spierdoliłeś sobie sam.

Pozdrawiam.

Mama cię nie nauczyła, że nie używa się brzydkich wyrazów?

Akurat ty nie przedstawiłeś żadnych argumentów, zrobili to inni za ciebie,więc tym bardziej nie powinieneś już się udzielać Jesteś nabijaczem postów, ignoruje cie i nara

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam już bo nie jestem fanem advanced statów, mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż studiowanie tych suchych tabelek. Ja oceniam za oglądane mecze a nie cyfry i mi na parkiecie bardziej podobała się gra Kevina a wy możecie mieć swoje zdanie. O gustach się nie dyskutuje ;)

Teraz mówisz, że Ci się bardziej podobała, a wcześniej mówisz, że Love coś tam ma lepsze od Aldridge'a, coś tam ma na tym samym poziomie. Ja napisałem, że w ataku Aldridge jest efektywniejszy, poza rzutami za 3 (obserwacja) i poparłem to statystykami. Co w tym dziwnego. I gust tu nie ma nic do rzeczy. Powiedzmy, że bardziej podoba mi się rzut Rondo, niż R. Allena. Czy to oznacza, że ten pierwszy jest lepszym strzelcem? I dyskutować o tym też nie można, bo o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.