Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

fajnie, że ktoś podbił temat, chciałem coś napisać więcej ale od dwóch tygodni widać - jak jest (Nowy Jork)

 

Javale cały czas ma nieokreśloną datę powrotu... i dobrze niech się Mozgy ogrywa, jedna z największych niespodzianek tego sezonu, bezprzecznie

 

dobrze, że NYK to takie dno, bo ten 5L streak nie jest dobrą sprawą w kontekście walki o wiadomy pick

 

mieliśmy ciężki terminarz, ale myślę, że spokojnie dowieziemy bilans w granicach 0.550 do asg

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie Denver z sypmaptii podgladam i powrot Gallo coraz blizej...

 

tak sie zastanawiam, ze moze byc znowu drobny poploch jakby McGee Gallo i Faried (tez na razie out) wrocili w styczniu (Gee nierealne raczej) i tradycyjnie po ASB zagrali cos mocnego w 20 meczowym secie ;-)

 

mozgow (mam go w rotto) teraz zyskuje z powodu brak Gee i farieda ale ile zyska w kontekscie pozniejszej rotacji nie wiem.... mnie nie zachwyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozgy mam w sobie ten ruski szlif, te oldskulowe ruchy mogą się podobać, zachwyca nie zachwyca, ale trzeba pamiętać, że to w zasadzie jego pierwszy pełny sezon z jakimiś sensownymi minutami

 

powrót Gallo coraz bliżej, jestem bardzo ciekaw jak się będzie prezentował, lubię gościa, wielu go nie docenia, ale jak na białego ma dość pokaźny skillset (passing, ciąg do obręczy, a nie tylko rzuty z izolacji) i nie ma za wielu mu podobnych w tej lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No wielka szkoda, trzymali to w tajemnicy dość długo i teraz taki zonk. ciekawe czy to wymusi jakieś ruchy w rosterze, bo nie ma się co oszukiwać - obwodu to my klasowego nie mamy, jest potencjał, ale chyba nie o to chodzi ludziom w denver, na samym talencie daleko nie pocisna.

 

Tym bardziej wkurwia kontrakt McGee, jeszcze jakby wrócił Gallo... a tak kupa Panie... Dobrze, że chłopaki znów fajnie grają, ale to wygląda na sztukę dla sztuki.

 

Cała nadzieja w knicks, ale to bedzie graniczylo z małym cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodroSmoka lub inni fani pytanko 

D. Gallinari w tym sezonie w ogole wroci? Trzymam go na BN w jednej lidze caly sezon a miał w grudniu czy styczniu chyba wystartować przed sezonem takie info było...

 

epickie pytanie jak masz 2 posty wyżej bardzo czytelną informację (na tej samej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy wchodzący na bombie jest moim ziomem.... epickie bomby były szczególnie podczas draftów rotolig ;-)

nic nie mam poza samą epickością ;-)

 

Denver potrafi ukąsić każdego mimo sporych strat kadrowych w lato i w sezonie nadal graja może nie potężnie ale solidnie....

nie potrafię tego fenomenu ogarnąć podczas gdy zawodzi sporo graczy w tym hypowany za oceanem Faried

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.