Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chytry, tu nie chodzi o robienie afery, bo to raczej błahostka, ale o sytuację, kiedy w nocy przed kolejnym sparingiem - lider kadry, najwięcej mówiący o błędach, profesjonaliźmie ect. przesiaduje w klubie, kiedy reszta pilnuje hotelu.

ale dlaczego "profesjonalizm" wyklucza się z pójściem do klubu przed sparingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli po treningu, w trakcie przygotowań do mistrzowskiej imprezy, ma jeszcze siłę siedzieć po nocy w klubie to albo jest w kosmicznej formie albo ten trening jest na pół gwizdka. Poza tym regeneracja wymaga snu. :)

daj juz spokój, Jordan potrafil cale noce przesiedziec grajac w karty, spiac jedynie pare godzin, a i tak rozwalal rywali.. tu masz filmik, jak Magic opowiada o Majkelu - http://www.youtube.com/watch?v=SqPeYGCYnK0

duzo graczy NBA baluje calymi nocami, a potem normalnie gra mecze - Shaq pisal nawet o tym w swojej ksiazce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młody to uważałem, że sportowiec to człowiek z plakatu. powinien całe życie poświęcić koszykówce, zdrowo się odżywiać, tylko ćwiczyć i się doskonalić. za dużo Uniwersalnego Żołnierza i van Dama. teraz tłumaczę sobie tę sytuację tym, że Marcinkowi każde wyjście może pomóc moralnie. więc jak będzie dobrze grał i nie zawiedzie to nawet niech gra na kacu (niektórym pomaga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigusa nigdy na żywo nie widziałem, ale to z kilometra było widać, że to mega drewno jest. Karnowski jest bardzo sprawny, powiedziałbym że nawet dynamiczny na poście. Naprawde oglądając go z bliska to jest to bestia. Na treningu Gortat się od niego odbijał, a podczas meczów środkowi rywali wcale lepiej sobie nie radzili. Nawet ten taki Ukrainiec co miał z 215 i pewnie ze 140 czystej wagi, nie bardzo mógł ustać z Przemkiem.

 

Ja Wam mówię; za 3-4 lata, po okrzepnięciu w Stanach a przede wszystkim gdy do obecnych gabarytów dojdzie mu naturalny przyrost masy z wiekiem (+mięśnie które na siłowni zrobi), to będzie mega wymiatacz. Dzisiaj już KArnowski wygląda dobrze, a z czasem będzie tylko lepiej.

 

Mogę założyć jego bandwagon jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na treningu Gortat się od niego odbijał, a podczas meczów środkowi rywali wcale lepiej sobie nie radzili.

Gortat ogólnie jest dość miękki jeśli chodzi o walkę z centrami więc tym bym się nie sugerował. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie w pierwszej rundzie draftu i wtedy będzie można dopiero zobaczyć ile jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wypchną go do ligi już w przyszłym sezonie?

 

Co prawda, jak mówię, mimo wieku wygląda na gościa bardzo dojrzałego (chociaż ostatni raz w dłuższym wymiarze czasu - przed Lublinem - widziałem go bodaj na ME U-18), ale to chyba jeszcze ciut za wcześnie... Co prawda teraz już ma siłę, którą miażdżyłby takich Davisów, czy Boshów, no ale jest jeszcze zbyt surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że go wypchną. Jak zaliczy dobry sezon to podpisze sobie gwarantowanych 3 letni kontrakcik i będzie miał 3 lata trenowania z najlepszymi, w najlepszych obiektach i pod okiem najlepszych specjalistów.

 

Marzy mi się żeby poszedł do Detroit gdzie już teraz mają najlepsze kształcenie wysokich a jak jeszcze dojdzie Sheed to... strach się bać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi Bigusa przypomina jednak, taki wielki klockowaty, ale oczywiście życzę mu jak najlepiej i niestaram się tego porównania przedstawić jako jakiejś ujmy tylko te gabaryty i te studia w usa tak mi się skojażyły, plus niezależnie czy chłopak jest/będzie jakimś wirtuozem techniki to przy jego warunkach w obecnej NBA miejsce powinien sobie znaleźć spokojnie jeśli ma włsciwą etykę pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 90. miejsce by sobie znalazł, ale teraz to będzie mu duuuuuużo ciężej. Przede wszystkim musi zamienić się z Perkins-like obrońcy obręczy na kogoś w typie gasola (on tez jest misiem a w przeciągu 3 lat stał się DPOTY startując z bycia poniżej przeciętnym obrońcą). W ataku potrafi sporo więc tutaj nie powinno być problemu, zresztą atak oparty na wysokich jest dużo gorszy więc najlepiej jakby ćwiczył jumperka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.