Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Terrence Williams już nie jest w Celtics. Poza tym gorszej drużyny jeśli chodzi o talent rzutowy chyba nie ma w lidze.

Właśnie. Miałem ten temat poruszyć już wcześniej. Sorry fani Pistons, że tutaj, ale... kto w zasadzie będzie w Celtics punktował? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci

Starters: Rondo, Bradley, Green, Sullinger, Bass

Rotacja: Williams, Lee, Brooks, Wallace, Humphries, Olynyk + nowy trener

 

Jak nie będą chcieli tankować, to mogą się zameldować w ósemce.

Celtics 2013/14 to będzie tankowanie na całego. Jeśli za lidera ofensywy w twoim zespole robi Jeff Green, to jesteś w loterii.

 

W Detroit zebrało się sporo talentu. Aż się prosi o wymianę za jakiegoś ogarniętego PG, bo takowego nie widać. Nawet wiekowy Dre Miller byłby spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci

Starters: Rondo, Bradley, Green, Sullinger, Bass

Rotacja: Williams, Lee, Brooks, Wallace, Humphries, Olynyk + nowy trener

 

Jak nie będą chcieli tankować, to mogą się zameldować w ósemce.

sorry ale tam to Green będzie punktował i kto jeszcze? Bass na centrze też niezły pomysł

a Wallace i Humphries to ich do góry pociągnął że można sprzedawać bilety na pierwszą rundę PO

 

poza tym na kim Rondo będzie teraz zdobywał asysty jak nie ma już jego HOF którzy to robili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja nie jestem ich fanem, nie mam nic przeciwko żeby zadołowali. Ale zawsze Celtics to Celtics a Rondo to nie byle leszcz jak niektórzy sądzą. Są jeszcze chyba Bogans i Fab Melo.;) Wszystko zależy od decyzji managmentu ws tankowania. Oczywiście, jeśli się na to zdecydują, to mają "potencjał" na Top3.;)

 

Co do Pistons to wszystko wielka niewiadoma, jak się wpasuje Smith, jakie postępy pokaże AD, co ze skutecznością KCP i asystami Knigtha. Jak się ładnie ułoży to będzi pięknie, inaczej może być wielki zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pocieszające, że Pistons wysyłają wyraźny sygnał, że zamierzają walczyć o PO w najbliższym sezonie. Josh Smith, Datome z Włoch i powrót Billupsa to ruchy anty-tankujące.

 

Nie wiem jakim trenerem okaże się być Sheed, bo przez całą karierę nie pracował przecież ani minuty z nikim - doświadczenie ma zerowe, ale jeśli duet Mitchell-Drummond podłapie choć trochę jego pracy nóg w obronie to za 3 lata niewielu śmiałków zdobędzie punkty w pomalowanym Auburn Hills.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim trenerem okaże się być Sheed, bo przez całą karierę nie pracował przecież ani minuty z nikim - doświadczenie ma zerowe, ale jeśli duet Mitchell-Drummond podłapie choć trochę jego pracy nóg w obronie to za 3 lata niewielu śmiałków zdobędzie punkty w pomalowanym Auburn Hills.

Przecież on tam tylko asystentem jest. Chyba że z góry uważasz, że Cheeks jest tylko słupem, za znajomość z Dumaresem - żeby przytulił cash z kontraktu. ;) Wtedy faktycznie od Sheeda zależy nie tylko praca na treningach z wysokimi, ale faktycznie coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith jest straszliwym idiotą. Jestem przekonany, że wybrał Detroit ze względu na kasę i możliwość grania grubych minut na SF. Wytrejdowanie Monroe byłoby strzałem w stopę dla każdego GMa, no chyba że w drugą stronę poleciałby zawodnik najwyższego kalibru, oddania Drummonda również się nie spodziewam. W tej wersji utrata Calderona to zajebisty cios dla szans Detroit na bycie czymś więcej niż training dummy dla 1,2 seeda na wschodzie (a będą niezłym, bo tak czy srak defense Josh+Andre to potencjalnie kapitalna sprawa). Tylko, że dla niego to żadna zmiana i zero opcji na rozwój. Uwielbiam go od wielu lat, chciałem kupić jego buty i nie mogłem się pogodzić z jego miłością do rzucania. Teraz wiem, że jest głupim, tępym murzynem. Zamiast pójść tam, gdzie mógłby coś wygrać lub po prostu rozwinąć się koszykarsko poszedł do zespołu, gdzie nie ma trenera który potrafiłby mu powiedzieć STOP, gdzie nadal będzie mógł prowadzić festiwal cegieł i gdzie będzie się komfortowo czuł aż złapie jakąś kontuzję lub straci atletyzm i wyjebią go na zbity pysk jako spadający kontrakt. Gość przez 10 lat nie zdążył się połapać, że nie umie rzucać ? Czy po prostu ma na to wyjebane ? Albo mu entourage wkręcił baję, że to warunki w Atlancie mu na to nie pozwalają ?

 

Skąd Wam dzieci drogie przychodzą do głowy takie pomysły, jak Rondo+Smith ? Dwóch typów, których jak żadnych innych w tej lidze (spośród grajków tego kalibru) można kryć na radar w jednym zespole ? Dwóch uwielbiających piłkę, ograniczonych buców, z czego jeden to rozgrywający. Zero ball movement, zero rzutu, trochę highlightów i wkurwiony Monroe.

 

Ale i tak się jaram. Tutaj nawet Ridnour byłby niezłym pickiem na PG, niewiele im brakuje, żeby mimo wszystko być legit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, ale zakładając że Josh nie będzie grał za <12 M$ to gdzie miałby pójść w celu wygrywania? Pytam poważanie, nie ironizując, bo o ile przed offseason JSmoove był kandydatem na top FA to wyszło jak wyszło. Zespoły z aspiracjami i mającymi cash pod czapką płac nie interesowały się Joshem.

 

Spurs szybko podpisali Tiago i Manu jasno pokazując że Josh nie jest w orbicie ich zainteresowań.

GSW nawet nie byli zainteresowani, a sprowadzeniem Iggego pokazali, że są gotowi na tradeup by powalczyć na zachodzie.

Bobcats|?

 

Był rumour mówiący o połączeniu sił z DH12 w Rockets, ale trzeba go też włożyć między bajki, bo jeżeli faktycznie Morey chciałby Smitha, to poszedłby jakiś 3-way deal z Asikiem, Linem, pickami. Jak wiemy nic takiego nie było na rzeczy.

 

Byli jeszcze Mavs, którzy liczyli na Dwighta, Josha zwyczajnie pomijając.

 

Zostały mu 2 kluby, w których mógłby otrzymać ~14 M$ / rok. Cavs i Pistons, wybrał tych drugich, ale jak dla mnie to nie dokońca tak że tępy czarnuch zamiast do contendera idzie do Tłoków po kasę. Wchodzi w prime nie jest bogiem koszykówki, ale nie dziwię się że szukał tłustego kontraktu. Dostał co chciał i gdyby mu to zaoferowali (a nawet nie dokładnie to, ale pewnie ~12) to wziąłby kontrakt od Rockets/GSW/Spurs/ z pocałowaniem w rękę. Tak się nie stało to wziął od Pistons, którzy, aż tak tragiczni nie muszą być - jest tam trochę potencjału i jeśli Dumars nie chce na stałe wpisać się w poziom swojego ziomka Isaiah the best executive ever Thomasa to ostatni moment, żeby wrócić do dobrych ruchów jakich Joe miał kilka na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumars ostatnie lata miał słabe, ale porównywanie go do Thomasa jako GM to jakaś farsa... Pistons przed dobre kilka lat byli czołówką ligi nie płacąc podatku i byli bardzo blisko wygrania dwóch tytułów z rzędu. Ilu GMów tego dokonało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J. Smith sam praktycznie robił z Atlanty drużynę na PO więc z Detroit też zrobi zwłaszcza jak będą dobrze rozdzielone minuty między neigo i dwóch młodych wysokich

A Celci? Kim oni mają walczyć o PO? Pomijajac fakt że im się to nie opłaca i będą pewnie bezczelnie tankować....

Sam? Dla mnie mvp Hawks byl Al, ktory jest zajebiscie niedoceniany bo gra chyba w najbardziej zadupiastej druzynie w lidzie nie robi zadnych hajlajtow. Do Smitha i Rondo dorzucic jeszcze Gaya i jeffersona i mamy parodie druzyny mimo ze maja 4 graczy o renomie all-star kaliber.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh przez pierwsze lata zazwyczaj trochę mnie wkurzał swoim ryjem jak ponton i burackimi skarpetkami do połowy łydki, ale jak czytam opinie o nim na tym forum, to aż mi go żal. Smith to jest defensywny game changer, który, pomimo niepewnego rzutu, wnosi niemało także w ataku. Tymczasem tu funkcjonuje jako scrub, którego najlepiej trzymać z dala od parkietu, nawet gdyby grał za darmo. Dajcie chłopu spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak jeden z najbardziej wartościowych i utalentowanych rozgrywających w lidze...

Okaże się w tym sezonie ile on jest wart. Jak się nie będzie miało kilku HOF w druzynie tylko J. Greena jako swoją napewniejszą opcję ofensywna samemu nie grożąc rzutem może być ciężko o ładny boxscore. Co do Smitha to jestem tego samego zdania co Chytruz. Jest masa gości, którzy ceglą na potęgę jak J.S. ale nie są top topem obrońców w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zdrowia Rondo wykręci w przyszłym sezonie 13/10. Możecie mnie cytować.

A niech kręci, ale do bycia jednym z najbardziej wartościowych PG to mu będzie potrzebny dość duży postęp.

 

Why? Obydwaj mają ogólnie niewielki, ale pozytywny wpływ na drużynę i obydwaj wymagają specjalnego budowania wokół nich drużyny (w znaczeniu, że nie pasują do każdego lineupu).

Bo wpływ Smitha nie jest niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.