Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzę też jestem dobry....

 

baaardzo długo mi zajęło oglądając gifa o co chodzi?

Oczywiście nie piszę tego w kontekście tutejszych komentarzy o mistycznej obronie Bargsa bo to wyjaśnia sprawę od razu tylko jak bodajże Matek wstawił to w temacie "atakujemy" to zakochany w KL:

 

1) przez pierwsze pięć minut liczyłem kroki Leonardowi bo myślałem, ze to polewka z niego ma być

2) lub sędziów, ze nie wychwycili więc patrzyłem na sędziego;

3) potem długo analizowałem o co chodzi z piłką po rzucie

4) i dopiero za czwartym Bravo Sherlocku razem zobaczyłem to czego chyba nie zrozumiem nigdy.

 

Tu w tym temacie oczywiście wątpliwości nie ma od razu .......

 

podły nastrój fanów Knicks poprawia chyba fakt, ze spurs podobny spacerek i to bez Duncana i z celowym oszczędzaniem Manu (13 minut) i Leonarda (24 minuty) zafundowali 76ers.

 

Styl w jaki to robią pokazuje po prostu dobrą formę w ataku i ośmieszenie niekompletnej obrony Nix okazała się stosunkowo proste.

Tak czy siak promyczek nadziei ze aż tak źle nie jest pojawił się choć pocieszenie to jest marne i wielu pewnie wolałoby drobne trzęsienie ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabijamy się z AB a zobaczmy jak funkcjonuje cała obrona NIX.!!!

 

#1Andrea nie w tym miejscu nie w tym czasie i dodatkowo to co robi robi bez sensu

#2 główny w tym momencie obrońca z pozycji SF Metta (!) łatwo minięty na koźle (sick) i tylko łapiąc za rękę coś robi (mocno spóźniony bez szansy na wybicie)

#3 D z pomocy JR Smith na którego wręcz wpada KL choć próbuje zamknąc drogę (zmusza nawet do kroku w bok) to praca rąk tragiczna i nie ma pozycji obronnej więc o złapaniu na ofensa ( mimo ze to mniejszy lzejszy szybszy gracz) nie ma mowy

#4. Melo tez epicko spieprza z pola walki bo zobaczcie w którą stronę "rakuje" ręce na dole więc nawet nie myśli o złapaniu z boku na blok lub wybicie piłki... najdziwniejsza chyba postawa bo ma stosunkowo najbliżej a gabarytowo jako jedyny w okolicy może powalczyć

#5 Udrih oczywiście jest daleko i nie ma tu niż do gadania ale też nie robi nic aby przejąć gracza którego odpuszcza Andrea który wydawało by się że będzie udzielał pomocy zostawiając Tiago którego chociaż ruchem ręki powinien spróbować podczas potencjalnego odegrania przykryć/sfaulować Beno który nomen omen też odchodzi od gracza ataku a wydawałoby się ze też mógł w pierwszym kroku Leonarda włożyć rękę w kozioł z próbą przechwytu a zamiast tego odchodzi od gracza aby popatrzeć na Tiago jakby co

 

dziwna sytuacja

 

mamy miniętego jak dziecko, pajacykującego, gracza z pomocy z rękami na dole i 2 graczy którzy uciekają od całej akcji.......

 

edit: a podskok Andrei ma jeszcze jeden wymiar bo idealnie zabiera mu mozliwość walki w tempo o zbiórkę jakby faulu nie było a rzut pozostałby nietrafiony..... mega dziecinada bo przy puszczonej akcji idealnie spada właśnie na pięty zamiast walczyć o DR

 

no i druga strona medali

 

# ładne minięcie Leonarda z czujnością kroku w bok aby uniknąc ofensa

#2 wzorowa postawa Millsa w rogu czekającego na oddanie

#3 poprawne zachowanie Manu

#4 bardzo dobrze ustawiony i sygnalizujący pozycję Green

 

i............

 

#5  robiący kupę w gacie podczas akcji Tiago $$$ mój ulubieniec Sritter ( zobaczcie jak się rusza z pampersem)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolan gonna Dolan.

Shumpert nie chciał grać przecież w Summer League, więc James za punkt honoru uznał, że trzeba go gdzieś wytrejdować.

 

Mam tylko szczerą nadzieję, że to wszystko co się teraz dzieje sprawi, że Melo latem uzna, że NY nie jest miejscem, gdzie chce kontynuować karierę i swoje 100+ baniek zechce zarobić gdzieś indziej, np w LA.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko szczerą nadzieję, że to wszystko co się teraz dzieje sprawi, że Melo latem uzna, że NY nie jest miejscem, gdzie chce kontynuować karierę i swoje 100+ baniek zechce zarobić gdzieś indziej, np w LA.

 

Podejrzewam, że taka sytuacja wielce by uradowała hejterów Lakers

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.