Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

często gęsto w regulaminie jest że nie można obiektywu ponad ileś tam cm wnosić nawet w polsce na all star nie można było i tylko kwestia jak ochrona się przykłada do sprawdzania, mnie puścili, babka w środku mi mówiła że musiała oddać. a co do NBA to wydaje mi się że było to chyba poruszane w temacie o tym gościu co finały oglądał, czy tam innym podobnym że komórka to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meczu Knicksów w Londynie nikt generalnie zbytnio mnie nie przeszukiwał. Mogłem wnieść bombę.

 

Trzeba to było zrobić. Nie musiałbyś się męczyć z nimi kolejny rok. I pewnie Stern by jeszcze zrobił draft dla Knicksów, np. z niechronionym LeBronem, Hibbertem i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czas chyba przestać oglądać NYK....

lubię organy, Spajka i kolor logo ale to co tam pod kopułą się wyprawia mnie masakruje

a jakbym miał tak jedno marzenie to chciałbym finały spurs i knicks

1999 szczyl i nie miałem szans obejrzeć na żywca a i kontuzje ograbiły z emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The New York Knicks could promote Allan Houston to head coach if the team is not able to turn the season around under Mike Woodson, according to a report.

 

George Karl went on record recently saying he would not want to join the Knicks' "hell for a million dollars."

 

 

Może oni z Prokhorovem jakiś zakład zawarli? Na Houstona Nets odpowiedzą uczniem szkoły średniej albo niewidomym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze że Knicks to w ogóle w tym roku idą po całości 1 pick do  Nuggets a drugorundowy do Rockets - pewnie się chłopaki podniosą ale tam latem może być niezły syf i o ile bazując na wywiadach dla WSJ zakładałem że Melo z żoną z Nowego Jorku nie odejdą to teraz nie wiem czy za chwilę nie zobaczymy go w barwach bo ja wiem dallas na ten przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby spróbować wymienić Melo na Monroe. Drummond i Smith mogliby być dość dobrym fitem pod Melo. NYK dostałby zaś młodego, dobrze zapowiadającego się podkoszowego. Np:

Melo za Monroe+Jerebko+Stuckey(Villanueva)

 

 

I co? Że niby Melo podpisze latem z Detroit? Żaden small market nie odda nic wartościowego za półroczne wypożyczenie Carmelo Anthony'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z Karpikiem

 

Melo a zwłaszcza jego żona to są dzieci dużego miasta, wybiegów popularności i pięknych celebryckich tematów. Oni to pójdą albo do LA albo do Dallas ( ewentualnie zostaną w Nowym Jorku)

 

P.s>> Bym zapomniał - Miami też wchodzi w rachubę tylko już widzę jak Heat wolą podpisać Melo zamiast LeBrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.