Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dziwnego że wszedzie sie slyszy o gejach, skoro na koszykarskim forum temat leci jak woda w narowistej górskiej rzece.

 

 

Co mnie obchodzi kto jaką dziurkę lubi?

 

 

bez kitu, w dupie to mam :D

kiedyś próbowałem wytłumaczyć moim znajomym, którzy całkowicie nie tolerują homoseksualistów, że powinni się cieszyć z ich obecności. czym więcej gejów, tym więcej na rynku wolnych panienek. :) nie przekonałem ich do końca ale próbowałem.

 

Ogólnie zawsze się zastanawiam co ludziom AŻ tak przeszkadza w gejach(oczywiście lesbijki w takim samym wypadku są już jak najbardziej ok) i dochodzę do wniosku, że tylko osoby, które są notorycznie podrywane przez homoseksualistów mają problemy z zaakceptowaniem takiej sytuacji. :D :D

homoseksualiści nie podrywają hetero ponieważ wyczuwają "swoich". jestem na takim etapie "tolerancji", że mi wiszą i powiewają ale strach mam w oczach jak patrze jak dzieci mojego brata oglądają jakieś programy MTV (ten program co klientka czy klient ,wybiera byłego lub jednego z dwóch innych lub jak siedzą w samochodzie i mają po kolei randki) a tam pokazywanie homoseksualistów jest czymś normalnym. ogólnie chyba każdy z heteroseksualnych ludzi boi się, że jego dziecko będzie gejem. a w dzisiejszych czasach gdzie przeważnie ludzie decydują się na 2+1 lub 2+2 to aż strach mieć geja-dziecko i nie doczekać się wnuków. :) w życiu po nas zostają tylko potomkowie chyba, że ktoś ma ambicje na pomnik czy nazwę ulicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziery Stakhałz przemówił

“I hope not,” Stackhouse said of the possibility that close-minded NBA executives might pass on the 12-year veteran center. “It might not be the best fit for their basketball team, but it’s a fit for where we need to go as a league. So if there's ever a chance for the commissioner who's leaving in February to step in and maybe push a button, I think that would be a good opportunity to do it.

Read more: http://www.nydailynews.com/sports/basketball/nets/stern-nba-assure-collins-contract-nets-stackhouse-article-1.1330653#ixzz2RvthbtWw

Zaczyna się. Może niech każdy zespół przeznaczy po jednym miejscu na homo, to pchnie do przodu ligę i skłoni innych do ujawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś próbowałem wytłumaczyć moim znajomym, którzy całkowicie nie tolerują homoseksualistów, że powinni się cieszyć z ich obecności. czym więcej gejów, tym więcej na rynku wolnych panienek. :) nie przekonałem ich do końca ale próbowałem.

 

 

 

homoseksualiści nie podrywają hetero ponieważ wyczuwają "swoich". jestem na takim etapie "tolerancji", że mi wiszą i powiewają ale strach mam w oczach jak patrze jak dzieci mojego brata oglądają jakieś programy MTV (ten program co klientka czy klient ,wybiera byłego lub jednego z dwóch innych lub jak siedzą w samochodzie i mają po kolei randki) a tam pokazywanie homoseksualistów jest czymś normalnym. ogólnie chyba każdy z heteroseksualnych ludzi boi się, że jego dziecko będzie gejem. a w dzisiejszych czasach gdzie przeważnie ludzie decydują się na 2+1 lub 2+2 to aż strach mieć geja-dziecko i nie doczekać się wnuków. :) w życiu po nas zostają tylko potomkowie chyba, że ktoś ma ambicje na pomnik czy nazwę ulicy. :)

 

Spokoloko, niedługo i tak mażeństwa nie będą dwuosobowe i wtedy sie porobi. Ludzie ludzi nie lubią. Chyba że są w swoim stadzie.

 

Ogólnie jestem tolerancyjny do momentu adopcji przez homo, ale pewnie nast pokolenie po mnie będzie jeszcze bardziej tolerancyjne /wychodząc z moich przekonań/ [bo zapewne tępiciele będą tepić i tyle]

A za set lat to wszyscy z wszytskimi bedą sie ruchać i porobi sie bałagan. Cholera wie co wtedy bedzie uznawane za dewiacje.

 

Karkówki zabrakło w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokoloko, niedługo i tak mażeństwa nie będą dwuosobowe i wtedy sie porobi. Ludzie ludzi nie lubią. Chyba że są w swoim stadzie.

 

Ogólnie jestem tolerancyjny do momentu adopcji przez homo, ale pewnie nast pokolenie po mnie będzie jeszcze bardziej tolerancyjne /wychodząc z moich przekonań/ [bo zapewne tępiciele będą tepić i tyle]

A za set lat to wszyscy z wszytskimi bedą sie ruchać i porobi sie bałagan. Cholera wie co wtedy bedzie uznawane za dewiacje.

 

Karkówki zabrakło w sklepie

 

ciekawe co chciales zrobic z ta karkowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się tak, jakieś homolobby pierdolnie monitoring internetu i nas ześlą wszystkich na reedukacje jako niepoprawnie myślących ... tak jak w Holandii ... tam jak masz odmienne zdanie (negatywne na temat homo, np. że to choroba) to jest pomysł by wraz z całą rodziną wysłać człowieka do baraków pod miasto - do obozu reedukacyjnego. Homoterror.

 

Co do pedofilli, forumowi zwolennicy homolobby piszą, że to poatologia która nigdy nie będzie tolerowana .... czas pokaże ... główni ideolodzy homolobby powoli zaczynają z pedofillii robić również orientację seksualną i pierdolą już o dorozumianej zgodzie dziecka.

No właśnie. Homo było 40 lat temu na równi z pedofiliią i innymi dewiacjami. A teraz do głosu powoli dochodzą te mniejszości i **** wie co za 50 lat nie będzie dewiacją

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_na_rzecz_Mi%C5%82o%C5%9Bci_Bli%C5%BAniego,_Wolno%C5%9Bci_i_R%C3%B3%C5%BCnorodno%C5%9Bci

Tutaj partia pedofilska, ładnie się nazwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia na cale szczescie nigdy nie bedzie normalna, bo dzieci sa niedojrzale I takich decyzji podejmowac nie powinny.

Bedzie to wiec zawsze gwalt.

A 2+1 lub 2+2 bedzie niedlugo oznaczalo ilosc doroslych w zwiazku bo obyczaje coraz luzniejsze a wydatki wrecz przeciwnie.

Rewolucja obyczajowa niesie ze sobą pewne konsekwencje. Ja zgadzam się, że pedofilia nigdzy nie będzie normalna, podobnie jak homoseksualizm, ponieważ są to anomalie. Jednak wobec postępującego uznawania społecznie dewiacji seksualnej, kolejne kroki są po prostu postępujące po sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epicki temat wyszedl....

 

mnie w tym calym bajzlu martwi tylko jedno, ze obecnie w modzie jest stosowanie socjotechniki ze jak nie jestes nowoczesny, postepowy w popieraniu zwiazkow homo to jestes homofobem bez prawa do wyrazania swojego negatywnego zdania na ten temat. Mysle ze zjawisko homo to moze 5%_7% spoleczenstwa a dyskutujemy o tym czasem jak o "prawie/blisko" wiekszosci i wtedy prawa zwyklej wiekszosci łamane są w imie walki o prawa mniejszosci...procentowo nieistotnej dla gospodarczych problemow Polski np.

 

jedno to wkladac do pieca/krzyzowac/palic na stosie a inne to mozliwosc wyrazania swojego zdania - szczegolnie negatywnego w stosunku do walki homo o przywileje i to coraz wieksze.....

 

cieszy mnie ze na forum sie nazywa rzeczy po imieniu ale juz w TV wydaje mi sie ze karmia nas taka papka abysmi byli bardziej "nowoczesni"....jakies 2 lata temu chyba byl szczyt tego jak zaczeto w serialach nagminnie uzupelniac charaktery o te brakujace "homo"....

 

wydaje mi sie ze systematycznie swoboda w krytyce jest ograniczana krok po kroku....

Mądrze napisane :)

 

Niedługo będzie parytet w zespołach dla gejów, azjatów, transów i czegokolwiek jeszcze. Tylko jak jakimś cudem się znajdzie drużyna gdzie biali będą 50%, to będzie rasizm faszyzm i homofobia :D Co akurat jest prawdą, bo tak pluto na Timberwolves w tym roku.

 

Homolobby wmusza nam, wpaja co mamy myślec, co mamy mówić, co jest dobre, a co złe, to jakaś chora tyrania miejszości. Ogłupia się od małego dzieciaki serialami, gdzie to co jest nienormalna pokazuje się jako normalne.

Aż zacytuję fajny tekst z fejsa, co ktoś wrzucił:

Pan Paweł pisze: Oto działania europejskie godne profilu Żelazna Logika:

 

1. Jak elity Europy reagują na kryzys demograficzny i wymieranie społeczeństw?

Legalizują związki gejowskie i prześladują tradycyjne rodziny za homofobię.

 

2. Jak przeciwdziałać mordowaniu i prześladowaniu chrześcijan na świecie?

Usuwać krzyż i religię z europejskiej przestrzeni publicznej, a ludzi głoszących Biblię wywalać na margines społeczny z etykietą oszołoma.

 

3. Jak uczynić Polaków dumnym ze swojego państwa i narodu ("nie marudzić, nie narzekać")?

Zorganizować akcję wraz z prezydentem Polski pod hasłem "orzeł może". Dwa dni przed finałem akcji wyjaśnić narodowi, że "orzeł" to po prostu penis (kutas, fallus) i wrzucić tytuł dnia: ""Prawdziwemu Polakowi najbardziej stoi w okolicach śmierci." (gazeta wyborcza).

 

Logiczne, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego. Niech zgadnę, może dlatego, że oni nie robią problemów? Tzn nie wiem co masz na myśli z południowcami, ale Azjaci na przykładzie takiej Ameryki nie stanowią 75% więźniów będa kilkunastoprocentową mniejszością jak czarni i nie wpierdalają się do metod wychowywania dzieci zastępując naturalne biologicznie wzorce. Wręcz przeciwnie, stanowią wzorcową społeczność robiącą takie rzeczy jak pracowanie i płacenie podatków.

południowcy - ludzie z ameryki południowej. nie powiesz mi, że oni problemów nie robią.

 

nie bronię czarnych, te cyferki pewnie są prawdziwe, dociera do mnie Twój przekaz. ale nie siedzi większość z nich w pudle bo są czarni, tylko może dlatego, że jeszcze x-dziesiąt lat temu siedzieli w zoo jako zwierzęta. człowiek bidny, rodzi się na bronksie, to kradnie.

 

azjaci wzorcową społecznością? zależy którzy. pobyt w tym kraju rodzi we mnie coraz większą niechęć do azjatów każdego dnia. nie są tacy fajni jak się opowiada w telewizji.

 

to wg Ciebie taki łysy neonazi wie czemu czarnych nie lubi? nie wie. wie czemu mu żydzi przeszkadzają? nie wie. nie lubi bo nie, a mnie zastanawia czemu nie ma problemu z innymi kolorami skóry.

 

A co do chrztu przed 18? Co wam to przeskadza? Zakład Pasteura wręcz dowodzi, że to się dzieje dla dobra dziecka.

imo religia powinna być wolnym wyborem, a jest narzucana. i to nie tylko u nas w kraju, wszędzie na świecie.

 

Dzieci też mogą się z własnej nieprzymuszonej wolić ruchać ze starymi, przestępstwem było pedalenie się, więc aktualna moda ustawodawcza nie jest tego dowodem.

tu mam nadzieję, że ironizujesz, bo aż takim idiotą to chyba być nie można.

 

po drugie nigdy nie mów nigdy.

to ja wolę nie być już na tej planecie, kiedy okej będzie posuwanie kilkulatków czy młodszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nikt nie robi z tego problemów, w większości krajów na świecie homoseksualizm nie jest zbyt tolerowany.

To o chorobie nie jest zwykłym zabobonem, to po prostu dewiacja seksualna, która jest odstępstwem od normatywnych zachowań. Leworęczność jest różnicą anatomiczną, jednak mieści się w normalnej zmienności osobniczej, nie jest patologiczna.

Jeśli chodzi co mi gej przeskadza, to jednak nie przeskadza mi z puntku widzenia choroby(chociaż jest to kolejny sposób promocji tego zaburzenia, które ma zdecydowanie negatywne znaczenie społeczne), co fakt że homoseksualizm jest flagowym narzędziem tolerancji vel bakteri Karola Marksa, która mi już dosyć mocno przeskadza.

Jesteś katolikiem, czy tam chrześcijaninem ? To jest jakoś jak z kwadratem i prostokątem, nie ? Że każdy kwadrat to prostokąt, ale nie każdy prostokąt ...

 

Rappar, ich jest za dużo żeby to traktować jak zaburzenie. Weźmy np. starozytny Rzym. Tam się nikt nie zastanawiał, biseksualizm był naturalny jak poranna stójka.

 

Widzisz, to jest troche inna kwestia niż oczywiste "nie zabijaj", "nie kradnij". O ile tolerancja jest faktycznie przesadnie promowana i zaczyna być źle rozumiana, to moim zdaniem orientacji seksualnej nie powinno się klasyfikować na zasadzie "ta jest normalna, a ta nie". Każda jest normalna i dopuszczalna, jeżeli nie robisz komuś krzywdy (wbrew jego woli ;]) Wiele czynników historycznych wpłynęło na takie, a nie inne postrzeganie homoseksualizmu i to mi troszkę przypomina debatę nt. marihuany. Alkohol i tytoń są milion razy bardziej szkodliwymi używkami, ale są OK, bo są wpisane w nasza kulturę (czy czynią nas lepszymi ludźmi ? no *****, come on) a wyrzucona poza ramy tego co akceptowalne marihuana jest fe, mimo że 99% jej przeciwników nie jest w stanie wymienić nawet jednego, prawdziwego argumentu na jej niekorzyść.

 

To samo tutaj. Komu oni robią krzywdę ? Kogo psują, jakim cudem ? Jaki jest argument przeciwko ich egzystowaniu na równych prawach, co inni ludzie ? Adopcje to faktycznie trudny temat ale to byłby ostatni stopień tolerancji wobec nich. W naszym kraju nie mogą się nawet za bardzo wychylać. Nie mówię, że mają się chwalić i mówić o tym każdemu (hetero tego nie robią, zazwyczaj), you know what I mean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo religia powinna być wolnym wyborem, a jest narzucana. i to nie tylko u nas w kraju, wszędzie na świecie.

Ale chrzest mimo wszystko nie narzuca religi, sam jestem ochrzcony, a w kościele mnie nie zobaczysz. I mimo to zamierzam ochrzcić swoje dziecko też, to jest bardziej kwestia kultury, jedyna szkoda dziecka, że przez godzinę będzie trzymane na rączkach/leżeć w wózku w kościele, a nie u cioci zosi.

tu mam nadzieję, że ironizujesz, bo aż takim idiotą to chyba być nie można.

Chodziłem przez rok do kiepskiego gimnazjum, tam 13 latki spokojnie z własnej woli by się dały zruchać, więc nie wiem co masz na myśli. Oczywiście zakładamy, że dziecko 12-13 nie jest bezwolne, ale moja 12 letnia siostra mi na taką nie wygląda, raczej ciężko się ją odciąga od zrobienia czegoś co sobie ubzdura.

nie bronię czarnych, te cyferki pewnie są prawdziwe, dociera do mnie Twój przekaz. ale nie siedzi większość z nich w pudle bo są czarni, tylko może dlatego, że jeszcze x-dziesiąt lat temu siedzieli w zoo jako zwierzęta. człowiek bidny, rodzi się na bronksie, to kradnie.

Azjaci też zaczynali od zera, także traktowani jako niebiali, też zdarzały się przypadki niechęci. Azjaci jakoś potrafią się wybić i przerastać tych uprzywilejowanych białych, tylko czarni mają wiecznie problemy. Ich policja dyskryminuja i wsadza do więzienia za zwykłe niewinne rzeczy jak rozboje czy kradzieże. Czarni mają problem sami ze sobą, aż zacytuje - slavery ended 150 years ago, move the fucking on.

to wg Ciebie taki łysy neonazi wie czemu czarnych nie lubi? nie wie. wie czemu mu żydzi przeszkadzają? nie wie. nie lubi bo nie, a mnie zastanawia czemu nie ma problemu z innymi kolorami skóry.

Ale ja mam długie włosy i doskonale wiem co mi się nie podoba w muzułmanach i murzynach. A akurat neonazi mają problemy z latynosami calkiem spore(ja podobnie, nie wiedziałem czy południowców definiujesz jako kulturę śródziemnomorską, arabską czy latino) i w sumei z żółtkami też, bo nawet w Polsce szłyszałem jak do znajomego azjaty mówili jebany skośnooki.

 

Findek, jestem ateistą.

 

Znam dwóch pedałów i jakoś nie widziałem by mieli jakieś trudności społeczne. Uwarunkowania kulturowe to jedno w sprawie homoseksualizmu, jednak biologia ludzkiego organizmu to drugie. Ja akceptuję homoseksualizm, jednak po pierwsze na zasadzie zaburzenia psychicznego, nie normatywnego zachowania, po drugie bez jego promocji, która może spowodować jego rozprzestrzenianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że marihuana jest nie legalna wynika raczej z lobby ,które niechce jej wprowadzenia. Czy ma na to wpływ cały naród? Nie, bo nie decydują o tym zwykli ludzie tylko ci którzy mają z tego $ i ci którzy dostali by $. Tak samo z samochodami innymi niż na rope/benzyne nie ma innych bo araby trzymają wszystkich za morde i mają $ ,jakby wymyslili samochody na wode to dojebali by podatke na wode albo wsadzali do paki, albo zajebali konkurencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chrzest mimo wszystko nie narzuca religi, sam jestem ochrzcony, a w kościele mnie nie zobaczysz. I mimo to zamierzam ochrzcić swoje dziecko też, to jest bardziej kwestia kultury, jedyna szkoda dziecka, że przez godzinę będzie trzymane na rączkach/leżeć w wózku w kościele, a nie u cioci zosi.

To jest 100% hipokryzja. Ochrzczenie dziecka to zobowiązanie do wychowania w wierze chrześcijańskiej, jeśli nie zamierzasz jego w ten sposób wychowywać to po co ta szopka. Poza tym zapisujesz je w tym momencie do kościoła i będzie ono figurowało do końca życia w jego księgach jako katolik (nawet apostazja nie jest w stanie znieść skutków chrztu). Większość moich znajomych chrzci swoje dzieci, żeby mieć spokój w rodzinie, bo babcie i dziadkowie zejdą na zawał. To jest drugi możliwy w tym przypadku objaw hipokryzji, bo większość z nich ma oczywiście ślub cywilny i żyje dalej "w grzechu".

 

Generalnie pierwszy raz spotykam się z ateistą, który chce dobrowolnie ochrzcić swoje dziecko. Jeśli kierujesz się aspektem kulturowym, to czemu nie wychować dziecka w wierze pogańskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 100% hipokryzja. Ochrzczenie dziecka to zobowiązanie do wychowania w wierze chrześcijańskiej, jeśli nie zamierzasz jego w ten sposób wychowywać to po co ta szopka.

Ale ja doskonale zdaję sobie sprawę, że jestem hipokrytą, w końcu od 10 lat mimo ateizmu przyjmuję prezenty na świętego Mikołaja i Boże Narodzenie. Ja w Trójcę po prostu nie wierzę i tyle, swojemu dziecku zamierzam zostawic wolną wolę, a rejestrowanie w księgach kościelnych w niczym mu nie przeskadza. Aż mi się przypomniał dowcip:

godzina nienawiści do kościoła w ZSRR, wszyscy pomstują, wygrażają i lżą na Jezua poza jednym towarzyszem Saszą. W końcu Sekretarz zauważył i pytał czemu on nie dołączył się. A Sasza na to: och to proste, ja po prostu w niego nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.