Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki negatywny efekt? Ja ci pokazałem przykład kolesia co ma dużo bardziej pozytywny efekt niż cała zgraja konserwatystów, którzy powinni wrócić do jaskini nie sądzisz ? Jaki jest sens nazywania kogoś chorym ? Jeśli Nashowi by się spoko żyło z Jego dolegliwością to by nie było problemu. Mu to jednak przeszkadzało w życiu i stąd się leczył. Touringa zmuszono do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci konserwatyści wygrali wojnę chciałbym zauważyć pokonując III Rzesze i ratując życia choćby milionom Słowian. Jak dla mnie dużo bardziej pozytywny efekt.

A ja mówię o próbie statystycznej, nie o pojedynczej wybitnej jednostce, akceptacja homoseksualizmu jako zachowania normatywnego wiąże sie z następująca akceptacja pedofili(jak po Anschlussie wiadomo było, ze nadejdzie Monachium), akceptacja adopcji dzieci przez homoseksualne pary, które wedle badań maja gorszy wpływ na dzieci od normalnej rodziny, wzrostu homoseksualizmu w społeczeństwie i spadku w ten sposób przyrostu naturalnego. Niestety jeden tragiczny przypadek Turinga tego nie rekompensuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już dyskusja ogólnie o poglądach, moje są takie "wolność bez naruszania wolności drugiego człowieka".

Różnica w tych problemach co napisałeś jest ogromna: geje to osoby dorosłe, pedofilie to osoby wykorzystujące bezbronne dzieci. Też jestem zdania, że dzieci się powinno chronić (i np takie coś jak chrzest powinno być zabronione przed 18 rokiem życia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do związków partnerskich:

Pamiętajcie że to nie dotyczyło tylko homolobby, ale także normalne pary heteroseksualne. Takie związki są na zachodzie normą, tylko u nas ktoś kto jest w konkubinacie z partnerem przez x lat jest jakimś bezbożnym pojebem, a jak mają dziecko to w ogóle jest potępiony na wieki. No i dochodzą problemy z pierdołami życia codziennego typu partner miał wypadek i nie mogę się dowiedzieć w szpitalu co z nim itp.

tru story. ja tu mam wizę partnerską z moją kobitą - tzn ja jestem głównym aplikantem, a ona ma ze mną wizę jako partner. "wystarczyło" udowodnić, że naprawdę jesteśmy w związku, tutaj nazywanym de facto, po naszemu dumnie brzmiącym konkubinatem. płacimy za jedną wizę, oboje na niej jesteśmy, każdy jest zadowolony.

 

Pieprzenie o parach hetero w kontekście związków partnerskich to zwykła zasłona dymna. Chodziło głównie o przepchnięcie takich związków dla par homo. Dla związków hetero polskie prawo przewiduje legalizację w postaci ślubu cywilnego, nikt nikogo siłą do kościoła nie ciągnie. Wprowadzanie jakiegoś nowego rodzaju związku jest bez sensu.

 

może zasłona, może nie, nie mam pojęcia. ale formalizacja konkubinatu jako związku partnerskiego, czy jakiegoś innego, mniejsza o nazewnictwo - nie jest złym pomysłem. no żyje się łatwiej. ślub? idź pan. archaiczna instytucja, w Polsce jeszcze daje korzyści (rodzina na swoim, itd), gdzie indziej niekoniecznie.

 

Niektórzy nie chcą być w związku małżeńskim bo wiążę się z papierkową robotą, chodzeniem po urzędach i użeraniem się z upierdliwymi urzędasami A tak to projekty zakładały, że parka pójdzie sobie do urzędu, wypełni papier i bach, są akceptowani przez państwo jako para i mogą razem wszystko załawiać, a jak im się odwidzi to wniosek do urzędu i koniec(w przeciwienstwie do malzenstwa gdzie sprawa rozwodowa trwa kupe czasu i kosztuje panstwo jeszcze więcej pieniędzy ;) ). Oczywiście to wszystko w teorii, a jak by było w praktyce to cholera wie :)

otóż to...

 

Kobe to nazwa japońskiego steku

Kobe to miasto w okolicy którego choduje się krówki, z których mamy wołowinę Wagyu, najdroższą na świecie ;) ostatnio jadłem burgera z taką, ale chodowaną w AU, więc i cena i smak normalne - ale doczytałem sobie, bo specjalnie w menu zaznaczone było.

 

Swoją drogą to w tej lidze były narkotyki, wymachiwanie bronią, nielegalne wyścigi, hazard, gwałty, bicie żony, bójki z kibicami, duszenie trenerów, ale komuś przeszkadza gej, zabawne

Bo branie lachy w paszczę nie jest tak męskie i "gangsta".

 

Różnica w tych problemach co napisałeś jest ogromna: geje to osoby dorosłe, pedofilie to osoby wykorzystujące bezbronne dzieci. Też jestem zdania, że dzieci się powinno chronić (i np takie coś jak chrzest powinno być zabronione przed 18 rokiem życia).

amen. zgadzam się w 100% z każdym słowem.

 

a moja opinia w temacie - pedał też człowiek. wielkie mi halo. a że tępota nie umie zaakceptować inności drugiego człowieka, to już trudno. pewnych rzeczy się nie przeskoczy, nie teraz. trzeba poczekać, aż homo-, bi- i pan-seksualiści będą taką normalnością jak murzyn, który kiedyś był gorszy przecież.

jak do kogoś pedał zarywa, to wielce oburzony, że jak on śmie. a jak podbije bazyl płci żeńskiej to mu się podziękuje i już. jaka różnica? dla mnie żadna, nie jesteś zainteresowany, nie patrz, nie gadaj.

 

ciekawe, że gnoi się czarnych, pedałów czy żydów, ale nikt nie ma problemu z, powiedzmy, azjatami, hindusami czy południowcami.

 

w ogóle, jeśli nie jesteś katolikiem, nie masz ślubu i dwójki dzieci, nie srasz żarem na pedałów, czarnuchów, arabskich terrorystów i wszystkiego co inne od ustalonej normy, to trzeba cię na stos rzucić.

 

 

a bo pracować mi się nie chce dzisiaj... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakie ***** prawa homosie walczą? Ktoś ich do pieca wrzuca? Jak tak dalej bedzie homosie ok zoofile ok pedofile ok strach bedzie na ulice wychodzić. Teraz są prawie tak popularni jak globalne ocieplenie i sortowanie śmieci Co do zwiąku partnerskich (było pare stron temu) spoko jak to wprowadzą to ja niechce składać PIT-u. Jak mają nie zaglądać do łózek to niech spierdlaja od mojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak murzyn to rasa, a pedał to zboczenie. Bardziej mi nie chodziło o skojarzenie, ze koszykarz jest męski i macho, a konserwatyzm środowiska i ogólna niechęć do dewiacji.

To ze te bastiony wciąż jeszcze padają( akurat wraz z malejąca liczba białych będzie szybko zanikać bakteria Karola Marxa) jest oczywiste, chociaż w sumie miałem nadzieje ze sport przetrwa aż do fali reakcji.

A Jason Collins był juz wcześniej wsród fanów NBA powszechnie znany, pojawiał sie w każdej dyskusji o najwiekszych drewnach.

najbardziej są macho jak się obwieszą biżuterią, pozakładają kolczyki a poźniej na parkiecie poflopują :P plus o jakim bastionie mówisz, przeciez wiadomo że w sporcie tak samo jak wszedzie indziej są geje, a ta tolerancja jest i tak o kant d. potłuc bo każdy będzie i tak myślał swoje, bastionem moze być o tyle ze się nie będa ujawniać i tyle ale to czyste zakłamanie w sumie

 

Czyli chodzi o przywileje bez odpowiedzialności, by mieć to samo co małżeństwo, ale lekko łatwo i przyjemnie

tak własnie o to chodzi i niewiem serio co w tym złego żeby sobie zycie ułatwiać, jako nie wyborca peło powinienes to rozumieć :)

 

Wiem kto to Turing, ale co chcesz mi pokazać podając przykład wybitnego homoseksualnego naukowca? Nie nazwalem homoseksualistów debilami tylko ludźmi z zaburzeniami psychicznymi. O Nashu pewnie tez słyszałeś. Czy nazwałbys go debilem? I czy nazwałbys go osoba zdrowa psychicznie?

Jedna rzeczą jest dyskryminowanie chorych, inna negacja posiadania choroby. Szczególnie takiej który w społeczeństwie na odczuwalne negatywny efekt.

tutaj w 100% się zgadzam, homoseksualizm to nie jest norma, olejmy poglady ty chodzi o zwyczajną prokreację, jeśli homoseksualizm nie jest chorobą to ten cały gatunek( jak i wiekszość innych poza waranami z tego co pamietam :) ) trafił by szlag.

 

 

Tu już dyskusja ogólnie o poglądach, moje są takie "wolność bez naruszania wolności drugiego człowieka".

Różnica w tych problemach co napisałeś jest ogromna: geje to osoby dorosłe, pedofilie to osoby wykorzystujące bezbronne dzieci. Też jestem zdania, że dzieci się powinno chronić (i np takie coś jak chrzest powinno być zabronione przed 18 rokiem życia).

No tak ale co np z adopcją dzieci, pomijam denne przykłady że to niby geje wykorzystywały swoje potomstwo bo wśród niby normalnych par zdarzają się rozliczne patologie, ale ciekawe jest min to że w znacznej wiekszośc geje adoptują bądź chca adoptować chłopców a Lesbijki dziewczynki, dlamnie jest to "odrobinę" podejrzane.

a moja opinia w temacie - pedał też człowiek. wielkie mi halo. a że tępota nie umie zaakceptować inności drugiego człowieka, to już trudno. pewnych rzeczy się nie przeskoczy, nie teraz. trzeba poczekać, aż homo-, bi- i pan-seksualiści będą taką normalnością jak murzyn, który kiedyś był gorszy przecież.

jak do kogoś pedał zarywa, to wielce oburzony, że jak on śmie. a jak podbije bazyl płci żeńskiej to mu się podziękuje i już. jaka różnica? dla mnie żadna, nie jesteś zainteresowany, nie patrz, nie gadaj.

 

ciekawe, że gnoi się czarnych, pedałów czy żydów, ale nikt nie ma problemu z, powiedzmy, azjatami, hindusami czy południowcami.

 

w ogóle, jeśli nie jesteś katolikiem, nie masz ślubu i dwójki dzieci, nie srasz żarem na pedałów, czarnuchów, arabskich terrorystów i wszystkiego co inne od ustalonej normy, to trzeba cię na stos rzucić.

 

 

a bo pracować mi się nie chce dzisiaj... file:///C:/DOCUME~1/PIOTRS~1/USTAWI~1/Temp/msoclip1/01/clip_image003.gif

Ale nie mieszajmy wszystkiego, po pierwsze co innego jest zachowywac się jak jakiś tepy homofob, vide Timy, a co innego zgadzać się na wszystkie absurdy jakie środowisko homoseksualne próbuje lansować. Plus to samo teraz mamy zresztą z czarnymi, poprawnośc polityczna zabroni ci powiedzieć to i tamto, ale jak murzyn obraza białego w stanach to jest ok, jak Sam Jackson i weiekszośc zresztą czarnych mówiła że głosuje na obamę bo jest murzynem to było ok, kiedy jakis znany białas by coś takiego powiedział to by go zjechali jak burą sukę, doprawdy świad stoi na głowie obecnie. Plus nie gadaj że Hindusów czy im podobnych sie nie gnoi bo to nonsens, wystarczy wpaśc do uk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rappar

Konserwatyści wygrali wojnę? A niby jacy. Bo Rosja to komuniści i to 100% ( ci którzy byli innego zdania walczyli w armii niemieckiej i to w całkiej sporej liczbie). Roosevelt to był Demokrata jak i cały jego rząd . A churchill to trudno powiedzieć kim był bo zmieniał partie i poglądy w zależności od tego co mu pasowało raz był lewicowcem raz antykomunistą ale nawet jakby to on i tak był na marginesie bo wojnę wygrały głównie ZSRR i USA a tu konserwatystów jakoś brak

Po drugie konserwatysta nie oznacza antyhomoseksualistu ( w rządzie Camerona są homoseksualiści)

Po trzecie w jakiej logice wychodzi ci tolerancja dla homoseksualizmu oznacza mniejszy przyrost naturalny. W UE najmniejszy mają Polska-Węgry i Niemcy. Uważasz że u nas jest tak dużo homoseksualistów??? A największy w Holandii Skandynawii i wyspach brytyjskich. JAk widać jedno nie ma nic wspólnego z drugim

Po 4 co ma wspólnego homoseksualizm z pedofilią. Tego nie robią ci sami ludzie i na dodatek pedofile wszędzie są ścigani karnie. Wszędzie poza kościołem katolickim bo to jedyna znana organizacja która oficjalnie nie ściga i nie karze takich przestępstw ( w przypadku podejrzeń takie osoby są wysyłane na inna parafię i nie są oddawane organom ścigania)

 

P.S A ze związkami partnerskimi to jest tak że we wszystkich krajach gdzie weszła podobna ustawa to ogromna większość zawieranych związków to partnerstwa hetero i na dodatek co pewnie zdziwi Ciebie liczba rozwodów w takich związkach jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w tradycyjnych małżeństwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakie ***** prawa homosie walczą? Ktoś ich do pieca wrzuca? Jak tak dalej bedzie homosie ok zoofile ok pedofile ok strach bedzie na ulice wychodzić

paaaanie, gdzie pedał, gdzie pedofil? pedały się z własnej nieprzymuszonej woli pedalą, pedofilia to po 1) przestępstwo po 2) sk****syństwo. to akurat nigdy nie będzie tolerowane.

 

Ale nie mieszajmy wszystkiego, po pierwsze co innego jest zachowywac się jak jakiś tepy homofob, vide Timy, a co innego zgadzać się na wszystkie absurdy jakie środowisko homoseksualne próbuje lansować. Plus to samo teraz mamy zresztą z czarnymi, poprawnośc polityczna zabroni ci powiedzieć to i tamto, ale jak murzyn obraza białego w stanach to jest ok, jak Sam Jackson i weiekszośc zresztą czarnych mówiła że głosuje na obamę bo jest murzynem to było ok, kiedy jakis znany białas by coś takiego powiedział to by go zjechali jak burą sukę, doprawdy świad stoi na głowie obecnie. Plus nie gadaj że Hindusów czy im podobnych sie nie gnoi bo to nonsens, wystarczy wpaśc do uk :)

tak tak, masz rację. mi tylko chodziło o fakt ich tolerowania. chora poprawność polityczna to inny temat.

 

nie wiem jak jest z hindusami w uk. ale wiem jak jest w pl, usa i au. ogólnie - no czarny ma najgorzej. i sam nie wiem dlaczego. przecież tylko nieco bardziej czarny niż powiedzmy peruwiańczyk. a czasem i nawet jaśniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epicki temat wyszedl....

 

mnie w tym calym bajzlu martwi tylko jedno, ze obecnie w modzie jest stosowanie socjotechniki ze jak nie jestes nowoczesny, postepowy w popieraniu zwiazkow homo to jestes homofobem bez prawa do wyrazania swojego negatywnego zdania na ten temat. Mysle ze zjawisko homo to moze 5%_7% spoleczenstwa a dyskutujemy o tym czasem jak o "prawie/blisko" wiekszosci i wtedy prawa zwyklej wiekszosci łamane są w imie walki o prawa mniejszosci...procentowo nieistotnej dla gospodarczych problemow Polski np.

 

jedno to wkladac do pieca/krzyzowac/palic na stosie a inne to mozliwosc wyrazania swojego zdania - szczegolnie negatywnego w stosunku do walki homo o przywileje i to coraz wieksze.....

 

cieszy mnie ze na forum sie nazywa rzeczy po imieniu ale juz w TV wydaje mi sie ze karmia nas taka papka abysmi byli bardziej "nowoczesni"....jakies 2 lata temu chyba byl szczyt tego jak zaczeto w serialach nagminnie uzupelniac charaktery o te brakujace "homo"....

 

wydaje mi sie ze systematycznie swoboda w krytyce jest ograniczana krok po kroku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rappar

Konserwatyści wygrali wojnę? A niby jacy. Bo Rosja to komuniści i to 100% ( ci którzy byli innego zdania walczyli w armii niemieckiej i to w całkiej sporej liczbie). Roosevelt to był Demokrata jak i cały jego rząd . A churchill to trudno powiedzieć kim był bo zmieniał partie i poglądy w zależności od tego co mu pasowało raz był lewicowcem raz antykomunistą ale nawet jakby to on i tak był na marginesie bo wojnę wygrały głównie ZSRR i USA a tu konserwatystów jakoś brak

Po drugie konserwatysta nie oznacza antyhomoseksualistu ( w rządzie Camerona są homoseksualiści)

Po trzecie w jakiej logice wychodzi ci tolerancja dla homoseksualizmu oznacza mniejszy przyrost naturalny. W UE najmniejszy mają Polska-Węgry i Niemcy. Uważasz że u nas jest tak dużo homoseksualistów??? A największy w Holandii Skandynawii i wyspach brytyjskich. JAk widać jedno nie ma nic wspólnego z drugim

Po 4 co ma wspólnego homoseksualizm z pedofilią. Tego nie robią ci sami ludzie i na dodatek pedofile wszędzie są ścigani karnie. Wszędzie poza kościołem katolickim bo to jedyna znana organizacja która oficjalnie nie ściga i nie karze takich przestępstw ( w przypadku podejrzeń takie osoby są wysyłane na inna parafię i nie są oddawane organom ścigania)

 

P.S A ze związkami partnerskimi to jest tak że we wszystkich krajach gdzie weszła podobna ustawa to ogromna większość zawieranych związków to partnerstwa hetero i na dodatek co pewnie zdziwi Ciebie liczba rozwodów w takich związkach jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w tradycyjnych małżeństwach.

Mistrzu, maja największy przyrost bo nawpuszczali sie imigrantów zwłaszcza muzułmanów i mają za dobry socjal. Niemcy socjal mają słabszy i tak muzulmanie dzieci nie robią. A u nas i na Węgrzech po prostu jest za drogie życie żeby mieć dużą rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zawsze się zastanawiam co ludziom AŻ tak przeszkadza w gejach(oczywiście lesbijki w takim samym wypadku są już jak najbardziej ok) i dochodzę do wniosku, że tylko osoby, które są notorycznie podrywane przez homoseksualistów mają problemy z zaakceptowaniem takiej sytuacji. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o chorobie to jest zwykły zabobon, taki sam jak kiedyś z leworęcznością.

\

 

Btw., tak dla ścisłości ... z list chorób Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne a następnie WHO homoseksualizm usunęło niejednogłośnie, zresztą chyba pierwszy raz w historii nie oparto się na badaniach naukowych tylko zrobiono referendum z wynikiem 60 do 40 za usunięciem z listy ... polecam sobie doczytać w jakich okolicznościach, każdy sobie sam wyciągnie wnioski.

 

Kiedy pierwszy forumowy C.O. ? :wink-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konserwatyści wygrali wojnę? A niby jacy. Bo Rosja to komuniści i to 100% ( ci którzy byli innego zdania walczyli w armii niemieckiej i to w całkiej sporej liczbie). Roosevelt to był Demokrata jak i cały jego rząd . A churchill to trudno powiedzieć kim był bo zmieniał partie i poglądy w zależności od tego co mu pasowało raz był lewicowcem raz antykomunistą ale nawet jakby to on i tak był na marginesie bo wojnę wygrały głównie ZSRR i USA a tu konserwatystów jakoś brak

Decydujący był udział USA w wojnie, anglosasi by dali radę bez ZSRR, w drugą stronę krótka piłka. Po drugie jeśli chodzi o ZSRR to współeczesna Polska jest rajem dla pedałów, akurat tam tępiono pedałów i to w sposób dosłowny. Po trzecie Roosevelt? Kto to Roosevelt? Nie kojarzę go, gdzie dowodził? W Azji dowodził MacArthur, w Europie Eisenhover, kojarzę jeszcze jakiś Nimitzów, Bradleyów czy Pattonów.

Po drugie konserwatysta nie oznacza antyhomoseksualistu ( w rządzie Camerona są homoseksualiści)

To jak Polak nie oznacza mieszkańca Polski, jednak pewne uogolnienia i stereotypy są niezbędne.

Po trzecie w jakiej logice wychodzi ci tolerancja dla homoseksualizmu oznacza mniejszy przyrost naturalny. W UE najmniejszy mają Polska-Węgry i Niemcy. Uważasz że u nas jest tak dużo homoseksualistów??? A największy w Holandii Skandynawii i wyspach brytyjskich. JAk widać jedno nie ma nic wspólnego z drugim

Zamiast patrzeć na państwa, spójrz na społeczności. Przyrost WB, Holandia i Skandynawia ma tylko i wyłącznie dzięki społecznościom muzułmańskim, których religia zakłada śmierć za uprawianie sodomii.

Po 4 co ma wspólnego homoseksualizm z pedofilią. Tego nie robią ci sami ludzie i na dodatek pedofile wszędzie są ścigani karnie. Wszędzie poza kościołem katolickim bo to jedyna znana organizacja która oficjalnie nie ściga i nie karze takich przestępstw ( w przypadku podejrzeń takie osoby są wysyłane na inna parafię i nie są oddawane organom ścigania)

Mnie już ******* bierze z tym kościołem katolickim. Jestem ateistą odkąd skończyłem podstawówkę, na religie mi mama kazała chodzić do końca gimnazjum więc tamte lekcje spędzłame na wyśmiewaniu pisma świętego, a tutaj muszę bronić pingwinów.

Ogólnie to co napisałeś to 100% banialuków, chyba że jesteś w stanie poprzeć to co Ci ślina na język przyniesie?

Po pierwsze podaj mi oficjalne stanowisko, w którym watykan mówi, że nie ściga.

Po drugie podaj przykłady kiedy nie byli oddawani organom ścigania.

A co ma wspólengo pedofilia z homoseksualizmem? Mają te same definicje tylko zamień słówko tych samych płci na dzieci. I akceptacja jako zachowanie normatywne jednego wywołują rewolucję przekonań, która ma swoje konsekwencje, niestety świat jest tak skonstruowany, że jednego nie można rozgraniczyć od drugiego i pewne działania mają swoje dalsze konsekwencje. W krajach gdzie jest już powszechnie homoseksualizm akceptowany pojawiają się stworzyszenia chcące legalizacji pedofili, posługujące się tymi samymi argumentami i często wspierane przez homoseksualistów jako braci w cierpieniu przez nietolerancyjne społeczeństwa.

paaaanie, gdzie pedał, gdzie pedofil? pedały się z własnej nieprzymuszonej woli pedalą, pedofilia to po 1) przestępstwo po 2) sk****syństwo. to akurat nigdy nie będzie tolerowane.

Dzieci też mogą się z własnej nieprzymuszonej wolić ruchać ze starymi, przestępstwem było pedalenie się, więc aktualna moda ustawodawcza nie jest tego dowodem, po drugie nigdy nie mów nigdy.

ciekawe, że gnoi się czarnych, pedałów czy żydów, ale nikt nie ma problemu z, powiedzmy, azjatami, hindusami czy południowcami.

Ciekawe dlaczego. Niech zgadnę, może dlatego, że oni nie robią problemów? Tzn nie wiem co masz na myśli z południowcami, ale Azjaci na przykładzie takiej Ameryki nie stanowią 75% więźniów będa kilkunastoprocentową mniejszością jak czarni i nie wpierdalają się do metod wychowywania dzieci zastępując naturalne biologicznie wzorce. Wręcz przeciwnie, stanowią wzorcową społeczność robiącą takie rzeczy jak pracowanie i płacenie podatków.

 

- - - Updated - - -

 

A co do chrztu przed 18? Co wam to przeskadza? Zakład Pasteura wręcz dowodzi, że to się dzieje dla dobra dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie ze na forum sie nazywa rzeczy po imieniu ale juz w TV wydaje mi sie ze karmia nas taka papka abysmi byli bardziej "nowoczesni"....jakies 2 lata temu chyba byl szczyt tego jak zaczeto w serialach nagminnie uzupelniac charaktery o te brakujace "homo"....

 

wydaje mi sie ze systematycznie swoboda w krytyce jest ograniczana krok po kroku....

Nie ciesz się tak, jakieś homolobby pierdolnie monitoring internetu i nas ześlą wszystkich na reedukacje jako niepoprawnie myślących ... tak jak w Holandii ... tam jak masz odmienne zdanie (negatywne na temat homo, np. że to choroba) to jest pomysł by wraz z całą rodziną wysłać człowieka do baraków pod miasto - do obozu reedukacyjnego. Homoterror.

 

Co do pedofilli, forumowi zwolennicy homolobby piszą, że to poatologia która nigdy nie będzie tolerowana .... czas pokaże ... główni ideolodzy homolobby powoli zaczynają z pedofillii robić również orientację seksualną i pierdolą już o dorozumianej zgodzie dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziery Stakhałz przemówił

“I hope not,” Stackhouse said of the possibility that close-minded NBA executives might pass on the 12-year veteran center. “It might not be the best fit for their basketball team, but it’s a fit for where we need to go as a league. So if there's ever a chance for the commissioner who's leaving in February to step in and maybe push a button, I think that would be a good opportunity to do it.

Read more: http://www.nydailynews.com/sports/basketball/nets/stern-nba-assure-collins-contract-nets-stackhouse-article-1.1330653#ixzz2RvthbtWw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.