Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co oddzielny wątek, nie lepiej to wrzucić do ciekawostek?

 

 

W tej lidze grał koleś, który dusił własnego trenera, gość, który pobił kibica a nawet prawdopodobny gwałciciel - żaden nie miał większego problemu z akceptacją jak wrócił na boisko. Jeżeli Collins by taki problem miał tylko dlatego, że jest gejem to byłyby to himalaje hipokryzji.

 

 

A z Magicem to w sumie można było zrozumieć obawy graczy, bo wiedza o HIV nie była wtedy tak powszechna (chociaż Karl Malone chyba trochę przesadzał wtedy).

Mimo wszystko, szczególnie wśród ludzi z niższych warstw, a z takich się wywodzi większość sportowców, nie lubi się zboczeńców.

ps. już wiemy czemu się daje ruchać w obronie, następnym kandydatem więc do bycia gejem jest Amare albo Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, szczególnie wśród ludzi z niższych warstw, a z takich się wywodzi większość sportowców, nie lubi się zboczeńców.

No racja, ale nie zmienia to faktu, że gracze byliby sporymi hipokrytami nie mając problemu np. z graniem ze Sprewellem, Artestem czy Maxwellem a mając problem z grą z Collinsem.

 

Już nie mówiąc o tym, że przecież kiedyś w NBA niechętnie widziano murzynów i byli oni traktowani prawie jak podludzie (zresztą w baseballu tak samo), więc tym bardziej byliby hipokrytami sami bawiąc się teraz w jakąś dyskryminację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy ujawnia sie ci co lubia zabawic sie w trojkaciku...

Ale trójkąt taki parówkowy, bez kobity? Bo z dwoma babkami to myślę, że standard (He got game mam przed oczami od razu). W sumie i dwóch na jedną myślę, że się zdarza.

 

Ja czekam kiedy padnie inne pytanie w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, mind blown, jaką trzeba mieć odwagę żeby kiedy jeszcze się gra, przyznać się otwarcie do bycia gejem? W końcu pierwszy taki coming out w USA. Ciekawe jest to, że jego brat bliźniak ma żonę i trójkę dzieci. Jak widać, to raczej nie geny decydują o orientacji seksualnej, ale kwestia wyboru to też raczej nie jest, więc co? To co człowiek czuje tam w środku jeszcze długo będzie niezbadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. już wiemy czemu się daje ruchać w obronie, następnym kandydatem więc do bycia gejem jest Amare albo Kobe.

Mit o słabej obronie Collinsa został już dawno obalony, pisał np. o tym Bastillon, potwierdza to też defensywny RAMP z jego prime. Ludzie po prostu za bardzo się zasugerowali finałami z 2002 roku kiedy to Shaq go zniszczył. Collins jest gejem w łóżku, ale nie był gejowaty w obronie.

 

A co do szukania ukrytego geja to moim zdaniem jest to ktoś, kto:

- daje dupy w obronie

- jest w miarę przystojny (czyli Westbrook odpada)

- grał w drużynach z żółtymi lub pomarańczowymi strojami (różowych żaden zespół nie ma)

- robi dobrze swoim teammates

 

Forumowi homo-detektywi na pewno kogoś znajdą, kto spełnia wszystkie te kryteria ;]

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jest w miarę przystojny (czyli Westbrook odpada)

to jest jakiś mit wykreowany przez dzisiejsze media, że gej to zawsze miły, fajny, porządny i wrażliwy chłopak/mężczyzna bez wad z samymi zaletami. jedynie wszyscy dookoła nie akceptują go za orientację i przez to jest smutny.

 

Albo obciągać GMowi.

obleśny jesteś. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze Collins jako tako gra w obronie, ale nie jest Duncanem, a mi inaczej dżołk i kryptopojazd na Kobiego by nie siadł ;)

Dla mnie gej by spełnia warunki:

daje dupy w obronie

gra w czerwonych strojach(kolor symbolizujacy gejów chyba bardziej niz pomarańcz czy żółty)

ma gęstą brodę by mial w co partner wycierac sperme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś mit wykreowany przez dzisiejsze media, że gej to zawsze miły, fajny, porządny i wrażliwy chłopak/mężczyzna bez wad z samymi zaletami. jedynie wszyscy dookoła nie akceptują go za orientację i przez to jest smutny.

O ubieraniu się w jasne kolory to też przecież mit, ale ja ogólnie pojechałem stereotypem i wskazałem akurat te cechy, które mi pasują do Nasha. ;]

 

ma gęstą brodę by mial w co partner wycierac sperme

Dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.