Skocz do zawartości

2013/14 wstępny wygląd lig po zakończeniu obecnego sezonu/podsumowanie


matek

Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?

    • Nie dopuszczenie do gry w sezonie 2013/14
      32
    • Degradacja ligę niżej w stosunku do wywalczonej
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy dobrze znają zasady awansu do danej ligi. Gwiazdkami zaznaczyłem osoby, które opuściły zabawę w trakcie, psując ją innym. Wstępnie są w ligach, ale osobiście jestem przeciwko dopuszczeniu takich graczy w przyszłym roku, żeby nie psuli przyjemności z gry innym, i będę mocno za tym, żeby przynajmniej w mojej lidze te osoby nie grały...

 

Przyszedł mi jeszcze do głowy pomysł, że jeśli te osoby się zgłoszą, to będą karnie przesunięte ligę niżej. To na wypadek, gdyby pomysł z wykluczeniem nie wypalił. Jak myślicie? Do uzgodnienia jeszcze przed kolejnym sezonem, ale wstępnie można się umówić.

 

Dlatego osoby, które zajęły miejsce na styku nie powinny się martwić, bo być może jeszcze wskoczą ligę wyżej. Oczywiście miejsce zdegradowanego gracza (lub kogoś, kto nie zgłosi się na przyszły sezon w okolicach września) zajmie kolejna osoba z jego ligi. Takie moje zdanie.

 

Wypisałem graczy w kolejności West, East, X - po 5, żeby było czytelniej, kto może liczyć na awans z ligi odpadającej osoby.

 

 

I liga

Slawekmroz

QAS

gogalq

dig

Masud

 

Wilq

bulek

January

Zodd

Ledley

 

maniek23

Kula

Siner

marcos

ms9

 

 

II liga

mikrofalówka

Lukacs

matek

zalias

mhm mozesz*

 

Evitacre

Mac

Pumeks

Cubebrick*

k1x*

 

karl

blaugrana

Jiwol

Wirakocza

Robinson

 

 

III liga

MarJa

kaziu999999

Qooniu

grzana*

Tyrion*

 

Benon

Tru Warier

devilnevercry

Maciek 9020

Cisza

 

nawciarz

Chicken2

Chytruz

Lorak

BC Dzidzia - nick? Berni/popeye?

 

 

Reszta

ptb

tymczasowy0*

 

lukasevic*

Croolick*

 

Kraso

PH#1

asdaf24

California Seals - nick? Berni/popeye?

 

 

Nowe zgłoszenia:

antek

Tocheck

Oczywiście zaczynają w ostatniej lidze.

 

 

Nie wiem, kto zawalił grę w dywizji X, żeby ich skreślić.

 

W I lidze brak gwiazdek, co nie dziwi.

 

W II lidze wstępnie wylatują:

- mhm mozesz*

- Cubebrick*

- k1x*

a ich miejsce zajmą:

- MarJa

- Benon

- Tru Warier

 

Gratulujemy. Oczywiście może się to zmienić, gdy ktoś nie zgłosi się na następny sezon.

 

W III lidze, po odjęciu graczy z gwiazdkami i tych, którzy awansowali do II na ich miejsce, zostaje 10 zawodników plus 5 z reszty i nowo zgłoszony Tocheck:

kaziu999999

Qooniu

devilnevercry

Maciek 9020

Cisza

nawciarz

Chicken2

Chytruz

Lorak

BC Dzidzia - nick? Berni/popeye?

ptb

Kraso

PH#1

asdaf24

California Seals - nick? Berni/popeye?

antek

Tocheck

 

Po rekrutacji może się to wszystko jeszcze zmienić, szczególnie w trzeciej lidze. Możliwe że utworzymy IV ligę dla nowych? Zobaczymy. W tej chwili tak to wygląda. Zależy ilu będzie chętnych. Jeśli w II lidze uzbiera się ok 20 osób, nie warto powoływać IV ligi. Po prostu III będzie szersza. I i II po 15 zawodników, III zależnie od zgłoszeń.

 

Co sądzicie o pomyśle podziękowania blokującym zabawę? Dodaję ankietę. I niech ktoś poda takich z X, jeśli byli.

 

 

Proszę moda działu o podwieszenie tego tematu, a odklejenie pozostałych.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dobra opcja z grą od samego dołu, tylko żeby nie skończyło się to tak, że trafią do III ligi mimo wszystko i będą psuli zabawę ludziom w tej lidze. Pierwszeństwo przed nimi powinni mieć nowi. Przed sezonem i tak będzie jeszcze rekrutacja, żeby potwierdzić udział w zabawie. Ale jeśli ktoś ma ochotę, to może się już zgłosić.

 

Jako mod tego działu mógłbyś spełnić prośbę o przyklejeniu tego tematu i odklejeniu pozostałych, poza regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie moge juz wstepnie zglosic, bo nie wiem co bedzie we wrzesniu. W tym roku ledwo sie zalapalem.

 

co do ilosci lig, to mysle ze lepiej bylo by zrobic rownolegla III lige. Wtedy utworzyc powiedzmy III lige A i III B (gdzie A i B to dowolne nazwy). Awansowalby by np po 3 druzyny z kazdej i wtedy rozszerzyc II lige o 1 zespol. Powstanie IV ligi wyraznie utrudnilo by dotarcie do tych najlepszych. W przypadku kogos nowego, trzeba by grac az 3 lata. W wyniku tego moglo by spasc zainteresowanie nasza liga wsrod potencjalnych nowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ilosci lig, to mysle ze lepiej bylo by zrobic rownolegla III lige. Wtedy utworzyc powiedzmy III lige A i III B (gdzie A i B to dowolne nazwy). Awansowalby by np po 3 druzyny z kazdej i wtedy rozszerzyc II lige o 1 zespol. Powstanie IV ligi wyraznie utrudnilo by dotarcie do tych najlepszych. W przypadku kogos nowego, trzeba by grac az 3 lata. W wyniku tego moglo by spasc zainteresowanie nasza liga wsrod potencjalnych nowych graczy.

Agree~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł z ligami równoległymi IIIA i IIIB jest co najmniej średni.

Bo np:

- wg jakiego klucza podzielić ludzi do poszczególnych lig? Np. w A ci co spadli a w B nowi?

- dwie ligi mogą spowodować że będzie różny poziom i będzie łatwiej awansować z jednej i to będzie problem

- awans po 3 drużyny wymagać będzie zmian w układzie lig przez rozszerzenie drugiej do 16 drużyn, więc pytanie: ile spadnie w następnym roku? Tak żeby było znowu 15?

- a co latach kolejnych? Dalej IIIA i IIIB?

 

Jak dla mnie trzeba przyjąć że mamy III ligę i w zależności od ilości dodatkowych zgłoszeń zrobić IV ligę albo rozszerzyć III lige do max 20 drużyn.

W lidze X w której grałem, w zasadzie odpuścili sobie tylko California Seals (team poszedł na autopicku i faktycznie można było się zniechęcić) oraz pod koniec asdaf24, ale ja bym ich tak łatwo nie skreślał.

Takie są początki gry, sam zacząłem dopiero roto i bardzo mnie wciągnęło, ale jak dla mnie doświadczenia nabywa się z każdym sezonem nawet nie udanym, więc wg mnie musimy przyjąć że niższe ligi są na nabieranie doświadczenia.

I to że trzeba by było grać trzy lata żeby awansować do I ligi to dla mnie nic zniechęcającego. W fb West grałem od 6 ligi teraz jestem w zasadzie w III lidze i takie awanse dają satysfakcję.

Bo właśnie o to chodzi w układzie ligowym: przecież jeżeli komuś zależy to będzie się również bronił przed spadkiem i będzie grał do końca, a dotychczas problem był taki - nie poszedł draft, brak szans na wygraną to odpuszczam. Teraz tak nie będzie, o ile będzie zależało komuś na grze.

Dlatego ja jestem za tym żeby nie kombinować z układem lig tylko zrobić normalną hierarchię z zasadami spadku i awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, trzeba pamiętać.

 

I ogólnie to zgadzam się z marcosem, co do kształtu III ligi. To ten sezon był przeznaczony na podziały, dalej gramy systemem spadków i awansów (5 awansuje, 5 spada). Jeśli ktoś jest ambitny i chce mieć satysfakcję z gry, to będzie walczył tak, jak to jest w zwyczaju w większości lig. Od samego dna. Przede wszystkim nie wiadomo, czy uzbiera się odpowiednia liczba chętnych na IV ligę. Ale zrobimy tak, jak zdecyduje większość.

 

Szkoda, że croolick rozpłynął się w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysł z ligami równoległymi IIIA i IIIB jest co najmniej średni.

Bo np:

- wg jakiego klucza podzielić ludzi do poszczególnych lig? Np. w A ci co spadli a w B nowi?

- dwie ligi mogą spowodować że będzie różny poziom i będzie łatwiej awansować z jednej i to będzie problem

- awans po 3 drużyny wymagać będzie zmian w układzie lig przez rozszerzenie drugiej do 16 drużyn, więc pytanie: ile spadnie w następnym roku? Tak żeby było znowu 15?

- a co latach kolejnych? Dalej IIIA i IIIB?

 

Jak dla mnie trzeba przyjąć że mamy III ligę i w zależności od ilości dodatkowych zgłoszeń zrobić IV ligę albo rozszerzyć III lige do max 20 drużyn.

W lidze X w której grałem, w zasadzie odpuścili sobie tylko California Seals (team poszedł na autopicku i faktycznie można było się zniechęcić) oraz pod koniec asdaf24, ale ja bym ich tak łatwo nie skreślał.

Takie są początki gry, sam zacząłem dopiero roto i bardzo mnie wciągnęło, ale jak dla mnie doświadczenia nabywa się z każdym sezonem nawet nie udanym, więc wg mnie musimy przyjąć że niższe ligi są na nabieranie doświadczenia.

I to że trzeba by było grać trzy lata żeby awansować do I ligi to dla mnie nic zniechęcającego. W fb West grałem od 6 ligi teraz jestem w zasadzie w III lidze i takie awanse dają satysfakcję.

Bo właśnie o to chodzi w układzie ligowym: przecież jeżeli komuś zależy to będzie się również bronił przed spadkiem i będzie grał do końca, a dotychczas problem był taki - nie poszedł draft, brak szans na wygraną to odpuszczam. Teraz tak nie będzie, o ile będzie zależało komuś na grze.

Dlatego ja jestem za tym żeby nie kombinować z układem lig tylko zrobić normalną hierarchię z zasadami spadku i awansu.

mi tez bardziej odpowiada wersja marcos'a

ktoś będzie chciał awansować to będzie walczył i grał do końca, jak nie to nie

 

croolick pewnie wróci na forum na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem przeciw 4 lidze, ale jeśli np. w 3 lidze ma być 20 ekip, a w 1 i 2 po 15 to wartoby poszerzyć ekstraklasę i 2 ligę do 16 drużyn.

Zastanawiam się bowiem, czy te 15 to nie jest za mało, moze byc tak, ze kandydatow do 3 ligi bedzie za dużo by ich wszystkich upchnać, a do utworzenia ewentualnej 4 za mało.

 

Co do ankiety to mi się trudno wypowiedzieć. Uważam bowiem, ze każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Jeden bowiem odpuscił w grudniu/styczniu, drugi w marcu. Jeden może zapodać obiektywne argumenty, drugi nie. Można skreślic Cubebricka czy team Silesia, ale jesli te osoby się zgłoszą, moze przedstawią rzeczowe argumenty, dlaczego odpuścili? Powodów moze byc wiele - choroba członka rodziny, wyjazd za granicę, praca, ograniczenie dostępu do neta i wiele innych. Jeśli dany powód do następnego sezxonu się rozwiąże, a dany user będzie wiarygodny, czemu nie dać szansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję system, który od prawie 10 lat sprawdza się u nas w FB (poprzednio na e-baskecie).

 

 

Wyglądałoby to tak:

- Podział na ligi: 1, 2, 3, 4 itd. Żadnych lig a, b, bo to tylko komplikowanie sytuacji.

- Każda liga 15-osobowa. Większe ligi w moim odczuciu nie mają sensu. FA to kawał frajdy w tej grze, a jak sprowadza się do grzebania w totalnym szrocie, to traci sens. Poza tym dobrze gdy wszystkie ligi rywalizują w identycznych warunkach.

- Nowe osoby dołączają do najniższej ligi. Osoby powracające do gry po przerwie, wracają do ligi z której zrezygnowali (pod warunkiem, że zwolni się miejsce)

- Jeśli liczba chętnych przekroczy liczbę miejsc w ostatniej lidze - nie powiększamy ligi. Jeśli ktoś się nie załapał – trudno, spróbuje za rok (w miarę rozsądku oczywiście, ewentualnie 14-kę, lub 16-kę w ostatniej lidze można puścić). Jeśli zbierze się 15 nowych osób, to po prostu zakładamy kolejną ligę. FB w tym momencie liczy 5 lig, a jeszcze rok temu (i przez ostatnie kilka lat) było ich 7, podczas gdy w 2002r. zaczynaliśmy od 1! Potem systematycznie liczba lig rosła. Gdy liczba chętnych spada to po prostu kasujemy ostatnią ligę.

- System awansów i spadków: z każdej ligi awansuje 5 graczy i spada 5 graczy (z wyjątkiem ligi drugiej, z której awansuje 3 graczy i ligi przedostatniej, z której spada 3 graczy, ale to czysta matematyka). 2 najlepszych graczy awansuje o 2 ligi, a 2 najsłabszych spada o 2 ligi (w FB jest są to 1 osoby, ale tu gramy w więcej osób, wiec tak może być ciekawiej). W ten sposób rywalizacja jest do końca, nawet w czołówce/końcu tabeli a jak dołączy ktoś naprawdę dobry, to ma możliwość szybkiego awansu do czołówki. Gdy ktoś rezygnuje z gry, to jego miejsce zajmuje kolejna osoba przeznaczona do awansu.

Przykład:

 

Liga Roto 1:

1. Gracz 1

2. Gracz 2

3. Gracz 3

4. Gracz 4

5. Gracz 5

6. Gracz 6

7. Gracz 7

8. Gracz 8

9. Gracz 9

10. Gracz 10

11. Gracz 11

12. Gracz 12

13. Gracz 13

14. Gracz 14

15. Gracz 15

 

Liga Roto 2:

1. Gracz 16

2. Gracz 17

3. Gracz 18

4. Gracz 19

5. Gracz 20

6. Gracz 21

7. Gracz 22

8. Gracz 23

9. Gracz 24

10. Gracz 25

11. Gracz 26

12. Gracz 27

13. Gracz 28

14. Gracz 29

15. Gracz 30

 

 

Liga Roto3:

1. Gracz 31

2. Gracz 32

3. Gracz 33

4. Gracz 34

5. Gracz 35

6. Gracz 36

7. Gracz 37

8. Gracz 38

9. Gracz 39

10. Gracz 40

11. Gracz 41

12. Gracz 42

13. Gracz 43

14. Gracz 44

15. Gracz 45

 

 

Numery – miejsce gracza po sezonie

Kolor pomarańczowy – spadek o 1 ligę

Czerwony – spadek o 2 ligi

niebieski – awans o 1 ligę

Zielony – awans o 2 ligi

 

Po sezonie układ lig wyglądałby tak:

 

Liga Roto 1:

1. Gracz 1

2. Gracz 2

3. Gracz 3

4. Gracz 4

5. Gracz 5

6. Gracz 6

7. Gracz 7

8. Gracz 8

9. Gracz 9

10. Gracz 10

1. Gracz 16 z ligi 2

2. Gracz 17 z ligi 2

3. Gracz 18 z ligi 2

1. Gracz 31 z ligi 3

2. Gracz 32 z ligi 3

 

 

 

Liga Roto 2:

11. Gracz 11 z ligi 1

12. Gracz 12 z ligi 1

13. Gracz 13 z ligi 1

4. Gracz 19

5. Gracz 20

6. Gracz 21

7. Gracz 22

8. Gracz 23

9. Gracz 24

10. Gracz 25

11. Gracz 26

12. Gracz 27

3. Gracz 33 z ligi 3

4. Gracz 34 z ligi 3

5. Gracz 35 z ligi 3

 

 

Liga Roto3:

14. Gracz 14 z ligi 1

15. Gracz 15 z ligi 1

13. Gracz 28 z ligi 2

14. Gracz 29 z ligi 2

15. Gracz 30 z ligi 2

6. Gracz 36

7. Gracz 37

8. Gracz 38

9. Gracz 39

10. Gracz 40

11. Gracz 41

12. Gracz 42

13. Gracz 43

14. Gracz 44

15. Gracz 45

 

W ten sposób szybko w czołówce zbiorą się najlepsi a do niższych lig spadną słabsi.

 

W powyższym przykładzie gdyby na przykład z gry zrezygnował gracz 5, który zajął 5 miejsce w roto 1, na jego miejsce do 1 ligi awansowałby gracz 19, który zajął miejsce 4 w lidze 2.

 

 

Taki system działa u nas od lat i nie spotyka się z krytyką.

Można postawić na coś sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że system awansów/spadków o 2 ligi jest dobry. W ten sposób szybko osoba, która dołącza do ligi moze znaleźć się w ekstraklasie. Wynagradzane są osoby, które zajęły najwyższe miejsca i w ten sposób zawsze opłaca się walczyć o te lokaty do końca.

 

Nie zgadzam się jednak, iż liga szersza niz 15 osób powoduje, iż z FA trzeba wyciągac szrot. Ja w tym roku wyciągnełem mcrobertsa, aminu, pod koniec bartona, inni sięgali po etwauny moore'y, blaki, udrihy, w.chandlery i inne typki, którzy z powodzeniem wykorzystywali minuty jak sie ktoś połamał. Nie mowiac juz o kims takim jak tobias harris. Można? Można.

 

Wg mnie jest właśnie wtedy ciekawiej. Im ktos ma głębszy skład, tym wieksza szansa na sukces. I własnie to na tym polega, żeby szukac potencjalnych role-playerów, którzy mogą zadecydowac o lokacie danego teamu w tabeli. Jak liga jest węższa, to głęboki skład ma każdy. W szerszej lidze największy bonus mają ci, którzy wyrwą z FA typka, który na te kilka meczy ma szanse zaistnieć. A że będą teamy, które mają szrot? Nie oszukujmy się, w większosci są to ludzie mało aktywni na FA, nie szukający zmian czy nawet olewający grę.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że system awansów/spadków o 2 ligi jest dobry. W ten sposób szybko osoba, która dołącza do ligi moze znaleźć się w ekstraklasie. Wynagradzane są osoby, które zajęły najwyższe miejsca i w ten sposób zawsze opłaca się walczyć o te lokaty do końca.

Opcja spadków i awansów proponowana przez Robinsona jest sprawdzona i ma sens z tym że tu przy 5 osobach awansujących i spadających byłbym za tym żeby tylko pierwsza awansowała o dwie i ostatnia spadała o dwie - taki bonus za mistrza ligi i czerwoną latarnię. Drugie to prawie tak jak trzecie - i tak był ktoś lepszy.

 

Nie zgadzam się jednak, iż liga szersza niz 15 osób powoduje, iż z FA trzeba wyciągac szrot. Ja w tym roku wyciągnełem mcrobertsa, aminu, pod koniec bartona, inni sięgali po etwauny moore'y, blaki, udrihy, w.chandlery i inne typki, którzy z powodzeniem wykorzystywali minuty jak sie ktoś połamał. Nie mowiac juz o kims takim jak tobias harris. Można? Można.

Wg mnie jest właśnie wtedy ciekawiej. Im ktos ma głębszy skład, tym wieksza szansa na sukces. I własnie to na tym polega, żeby szukac potencjalnych role-playerów, którzy mogą zadecydowac o lokacie danego teamu w tabeli. Jak liga jest węższa, to głęboki skład ma każdy. W szerszej lidze największy bonus mają ci, którzy wyrwą z FA typka, który na te kilka meczy ma szanse zaistnieć. A że będą teamy, które mają szrot? Nie oszukujmy się, w większosci są to ludzie mało aktywni na FA, nie szukający zmian czy nawet olewający grę.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Nie grałem w 15 drużynowej lidze, więc może nie do końca ogarniam co jest na FA, ale w tym roku w roto X było 19 drużyn, i wg mnie ten "szrot" z FA miał właśnie decydujące znaczenie, bo wyłapanie role playera który nagle dostawał parę minut więcej dawało dużą przewagę (wiem po sobie bo FAsami uratowałem sobie sezon), a np. mając porównanie z ligami 10 drużynowymi to tam takie chwilowe wyskoki nie miały znaczenia i ruchy na FA miały dużo mniejszy wpływ na tabelę.

Im więcej drużyn w lidze tym ważniejsza jest aktywność GMa i znajomość ligi.

 

Nie chciałem tematu ilości drużyn w ligach poruszać w trakcie sezonu bo balansowałem na granicy i nie chciałem być posądzony o działanie na własną korzyść. Teraz już tak nie jest, więc może by pogadać o zwiększeniu lig do 18 drużyn (po jednej więcej awansuje wyżej), ale to tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi jeszcze do głowy pomysł, że jeśli te osoby się zgłoszą, to będą karnie przesunięte ligę niżej. To na wypadek, gdyby pomysł z wykluczeniem nie wypalił. Jak myślicie? Do uzgodnienia jeszcze przed kolejnym sezonem, ale wstępnie można się umówić.

Chwila, chwila! To jest zmienianie zasad po fakcie! No-no jak dla mnie.

Tzn pomysl bardzo dobry i od przyszlego sezonu bym go wprowadzil, ale nie bylo takich ostrzezen wczesniej. Wg mnie jak sie ktos zglosi we wrzesniu i potwierdzi aktywny udzial to niech dostanie jeszcze jedna szanse... tym bardziej, ze to nie jest keper i kazdy sezon zaczyna sie od nowa.

 

Po rekrutacji może się to wszystko jeszcze zmienić, szczególnie w trzeciej lidze. Możliwe że utworzymy IV ligę dla nowych? Zobaczymy.

Wg mnie to powinno zalezec od chetnych, 1 i 2 liga maja stala liczbe GMow np 15, wiec jak bedzie np 30 poza nimi czy wiecej to pewnie, ze powinna powstac 3 i 4 liga, ale jak bedzie np 20 to 3 bedzie wieksza i tyle.

 

Co sądzicie o pomyśle podziękowania blokującym zabawę?

Wg mnie to zbyt drastyczne rozwiazanie w dziewiczej lidze, ktora byla dopiero w fazie powstawania.

Czesc ludzi pierwszy raz gralo w roto!

 

Pierwszeństwo przed nimi powinni mieć nowi.

Tzn osoba, o ktorej nic nie wiemy, a ktora moze sie nie stawic na draft, ma byc traktowana lepiej niz ktos kto juz zagral i mu cos wypadlo??? Wg mnie to przedkladanie wiekszej niewiadomej nad nieudany debiut.

 

 

Jak dla mnie trzeba przyjąć że mamy III ligę i w zależności od ilości dodatkowych zgłoszeń zrobić IV ligę albo rozszerzyć III lige do max 20 drużyn. [...]

Dlatego ja jestem za tym żeby nie kombinować z układem lig tylko zrobić normalną hierarchię z zasadami spadku i awansu.

+1. 5 awansuje, 5 spada i tyle.

 

Co do ankiety to mi się trudno wypowiedzieć. Uważam bowiem, ze każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Jeden bowiem odpuscił w grudniu/styczniu, drugi w marcu. Jeden może zapodać obiektywne argumenty, drugi nie. Można skreślic Cubebricka czy team Silesia, ale jesli te osoby się zgłoszą, moze przedstawią rzeczowe argumenty, dlaczego odpuścili? Powodów moze byc wiele - choroba członka rodziny, wyjazd za granicę, praca, ograniczenie dostępu do neta i wiele innych. Jeśli dany powód do następnego sezxonu się rozwiąże, a dany user będzie wiarygodny, czemu nie dać szansy?

Otoz to. Wg mnie temat powstal jakby liga miala wiele lat i w kilku ostatnich zmagala sie z tymi samymi GMami, ktorzy opuscili mecze.

 

Plus jestem zdecydowanie przeciwny awansom i spadkom o 2 ligi z prostego powodu: w corocznej aukcji roto zdecydowanie latwiej wygrac z banda rookies niz zajac 5 miejsce wsrod GMow, ktorzy maja doswiadczenie i wiedza co robia! Wg Waszej propozycji bardziej by sie oplacalo zaczynac z najnizszej ligi, dowalic rookim i szybko awansowac niz pokonywac coraz trudniejsze szczeble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.