Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

świetne zestawienie Greg powinien je zobaczyć każdy kto uważa, że Lakers nie powinni jeszcze bardziej wzmaciać swojego ataku tego lata bo nie ma już takiej potrzeby :!:

 

To świadczy o klasie gracza, ale równocześnie o słabości ofensywnej reszty drużyny i to co Lakers zrobili już tego lata i co zamierzają jeszcze zrobić ma właśnie na celu upewnienie się, że w następnym sezonie Bryant nie będzie w czołówce tego typu zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukając info o najlepszym sezonie Chamberlaina natrafiłem na kilka ciekawostek odnośnie meczu, w którym rzucił historyczne 100 punktów (Philadelphia Warriors - New York Knicks 169-147)...może choć o części z nich jeszcze nie słyszeliście i Was zaciekawią:

 

- mecz odbył się 2 marca, i w związku z tym, że była to już końcówka sezonu i jego wynik nie mógł mieć wpływu na kolejność w tabeli wzbudził małe zainteresoanie i na trybunach zasiadło oficjalnie zaledwie 4124 osób. jak mówi Harvey Pollack, który byl oficjalnym statystykiem z tego meczu: "Myślę, że słyszałem ze 40 tysięcy osób twierdzących, że były na tym eczu. A prawda jest taka, że trybuny były w połowie puste."

 

- frekwencję zmniejszył zapewne dodatkowo fakt, że mecz nie odbywał się w Filadelfii ale w Hershey, mieście znanym głównie z produkcji czekolady, w którym jednak Warriors za tamtych czasów trenowali i grywali kilka meczów sezonie. jak skomentował partner Chamberlaina York Larese: "Moim największym przeżyciem było móc zobaczyć ten występ Wilta. Bo nie było nic ekscytującego w tym, że Warriors grali z Knicks w Hershey. Czekolada była bardziej ekscytująca."

 

- gdy Wilt pobił swój poprzedni rekord (78 punktów) nowojorczycy zobaczyli co się święci....nie chcąc przejść od historii jako zespół, przeciw któremu ktoś rzucił 100 puntków próbowali robić wszystko co się da by uniemożliwić Wiltowi zdobywanie punktów. ich taktyka było umyślne faulowanie jego partnerów tak by Wilt nawet nie dostał piłki i nie mógł zdobyć punktów. jak mówi kolega z zespołu Chambarlaina Tom Meshery: "Te 3 czy 4 ostatnie minuty meczy były szalone. Knicks biegali dookoła jak kurczaki z obciętymi głowami chcąc sfaulować kogokolwiek poza Wiltem. Zaczęliśmy więc podawać piłkę z autu od razu do przodu do Wilta"

 

- także i sędziowie "stolikowi" robili wszystko by pomóc Chamberlainowi. jak mówi trener Knicks Eddie Donovan: "Co pamiętam najbardziej z tego meczu to fakt, że ludzie z Philadelphii zatrzymywali zegar kiedy tylko się dało jak tylko zdali sobie sprawę z tego, czego może dokonać Wilt"

 

- w ostatniej minucie Wilt potrzebował już tylko jednego kosza i wtedy pomoc jego kolegów sięgnęła zenitu....wydarzenia na boisku przebiegały w ostatnich 60 sekudnach następująco:

Chamberlain pudłuje. kolega z drużyny Ted Luckenbill zbiera i podaje do Wilta, który znów pudłuje. Luckenbill zbiera jednak ponownie i podaje piłkę do Joe Rutlicka, który następnie zagrywa do Chamberlaina, który zdobywa punkty wsadem

 

- okazuje się, że mecz nie trwał pełnych 48 minut - został przerwany na 46 sekund przed końcem gdy po tym jak Chamberlain zdobył setny punkt kibice wtargnęli w euforii na boisko

 

- jak wiadomo nia ma telewizyjnej relacji z tego spotkania....jednak w radiu mecz ten relacjonował na żywo doświadczony komentator Bill Cambell, który jednak zapytany o zapis choć tej relacji także stwierdził, że nigdy nie nagrywa swoich transmisji....gdy jednak wspomniał o tym na antenie około tuzina osób wkrótce nadesłało mu kasety z nagranymi kilkoma ostatnimi minutami jego relacji...ostatnie chwile meczu brzmią w oryginale tak: "It's good! He made it! That's 100! Oh, the fans are all over the floor now ..."

 

- nie wiadomo, co w ogólnym zamieszaniu stało się z piłką, którą Chamberlain zdobył setny punkt

 

-Chamberlain zdobył w tym meczu w kolejnych w kwartach 23, 18, 28 i 31 punktów (59 pkt w jednej połowie to do dziś rekord NBA)

 

- pomimo że Chamberlain przez całą karierę fatalnie wykonywał rzuty wolne (średnia 54,7%) to przeciw Knicks na 32 rzuty osobiste trafił aż 28 razy

 

- wskaźnik efficiency Chamberlaina z tego meczu (nie licząc przechwytów, bloków i strat, których wtedy nie notowano) to 96

 

- być może jednak najlepsze statystycznie osiągnięcie w tym meczu zanotował partner Wilta Al Attles, który miał 8/8 z gry i 1/1 z wolnych...po spotkaniu Attles mówił z ironią: "Nigdy nie byłem dobrym strzelcem. Ale jedyny raz w życiu, gdy byłem perfekcyjny z gry i miałem taką rekę, że po prostu nie mogłem spudłować, to Wilt musiał rzucić 100 punktów"

 

- terminarz NBA tak się ułożył, że Warriors i Knicks zagrali ze sobą rewanż już następnego dnia w Nowym Jorku...w meczu tym center Knicks Darrall Imhoff, który poprzedniego dnia także krył Wilta, otrzymał owację na stojąco od kibców w MSG, gdyż powstrzymał Wilta na zdobyczy zaledwie 54 punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomośc już trochę przestarzała i nie do końca związana z koszykówką, ale chyba nikt jeszcze tego nie pisał, więc ja wrzucę.

Mariusz Czerkawski, polski hokeista oczywiście, od nowego sezonu będzie występował w szwajcarskim pierwszoligowcu SC Rapperswil-Jona Lakers.

Już mu kibicuje. :lol::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego tematu (a wlasciwie dwoch nowych) wiec wszystko wcisnalem tutaj.

Jako ze niektorzy lubia sobie pofantazjowac :) oto lista 25 najlepszych wolnych agentow PO najblizszym sezonie (czyli po sezonie 2006/07), oczywiscie to sie moze jeszcze zmienic w trakcie tego sezonu gdy zawodnicy chocby przedluza umowy itd:

1.Chauncey Billups (player option)-gra za Midlevela o ile dobrze pamietam?

2.Vince Carter (player option)-plotka mowi o Bobcats

3.Rashard Lewis (player option)-karta przetargowa do trejdu, nie beda mieli raczej tyle kasy zeby go przedluzyc

4.Gerald Wallace (player option)-mega niedoplacony, 5.3 mln za najblizszy sezon

5.Darko Milicic (rookie contract-qualifing offer za 6.8 banki)

6.Drew Gooden-sprawa upadla ku uciesze fanow Cavs :)

7.Mike Bibby (player option)-przewiduje sie ze wezmie sprawy w swoje rece i wybierze "opt out" z Sacramento

8.Antawn Jamison (player option)-nie bardzo chce mi sie wierzyc zeby nie skorzystal z player option za 16 baniek ale czas leci i trzeba podpisac jeszcze jeden wielki dlugi kontrakt...

9.Chris Kaman (rookie contract)-LAC maja go w szachu za 4,7 banki na sezon 2007/08 ale jak go tak zalatwia to na pewno z nimi nie podpisze nowego kontraktu, do tego kontrakt Nene bardzo go "irytuje"

10.Anderson Varejao-jako drugorundowiec nie dotyczy go to co Kamana czy Milicica, bedzie RFA z duzym zainteresowaniem roznych klubow

11.Chris Wilcox-nieaktualne, podpisany na 3 lata przez Seattle, podaje jednak jego nazwisko zebyscie mogli zobaczyc w jakiej kolejnosci byli ci potencjalni FA podani w tym zestawieniu

12.Maurice Williams-zarobi "dwojke" w tym sezonie, jako starter w tym sezonie wykreci takie staty ze jego salary znacznie sie podniesie...

13.Grant Hill-proponowalbym zakonczenie kariery ale jezeli jakims cudem bedzie zdrowy w tym roku i wykreci dobre liczby to...

14.Andreas Nocioni-popularne "drewno" na tym forum, w tym sezonie chapnie 3 banki, eksperci przewiduja podwojenie zarobkow

15.Antonio McDyess (player option)-tu jest jakas sprzecznosc, jak jest jakis zapalony fan Detroit prosze to zweryfikowac bo ja znalazlem ze ma jeszcze 2 lata kontraktu (5.9 i 6.4 mln) i potem team option, wiec nie wiem skad to player option po najblizszym sezonie

16.Primor Brezec (player option)-bedzie szukal kontraktu podobnego do Przybilli i Mohammeda, a jest od nich lepszym strzelcem

17.Chris Mihm-Mihm podobnie jak Brezec ludzi sie/marzy o tym zeby Kaman podpisal extension, wtedy conajmniej jeden z nich zostanie grubo przeplacony, bo juz nie bedzie innych "true" centrow jako FA po tym sezonie :)

18.Mo Peterson-ciekawa opcja dla jakiegokolwiek "contendera", ale czy on juz nie podpisal extension przypadkiem? Fani Raptors prosze o info.

19.Jerry Stackhouse-wiek, coraz slabsza skutecznosc i kontuzjogennosc jakos nie pozwalaja mi wierzyc zeby "rozbil bank" po tym sezonie, ale za ten rok dostanie godziwe prawie 10 mln USD

20.Earl Boykins (player option)-dostaje relatywnie malo (ponizej 3 baniek) wiec byc moze zechce poszukac szczescia na rynku FA

21.Joe Smith-on w ogole jeszcze gra w tej lidze?

22.Mike Sweetney-nie wiem czemu jest na tej liscie bo ja widze team option za ciut powyzej 3.6 mln USD. Ale super go ocenili, albo bedzie po tym roku 20 lbs lzejszy i w pierwszej "12" tej listy (w co nie wierze) albo bedzie 20 lbs ciezszy i poza lista :)

23.Theodoros Papaloukas-poza tym ze zostal MVP Euroligi z CSKA to niewiele moge o nim napisac

24.Jamaal Magloire-kolejny center, dziwnie nie wymieniany jednym tchem z Kamanem, Brezcem czy Mihmem, widocznie ktos wie o nim cos czego ja nie wiem

25.Eddie Jones-jako dobry defensor moze wprowadzic troszke zamieszania na rynku, za ten sezon "skromne" 15.7 banki

 

 

To prosze traktowac z przymruzeniem oka, przynajmniej ja to tak traktuje (bo JJ jest na zaszczytnym pierwszym miejscu:)), lista graczy podpisanych w tym offsezonie ktorzy nic albo bardzo malo zmienia w nowych klubach:

1.Jared Jeffries-NY Knicks

2.Nene-Denver Nuggets

3.Peja Stojakovic-Charlotte

4.Vladimir Radmanovic-LA Lakers

5.Bobby Jackson-Hornets

6.Marcus Banks-Phoenix Suns

7.Jamaal Magloire

 

 

Male ruchy ktore przyniosa sporo korzysci:

1.Devean George-Mavericks

2.JR Smith-Nuggets

3.Marquis Daniels-Pacers

4.Ronald Murray-Pistons

5.Anthony Johnson-Mavericks

6.DeShawn Stevenson-Wizards

7.Fred Jones-Raptors

8.Jackie Butler i Francisco Elson-SA Spurs

9.Maurice Evans-LA Lakers

10.Trevor Ariza-Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.Mo Peterson-ciekawa opcja dla jakiegokolwiek "contendera", ale czy on juz nie podpisal extension przypadkiem? Fani Raptors prosze o info.

Nie mam maksymalnej pewnosci, ale nie pamietam zeby cokolwiek podpisywał, a takze szukalem info na kilku stronach o Toronto. Nic nie znalazłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male ruchy ktore przyniosa sporo korzysci:

1.Devean George-Mavericks

2.JR Smith-Nuggets

3.Marquis Daniels-Pacers

4.Ronald Murray-Pistons

5.Anthony Johnson-Mavericks

6.DeShawn Stevenson-Wizards

7.Fred Jones-Raptors

8.Jackie Butler i Francisco Elson-SA Spurs

9.Maurice Evans-LA Lakers

10.Trevor Ariza-Magic

dobra mam prośbę mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie korzyści oprócz finansowych może Spurs przynieść to, że zamienili Rasho i Mohamedda na tych dwóch asów :? jeżeli mówimy o oszczędności to jak najbardziej się zgadzam tych dwóch przyniesie im korzyści, ale jeśli chodzi o samą grę to ja naprawdę kompletnie tu żadnych plusów nie widzę. Dla mnie to jest osłabienie drużyny a to co pisałem na temat Mohamedda i jego gry w Pistons chyba dobitnie świadczy o tym, że zbyt wysoko go nie cenię, ale zamiana jego i Rasho na tych dwóch to na parkiecie osłabienie.

 

Reszte jak to napisał danp traktuję z przymrużeniem oka, ale to mnie zaciekawiło bo gdzieś artykuł czytałem wychwalający to posunięcie, ignazz też coś pisał jak na mój gust zbyt pochlebnego o Elsonie dlatego pytam czy ja jakiś inny jestem w żadnym wypadku nie uważając tego za dobre posunięcie ( po raz kolejny tylko z koszykarskiego a nie finansowego punktu widzenia) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dobra mam prośbę mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie korzyści oprócz finansowych może Spurs przynieść to, że zamienili Rasho i Mohamedda na tych dwóch asów :? jeżeli mówimy o oszczędności to jak najbardziej się zgadzam tych dwóch przyniesie im korzyści, ale jeśli chodzi o samą grę to ja naprawdę kompletnie tu żadnych plusów nie widzę. Dla mnie to jest osłabienie drużyny a to co pisałem na temat Mohamedda i jego gry w Pistons chyba dobitnie świadczy o tym, że zbyt wysoko go nie cenię, ale zamiana jego i Rasho na tych dwóch to na parkiecie osłabienie.

 

Reszte jak to napisał danp traktuję z przymrużeniem oka, ale to mnie zaciekawiło bo gdzieś artykuł czytałem wychwalający to posunięcie, ignazz też coś pisał jak na mój gust zbyt pochlebnego o Elsonie dlatego pytam czy ja jakiś inny jestem w żadnym wypadku nie uważając tego za dobre posunięcie ( po raz kolejny tylko z koszykarskiego a nie finansowego punktu widzenia) :?:

 

Van to dziecinnie proste!!!!

 

1. Ofseason w SAS do dupy.

a) w głosowaniu najwięcej głosów dostało SAS od graczy gdzie chcieliby grać a w praktyce tuzów basketu nie widze

B) straty potężne które tylko przybycie kogoś wielkiego by wyrównały

 

2. Nowi to typowi zapchaj dziury juz wolałbym spowrotem Malika lub willisa a na poważnie słysząc o stratach modliłem się aby choć Elson przyszedł bo bardziej bałem się jeśli powie NIE, stąd Van pewnie odczułeś moją mini euforię!!!!! ulga że jest TAK ale czy to gracz marzenie NIE!!!! :twisted:

 

A jak może taki mały sukces oślepić! stwierdziłem błędnie zresztą że Elson rozwinie się lepiej od Kweme! Bzdura choć liczę na jego poprawę! Ale rewelki raczej nie zagra. Także mimo rzutu z półdystansu Butlera jakoś tego nie widzę toc to taki Marks!

 

Pewnie osłabienie C podyktowane jest podpisaniem wcześnie TP i Mgino co jednak tłumaczy bo tych graczy chciałaby cała 30 zespołów. na się 3 drogich to na resztę nie staje...... NJ też coś wie, ale mam wrażenie że można było troszkę lepiej..... Duży kontrakt Rasho puszczony to cieszy....

Gorzej z coraz słabszym Big Shotem Bobem.

 

Powtarzam nie było juz lepszego do wzięcia to SAS bierze Elsona bo na lepszych nie stać, ja bym póścił Brenta z Ericiem może się ponownie Ishiah zlituje......

 

Oj jak bym chciał odszczekać w czerwcu ten komentarz o wysokich nowych spurs..... nawet bym nicka na lamer zmienił :wink:

 

Elson trochę przeoczyłem jego metryke stąd pkolejny błąd bo patrzyłem na lata gry a nie rocznik, robi 5,5 w 21 min to moze da rade 8,8 w 30 min?

przt sporej rotacji biore takie statsy w ciemno, jescze 1,3 bloka poproszę i 53% niech zostanie :wink:

jak Webber w NY wykreci podobne to bede przeżywał że spurs kupili tańszego Webbera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male ruchy ktore przyniosa sporo korzysci:

1.Devean George-Mavericks

2.JR Smith-Nuggets

3.Marquis Daniels-Pacers

4.Ronald Murray-Pistons

5.Anthony Johnson-Mavericks

6.DeShawn Stevenson-Wizards

7.Fred Jones-Raptors

8.Jackie Butler i Francisco Elson-SA Spurs

9.Maurice Evans-LA Lakers

10.Trevor Ariza-Magic

Zapomniałeś danp w tej kategorii o Dereku Fisherze w Jazz. To naprawdę będzie świetny back-up dla D-Willa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male ruchy ktore przyniosa sporo korzysci:

1.Devean George-Mavericks

2.JR Smith-Nuggets

3.Marquis Daniels-Pacers

4.Ronald Murray-Pistons

5.Anthony Johnson-Mavericks

6.DeShawn Stevenson-Wizards

7.Fred Jones-Raptors

8.Jackie Butler i Francisco Elson-SA Spurs

9.Maurice Evans-LA Lakers

10.Trevor Ariza-Magic

Zapomniałeś danp w tej kategorii o Dereku Fisherze w Jazz. To naprawdę będzie świetny back-up dla D-Willa 8)
myślę Max, że to dlatego, że Fisha z jego 26,5 milionowym kontraktem w 4 lata raczej ciężko nazwać "małym" ruchem 8)

 

 

@Modzi: trochę się jednak zrobił śmietnik z tego (niezwykle ciekawego) tematu - może jednak warto byłoby wydzielić tych kilka ostatnich postów i założyć nowy temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Ricky Rubio (15 lat, 190 cm), który zaliczył już mecze w sezonie w Juventucie Badalona, w finale ME do lat 16 Hiszpania-Rosja (110-106) zaliczył niemal quadruple-double: 51pkt., 24zb., 12as. i 7 przech. To jest coś :lol: .

 

MOD (J)

Greg myślę, że jednak nie ma potrzeby (narazie) wydzielać tych postów, bo to jednak jest kontynuacja wątku ciekawostek podanych przed danpa odnośnie tych TOP10. Jeśli miałbym to wydzielić to chyba musiałby powstać z tego naprawdę odrębny, duży wątek, a na to się chyba nie zanosi, choć oczywiscie mogę się mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzego kontraktu nie musi miec np. 60 mln za 6 lat bo dostanie 200 mln od nike hehe .

LeBron dostanie podowojenie swojego kontraktu. Czyli:

kontrakt na 100 mln-100mln od nike

kontrakt 60mln-60mln od nike. Chyba ze w tymwzgledzie cos sie jescze zmieni, co by skusic Brona nie jest niemozliwe.

 

A co do tego cytatu to ja podchodziłbym z dystansem. Przede wszystkim nie ma dokladnego cytatu co Bron powiedział,moze zostało to inaczej zrozumiane(przynajmniej w tym wycinku nic z tych rzeczy nie ma, wiec dla mnie pewnosci nie widac w tej kwestii). Narazie ma konrakt z Cavs, zobaczymy jak sytuacja w klubie sie potoczy(bo wiadomo ze nie bedzei gnil tam gdzie nie ma sukcesów) i przede wszystkim jak sam James juz teraz ustosunkuje sie do tego typu "plotek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whether he'll make it or not, LeBron James has set the goal of becoming the world's first athlete billionaire. Those ambitious plans go well beyond the saturated U.S. market.

-- Akron Beacon Journal

 

Hmm, czyli jednak przeprowadzka do NY lub LA po wygaśnięciu kontraktu?

mowa o Stanach a nie Cleveland więc nie chodzi o przeprowadzkę a raczej o pójście "global" i zbijanie kasy na całym świecie (jakieś kampanie reklamowe itp.)

 

 

a jako że na nba.com świetują 70. urodziny Wilta to kontynuuję jego temat znalazłszy kilka jego otwierających oczy rekordów punktowych z sezonu regularnego, które są jednocześnie rekordami NBA....oto kilka ciekawych (ja wiem, że grał w zupełnie innych czasach ale niektóre są :shock: ):

 

Najwięcej meczów w karierze z 50+ punktami: 118 (Jordan np. ma 30)

Najwięcej meczów z 50+ pkt w sezonie: 45

Najwięcej meczów z rzędu z 50+ pkt: 7 (choćby ledwie 2 razy z rzędu ma tylko 6 innych graczy: Rick Barry, Elgin Baylor, Jordan, Bernard King, Antawn Jamison i Iverson)

 

Najwięcej meczów w karierze z 40+ punktami:271 (wiem znów, że czasy inne ale dla przykładu Jordan ma w sumie 173 a Kobe na razie 67)

Najwięcej meczów z 40+ pkt w sezonie: 63 (Jordan miał 36, Kobe miał najwięcej w ostatnim sezonie (27))

Najwięcej meczów z rzędu z 40+ pkt: 14 (Kobe ma jak wiadomo tak jak Jordan 9 więc może jeszcze kiedyś powalczy)

 

Najwięcej meczów z rzędu z 30+ pkt: 65

Najwięcej meczów z rzędu z 20+ pkt: 126 (trochę dziwne, że okazuje się, że Jordan miał tylko 60)

ale za to najwięcej meczów z 10+ pkt ma Jordan: 840

 

+ średnia minut z kariery: 45,8 (nie wspominając już o powszechnie znanej 48,5 w sezonie 61-62)

 

okazały komplet rekordów Wilta jest tutaj: http://www.nba.com/encyclopedia/wilts_records.html

 

 

PS: porównania z Jordanem i Bryantem dałem tak z ciekawości więc żeby tam nikt na mnie nie najeżdżał, że pisząc tak chciałem umniejszyć ich osiagnięcia zestawiając je z rekordami Wilta bo wiadomo, że i czasy, i pozycje zupełnie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o Stanach a nie Cleveland więc nie chodzi o przeprowadzkę a raczej o pójście "global" i zbijanie kasy na całym świecie (jakieś kampanie reklamowe itp.)

 

Mowa o stanach, jednak jeśli James naprawdę myśli o zostaniu milionerem, to ta premia w kontrakcie z Nike (w przypadku gry w NY lub LA) może okazać się pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Nets wybrali w drafcie Cliffa Robinsona ale nie tego ktory obecnie trzaska trojki dla Nets.

 

Clifford Trent Robinson (Cliff)

 

 

Position: F

Height: 6'9" Weight: 220 lbs.

Born: March 13, 1960 in Oakland, CA

High School: Castlemont in Oakland, CA

College: University of Southern California

 

Tez skrzydlowy (PF) ale ten ,,prawdziwy" Uncle Cliffy urodzil sie 6 lat pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi czy ktoś widział kiedykolwiek takie gościa od transakcjii ja Isiah "the trade" Thomas bo ta drużyna co jest teraz w Nowy Yorku to dalej nic z tych transakcjii nie bedzie a drużyna ta bedzie obstawiać tylne

miejsca w Season Standings. A czy ktoś słyszał że chce ściągnąć do nowego yorku Garnetta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie powyzej dali swietne ciekawostki... wiec wracajac do wlasciwego tematu (nie nie tematu o Ajzeji Thomasie) znalazlem w swoim archiwum zapis czata sprzed paru dni z Randy'm Foye (z gory zaznaczam ze w niektorych miejscach skrocilem pytanie/odpowiedzi czy oddalem ich sens bez zbednych opisow i zdan):

Pyt: Opisz swoj dzien treningowy?

Odp: Pobudka 8:30 am (spioszek:)), i strzalka do Target Center na podnoszenie ciezarow. Potem trening rzutowy i trening ball handlingu. Potem zbiorki z KG, po zbiorkach okolo 15 "gierek". Kiedy juz jestesmy zmeczeni znowu trening rzutowy. WYstarczy...

 

Pyt: Czy wiedziales gdzie idziesz, kto cie wybierze w dniu draftu?

Odp: Bylem kompletnie zakrecony, wszystko zmienialo sie jak w kalejdoskopie, nie wiedzialem dokad pojde.

 

Pyt: Twoje oczekiwania w nadchodzacyn sezonie? Czy trener dal ci juz znac jak duzo bedziesz gral?

Odp: Nie mam zadnych oczekiwan (to akurat dziwne-danp), coach nie zdradza zadnych szczegolow, mowi zebym ostro trenowal i zasluzyl na swoj "playing time"

 

Pyt: Jak przeprowadzka z Newark/NJ do Minnesoty?

Odp: Mieszkam w downtown, miasto podobne do NJ. Zdaje sobie sprawe ze zimy beda mrozniejsze :)

 

Pyt: Jaka jest najfajniejsza rzecz ktora dostales/kupiles odkad dolaczyles do Timberwolves?

Odp: Chyba Mercedes ktora kupilem zaraz po drafcie (hehe juz go lubie).

 

Pyt: Spotkanie ktorych graczy w najblizszym sezonie najbardziej cie ekscytuje?

Odp: Kobe, Nash, Vince, Chris Paul i Shaq (ale nie krycie, bycie z nim na tym samym parkiecie).

 

Pyt: Myslisz ze macie zespol na play offy?

Odp: Zdecydowanie jestesmy "playoff team"-ot zarty sie chlopaka trzymaja, no ale z drugiej strony jako sportowiec z jajami nie mogl chyba napisac/odpowiedziec ze powalcza o 11 miejsce na Zachodzie...

 

Pyt: Jako rookas co musisz robic dla weteranow?

Odp: Podczas cwiczen przynosic Gatorade i wode, kupowac donaty, nosic bagaze, generalnie caly ten "good stuff"-widze niezly z niego polityk :)

 

Pyt: Slyszalem ze porownuje sie ciebie do Wade'a, jak ty sie z tym czujesz?

Odp: Miedzy nami w ogole nie ma porownania, moze poza tym ze oboje lubimy atakowac kosz, i to na tyle.

 

Pyt: Czy ty i Mike James bedziecie startujacymi obroncami w Minnesocie i ktory z was jest bardziej jedynka?

Odp: Ja jestem bardziej jedynka niz Mike, i bardzo bym chcial zebysmy razem stworzyli duet rozgrywajacych, uwielbiam jego gre.

 

Pyt: Byles jednym z najlepszych obroncow w lidze uniwersyteckiej, kto byl twoim najtrudniejszym do upilnowania rywalem?

Odp: Troy Bell i Ben Gordon.

 

Pyt: Ulubieni gracze z NBA?

Odp: KG i Kobe Bryant.

 

I to chyba na tyle, nic specjalnego ale moze komus przypadnie do gustu ten skrocony zapis rozmowy z Randym Foye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.