Skocz do zawartości
danp

Ciekawostki...

Rekomendowane odpowiedzi

Ślub Greena

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Statystycznie 6 najwybitniejszymi zbierającymi w historii są Rodman, Reggie Evans, Andre Drummond, Deandre Jordan, Hassain Whiteside i Clint Capela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.09.2022 o 01:41, Tomek napisał:

Z jakich sezonów?

W swoich najlepszych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.09.2022 o 16:54, RappaR napisał:

W swoich najlepszych

Wilt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, popeye napisał:

Wilt?

W c*** gorzej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, RappaR napisał:

W c*** gorzej 

To musiałbyś jakoś wyjaśnić lub podać źródło. Oczywiście statystyki w latach 60tych nie były liczone jak teraz pod kątem procentu potencjalnie zebranych piłek, ale człowieka zbierającego średnio ponad 27 zbiórek na mecz ciężko nie wyobrazić sobie w liście najlepszych zbierających. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, popeye napisał:

To musiałbyś jakoś wyjaśnić lub podać źródło. Oczywiście statystyki w latach 60tych nie były liczone jak teraz pod kątem procentu potencjalnie zebranych piłek, ale człowieka zbierającego średnio ponad 27 zbiórek na mecz ciężko nie wyobrazić sobie w liście najlepszych zbierających. 

Źródło b ref

bylo wtedy po prostu więcej zbiórek dostępnych z racji pace i niskiej skuteczności 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RappaR napisał:

Źródło b ref

bylo wtedy po prostu więcej zbiórek dostępnych z racji pace i niskiej skuteczności 

No niestety nie mogę się zgodzić z tobą. Statystyka na która się powołujesz bierze pod uwagę sezony NBA od 1971 roku, czyli z ery post Russel/Wilt.

active players are listed in bold
* Indicates member of the Hall of Fame.
Total Rebound Pct since 1970-71 (1967-68 for ABA)

Edytowane przez popeye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, popeye napisał:

No niestety nie mogę się zgodzić z tobą. Statystyka na która się powołujesz bierze pod uwagę sezony NBA od 1971 roku, czyli z ery post Russel/Wilt.

active players are listed in bold
* Indicates member of the Hall of Fame.
Total Rebound Pct since 1970-71 (1967-68 for ABA)

Wyliczono - mieli po około 20-21 %trb 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, RappaR napisał:

Wyliczono - mieli po około 20-21 %trb 

To będę wdzięczny za źródło, jak tego znaleźć nie mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tim Duncan is the most-blocked player since the NBA started tracking play-by-play stats in 1996-97. Duncan was blocked 1,483 times. Of all his opponents, Kevin Garnett blocked him the most times (33).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem na ile to ciekawostka, a na ile anomalia boiskowa, ale dziś Nets, grając pracownikami pobliskiego McDonalda odnotowali zwycięstwo w starciu z Pacers. Anomalia jednak najbardziej dotknęła boxscore, z którego wynika, że gracze z Brooklynu mieli więcej zbiórek w ataku, niż Indiana w obronie, zbiórek w ataku, o jedną mniej, niż przeciwnik total i ogólnie prawie zdublowali rywala pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Benon napisał:

Nie wiem na ile to ciekawostka, a na ile anomalia boiskowa, ale dziś Nets, grając pracownikami pobliskiego McDonalda odnotowali zwycięstwo w starciu z Pacers. Anomalia jednak najbardziej dotknęła boxscore, z którego wynika, że gracze z Brooklynu mieli więcej zbiórek w ataku, niż Indiana w obronie, zbiórek w ataku, o jedną mniej, niż przeciwnik total i ogólnie prawie zdublowali rywala pod tym względem.

Nie jestem fanem statystyk, ale ten mecz wyglądał dziwnie., Netsi nie grali intensywnie w obronie, ceglili trójki i rzuty z midrange, ale mecz wygrali zbierając w ofensywie i zdobywając second chance points,.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam szybkie pytanie - czy ktoś ma stronę gdzie są statystyki ujmujące carree high w NBA. Miałem kiedyś ale teraz nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.12.2022 o 13:43, Robaq napisał:

Mam szybkie pytanie - czy ktoś ma stronę gdzie są statystyki ujmujące carree high w NBA. Miałem kiedyś ale teraz nie mogę tego znaleźć.

Myślę, że powinieneś sprawdzić baskatball-reference.com

leserze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ogarnąłem, wlasnie kiedyś bylo to bardziej przejrzyste na reference a teraz już to bardziej ukryte ale mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi