Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, RappaR napisał:

W c*** gorzej 

To musiałbyś jakoś wyjaśnić lub podać źródło. Oczywiście statystyki w latach 60tych nie były liczone jak teraz pod kątem procentu potencjalnie zebranych piłek, ale człowieka zbierającego średnio ponad 27 zbiórek na mecz ciężko nie wyobrazić sobie w liście najlepszych zbierających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, popeye napisał:

To musiałbyś jakoś wyjaśnić lub podać źródło. Oczywiście statystyki w latach 60tych nie były liczone jak teraz pod kątem procentu potencjalnie zebranych piłek, ale człowieka zbierającego średnio ponad 27 zbiórek na mecz ciężko nie wyobrazić sobie w liście najlepszych zbierających. 

Źródło b ref

bylo wtedy po prostu więcej zbiórek dostępnych z racji pace i niskiej skuteczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Źródło b ref

bylo wtedy po prostu więcej zbiórek dostępnych z racji pace i niskiej skuteczności 

No niestety nie mogę się zgodzić z tobą. Statystyka na która się powołujesz bierze pod uwagę sezony NBA od 1971 roku, czyli z ery post Russel/Wilt.

active players are listed in bold
* Indicates member of the Hall of Fame.
Total Rebound Pct since 1970-71 (1967-68 for ABA)

Edytowane przez popeye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, popeye napisał:

No niestety nie mogę się zgodzić z tobą. Statystyka na która się powołujesz bierze pod uwagę sezony NBA od 1971 roku, czyli z ery post Russel/Wilt.

active players are listed in bold
* Indicates member of the Hall of Fame.
Total Rebound Pct since 1970-71 (1967-68 for ABA)

Wyliczono - mieli po około 20-21 %trb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem na ile to ciekawostka, a na ile anomalia boiskowa, ale dziś Nets, grając pracownikami pobliskiego McDonalda odnotowali zwycięstwo w starciu z Pacers. Anomalia jednak najbardziej dotknęła boxscore, z którego wynika, że gracze z Brooklynu mieli więcej zbiórek w ataku, niż Indiana w obronie, zbiórek w ataku, o jedną mniej, niż przeciwnik total i ogólnie prawie zdublowali rywala pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Benon napisał:

Nie wiem na ile to ciekawostka, a na ile anomalia boiskowa, ale dziś Nets, grając pracownikami pobliskiego McDonalda odnotowali zwycięstwo w starciu z Pacers. Anomalia jednak najbardziej dotknęła boxscore, z którego wynika, że gracze z Brooklynu mieli więcej zbiórek w ataku, niż Indiana w obronie, zbiórek w ataku, o jedną mniej, niż przeciwnik total i ogólnie prawie zdublowali rywala pod tym względem.

Nie jestem fanem statystyk, ale ten mecz wyglądał dziwnie., Netsi nie grali intensywnie w obronie, ceglili trójki i rzuty z midrange, ale mecz wygrali zbierając w ofensywie i zdobywając second chance points,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.