Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2020 o 21:10, ignazz napisał:

Tego nie kumam dlaczego milionerzy i byli koledzy mu nie pomogą? Chyba ze wybitnie nie chce i to by i tak nic nie dało. 

Mark Cuban to przeczytał i postanowił pomóc, zabierając Westa ze stacji benzynowej w Dallas. Chce także zapłacić za jego terapię odwykową - źródło. A tak w ogóle to West ma stwierdzoną chorobę dwubiegunową czyli m.in. epizody manii, hipomanii oraz depresji, przeplatane okresami remisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Duncan i Kawhi i Westbrook, wystarczy kliknąć w twitta.

7 godzin temu, Idealny Tułej napisał:

Mark Cuban to przeczytał i postanowił pomóc, zabierając Westa ze stacji benzynowej w Dallas. Chce także zapłacić za jego terapię odwykową - źródło. A tak w ogóle to West ma stwierdzoną chorobę dwubiegunową czyli m.in. epizody manii, hipomanii oraz depresji, przeplatane okresami remisji.

  Po tej akcji jak się pobił na drodze czytałem kilka artykułów i było w nich napisane, że Delonte sam odmawiał leczenia i nie chciał pomocy. Oby teraz jednak zechciał ją przyjąć, bo widać, że jego stan jest coraz gorszy.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pepis21 napisał:

Po tej akcji jak się pobił na drodze czytałem kilka artykułów i było w nich napisane, że Delonte sam odmawiał leczenia i nie chciał pomocy. Oby teraz jednak zechciał ją przyjąć, bo widać, że jego stan jest coraz gorszy.

No niestety, tak to często jest z osobami mającymi choroby psychiczne i/lub uzależnionymi (w przypadku Westa jest mowa o narkotykach), że nie przyjmują pomocy dopóki nie jest za późno. Ja też mam nadzieję, że uda mu się wyjść na prostą - tak zwyczajnie po ludzku mi szkoda chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.