Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

No od przyszłego sezonu jeszcze będzie Lonzo na tej liście ;) A tak na serio, to nie mogę się doczekać przyszłego sezonu i przede wszystkim tych Bostonu, jak oboje Hayward i Kyrie będą zdrowi, to czuję powrót do klasyka finałów - Celtics -LaL. Jaram się już na samą myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od przyszłego sezonu jeszcze będzie Lonzo na tej liście ;) A tak na serio, to nie mogę się doczekać przyszłego sezonu i przede wszystkim tych Bostonu, jak oboje Hayward i Kyrie będą zdrowi, to czuję powrót do klasyka finałów - Celtics -LaL. Jaram się już na samą myśl

 

Zachód z sezonu na sezon robi się co raz silniejszy i jest tam wiele drużyn które naprawdę mogą wiele zdziałać. Oczywiście tym stwierdzeniem Ameryki nie odkryłem, ale jak tak dalej pójdzie to PlayOffs na wschodzie nie będą miały najmniejszego sensu.. Szczerze mówiąc nie wiem dokąd to zmierza. Gdybym dziś miał wytypować mistrza na zachodzie pewnie wciąż byliby to GSW (choć oczywiście trzymam bardzo mocno kciuki za Jeziorowców).

 

Jeżeli chodzi o wschód to Celci wraz z Sixers powinni ładnie tam pozamiatać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron przyszedł do ligi przed Waltonem. Czy kojarzy ktoś inny taki przypadek zawodnika/trenera, przynajmniej z tych co grali wcześniej w NBA/zawodowo?

Earl Watson byl trenerem Tysona Chandlera, ktory technicznie byl w NBA dluzej [wczesniej wybrany w tym samym drafcie].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earl Watson byl trenerem Tysona Chandlera, ktory technicznie byl w NBA dluzej [wczesniej wybrany w tym samym drafcie].

Poprawiam

był "trenerem"

cytując Gmocha

"...a w 65, to w Ditrojtach był Debuszere, co był młodszy niż połowa składu. znaczy ta starsza połowa.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get this: more 3's were made last season than the amount that were made in the entire decade of the 1980's.

Juz pal licho prehistorię. Nawet jeśli porównamy to z początkiem 21 wieku to widzimy ze sposób gry mocno ewoluował i przydałaby sie kolejna pozycja „basketball on paper” która była czymś przełomowym jeśli chodzi o analizę statystyczna dla NBA.

Drtg i ortg pochodzą z 2004 i czas najwyższy by uwzględniały nowe trendy.

 

Do dyskusji/wydzielenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak miał pokonać Houston jeżeli drugim najlepszym strzelcem był chyba Andre?

 

Seria była o wiele bliższa niż mogłoby się wydawać patrząc na 4-1. W spotkaniach od 2 do 5 OKC prowadziło po 3 Q. Sprawdź sobie jaką skuteczność w 4 Q w tych spotkaniach miał Russell Westbrook. Sugeruje po 22 bo to dość straszne staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria była o wiele bliższa niż mogłoby się wydawać patrząc na 4-1. W spotkaniach od 2 do 5 OKC prowadziło po 3 Q. Sprawdź sobie jaką skuteczność w 4 Q w tych spotkaniach miał Russell Westbrook. Sugeruje po 22 bo to dość straszne staty.

Wiem jaką skuteczność miał Russell, ale to nie zmienia faktów, że nie było szans na pokonanie rakiet. Russell musiałby robić podobną linijkę czyli 37/10/10 przy 50% skuteczności. Był bez wsparcia, no sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.