Skocz do zawartości

nowa platforma NC+ czyli Najwyższe Ceny +


baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

JeslI tylko za NBA to moim zdaniem nie oplaca sie.

4 mecze tygodniowo nie wiadomo jakie

G7 nie zalatwili finalow konf.

W ogole porazka bo na etapie finalu konf powinni dawac wszystkie mecze.

Do tego czasem jak sie nastawi nagrywanie to sie dostaje mecz kopanej. Zamiast np. G4.

Takze jesli tylko o nba Ci chodzi to szkoda kasy.

Ale jesli z innych rzeczy korzystasz to chyba dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oglądam dużo angielskiej, brat hiszpańską. Chyba warto.

 

I pokazali G7 ;) tylko info pojawiło się na ich fb kilka godzin przed meczem. W oficjalnej ramówce nie było żadnej aktualizacji, nawet w tej ich telegazecie w czasie meczu widniało coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ogóle jeszcze dekoder Strong i jadą hardkorowo na sd, bez żadnego kanału hd w Cyfrze :)

 

Ale nie mam zamiaru migrować do nc+, bo mam wszystko to co chciałbym mieć, czyli wszystkie 6 Canali i NSport (ze względu na ligę żużlowąsię przydaje), a no i mam najważniejszy kanał którego nie ma na nc+ czyli cbs drama. Kurde nie wiem jak miałbym przeżyć jakbym nie mógł oglądać Melrose Place...

tam Melrose ważne że dynastie dają :P:)

 

liga żużlowa, o ja jebie, nawet jak już oglądacie to się nie przyznawajcie na forum :beaten:

i tym postem poniekąd wyjaśniłeś genezę swojej osoby i zaburzeń z nią związanych :P

No właśnie oglądam dużo angielskiej, brat hiszpańską. Chyba warto.

 

I pokazali G7 ;) tylko info pojawiło się na ich fb kilka godzin przed meczem. W oficjalnej ramówce nie było żadnej aktualizacji, nawet w tej ich telegazecie w czasie meczu widniało coś innego.

niech ci przerobią dekoder żebyś miał te pakiety sky i bedziesz mógł olać c+, ja tak kiedyś miałem i to były piękne czasy :) Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dekoderem jest taka opcja?

wiesz teraz to już się nie orientuję dokładnie, ale jak byś miał jakiegoś speca to on by ci powiedział, gdzie bytujesz @Matek??? :) bo w wawie mógłbym ci to załatwić albo chociaż spróbować, ale w każdym większym mieście na giełdach elektronicznych powinni ci powiedzieć co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz teraz to już się nie orientuję dokładnie, ale jak byś miał jakiegoś speca to on by ci powiedział, gdzie bytujesz @Matek??? :) bo w wawie mógłbym ci to załatwić albo chociaż spróbować, ale w każdym większym mieście na giełdach elektronicznych powinni ci powiedzieć co i jak

W Białymstoku. Widzisz, nie wiem jak teraz z tym jest. Wcześniej kumpel coś takiego robił, ale jakiś czas temu coś pozmieniali i już nie dało rady przerobić u niego. To samo z przeróbkami kart. Kiedyś miał najtańszy pakiet c+ i wszystkie programy... w tej chwili, po wymianie kart na jakieś nowe, to już chyba nie przechodzi, chyba że zhakowali te nowe zabezpieczenia.

 

Zobaczymy po wakacjach, coś się poorientuję. Teraz już nie będę tego ogarniał bo jadę na 3 miesiące do Anglii to sobie pójdę na żywo obejrzę jak będzie ochota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Warto było poczekać i jednak nie przyjąć tego co proponowali.

 

Mam za 84 wszystko - multiroom, dekoder z dyskiem i wszystkie canale. Spuszczałem ich na drzewo z tym platinum, a dwa dni przed końcem sam zadzwoniłem i po ponad godzinie negocjacji udało się zjechać do takiej ceny. Wcześniej proponowali cały czas 99+10 multi+20 dekoder. Teraz mam to 45 zł taniej miesięcznie. Dobrze, że nie posłuchałem ignazza i chwilę się wstrzymałem :)

 

Wystarczyło zacząć gadkę od prostego "teraz płacę za to wszystko niecałą 100 i jako stały klient mam po przedłużeniu bulić 130? to takie są promocje dla stałych klientów? w takiej sytuacji będę zmuszony zrezygnować z waszych usług, chyba że coś wymyślimy..." i udało się, chociaż gość miał już dość momentami ;)

 

Współczuję ludziom, którzy jeśli chcą mieć c+ sport, i nie są starymi klientami, muszą płacić 119 za sam pakiet. A dekoder czy multiroom to dodatkowe kosza, masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli mogłeś ich przetrzymać aż do dziś? nie spodziewałem się że możesz czekać 5 tygodni? Sezon ogórkowy jest najlepszy do negocjacji bo wszyscy na wakacjach i telefoniczni naganiacze nie mają wyników od tygodni. Każdy odłożył decyzję do września więc gratuluję sukcesu bo ofertę wyszarpałeś bardzo dobrą.....pewnie za 2-3 tygodnie gdy sprzedaż jeszcze spadnie i tak dalej..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na razie mam złożone wypowiedzenie - chcieli mi dać pakiet za 99 ze wszystkimi C+, mimo, ze do tej pory płaciłem 61 (a wczesniej jeszcze mniej, bo promocja była). Ciekawe, czy się odezwą zanim pojadę na urlop...

 

Z tego co widzę, co średnio im idzie utrzymywanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zaczną dzwonić 2 tygodnie przed końcem umowy, to sam zadzwoń ze 3 dni przed wygaśnięciem. Powinno pójść dobrze, mają w systemie, że jest złożone wypowiedzenie (mi koleś powiedział "nie widzę, żeby było złożone wypowiedzenie" jak mu powiedziałem, że rezygnuję ze względu na cenę) i powinieneś wystartować z propozycją "chcę pakiet za 59 z wszystkimi c+". Prawdopodobnie to dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.