Skocz do zawartości

nowa platforma NC+ czyli Najwyższe Ceny +


baranek

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, jesli można sobie pozwalac na platyny to o czym my mówimy :)

 

dostałem za 129 zeta wszystkie canal plusy i hbo..to i tak upgrade bo wcześniej dodatkowo za 20 zeta miesięcznie dzierzawiłem deko. po 7 miesiacach juz mam lepszą ofertę niz miałem a dochodzi nka i LM

 

choć zastanawiam się nad vectrą z internetem ( w Wawie bo w Toruniu zostaje cyfra) ma ktoś i moze doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oszukują?

Mają ofertę jaką maja. Wybierasz i placisz. Oszustwa nie widzę

ich praktyki z narzucaniem ludziom nowych umów, plus tutaj chodziło mi bardziej o zdzieraniu grosza

 

mialem pakiet w promocji z HBO i nPremium i jakies filmy na VOD, teraz za HBO w pakiecie musialbym dac prawie dwa razy tyle.

Poki co zaproponowali mi promocyjnie mniej wiecej to samo co mialem (canale zamiast npremium) ,hbo,znikniecie pictureboxa, za 9 zl wiecej, czyli w sumie ok.

Ale gdybym mial ktorys tani pakiet to bym chyba podziekowal.

A juz nie wyobrazam sobie kupowania tego szajsu w normalnycc cenach.

Do tego nowa umowa jest tak skontruowana , ze nie wiadomo czy nie znikna kanaly dla dzieci , te nicklodeony i disneye, czy te o zwierzatkach discovery itp, ale podejrzewam ze jesli znikna to nc+ zostanie zalane pozwami cywilnymi.

sq.. jest tez zmuszanie do 18 miesiecznej umowy. Poki co mnie to wali, ciesze sie ze mam jakies nba w HD (lacze w okolicy ch... bo telewizje kablowa to dostarczaja aleza internet trzeba bulic.

zobacze co bedzie dalej, ale mysle ze za te poltora roku trzeba bedzie bulnac kase za lacze i przezucic sie na tel internetowa.

a poki co dzieci od mini mini HD nie da sie oderwac :-)

w hd mówisz :)

dostałem za 129 zeta wszystkie canal plusy i hbo..to i tak upgrade bo wcześniej dodatkowo za 20 zeta miesięcznie dzierzawiłem deko. po 7 miesiacach juz mam lepszą ofertę niz miałem a dochodzi nka i LM

 

choć zastanawiam się nad vectrą z internetem ( w Wawie bo w Toruniu zostaje cyfra) ma ktoś i moze doradzić?

podbijam bo wkurzające robi sie to upc, teraz bule chyba 180 z netem i multi plus ten cały syfiasty c+ którego nie oglądam w zasadzie :peach:, dla zasady dodam ze to i tak nowa umowa wcześniej było jeszcz drożej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mozesz zrezygnowac z umowy dostajac nowe ceny. Ja mimo krytyki takich chorych praktyk (IMO to operator powinien doprowadzic do nowej umowy a nie klient ma obowiazek info rezygnacji- bo zawsze ktos zapomni, ktos wyjedzie a ktos sobie wypije) - jestem zadowolony z polaczenie platform (bp mam wszystko a mniej kabli) ALE zeby nam jako monopolista za jakis czas nie dowalono do pieca za mocno. Walka dwoch mocnych konkurentow zawsze cenowo jest korzystna dla klienta ale masz racje. Teraz mozesz pojechac na maksa. pogadaj w punkcie moze dadza tobie na krotki czas szerszy pakiet na testowanie i podejmiesz decyzje. Jednak 4-5 mecze tygodniowo w HD to rarytasik nawet z Wojtkiem za konsoleta......przetestuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestes tym co traci obecnie bo tak jak wczesniej napisano aby miec canale i to wszystkie bo czasem leca mecze nainnym niz sport to pakiet za ponad 100PLN dopiero zalatwia sprawe. Wiec jak masz kablowa z cyfra to latwiej i taniej skorzystac z mozliwej rezygnacji z nki i branie vectry czy innego wynalazku. po prostu u ciebie koszty wychodza x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nba na nc+ to jakas masakra. Nagrane mam 3 mecze

, ale nie nam czasu ogladac, wiec nie sprawdzam wynikow od piatku zeby nie psuc sobie zabawy.

Mamma nawet jakis mecz miami, moze sie przemoge I obejrze ta bande bucow z minami jak z lego heros factory.

 

PS:

To jest wlasnie w nc+ ch...jowe, ze nie mozna sobie zamowic co sie chce.

Jak chcesz Hbo to juz qwa trzeba brac wszystko jak leci.

Jak chcesz nba to caly c+ I do tego w ch... innych rzeczy.

Powinno byc tak ze kazdy kanal ma swoja cene miesieczna, dp tego znizki na pakiety a ja chca Ci cos wcisnac to niech Ci to dadza za darmo na miesiac dwa, jak sie spodoba to zaplacisz.

A tak w ogole to te npremium ktore znikaja to byly calkiem fajbe, byl program muzyczny Niedzwiedzkiego (nie moja bajka ale sympatyczne) I puszczali x-men kapitana ameryke czy thora, pewnie w planach byli avengersi.

A co jest na c+¿ pewnie jakies ambitne kino europejskie... ?¿

Ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczury załatwiły. Mam C+ z kablowki od Multimedii i teraz za 40 zlotych zostal mi pakiet - C+, C+Film, C+Sport i C+Family 2. NBA na razie widze sobie popatrze, bo leci na C+Sport, ale kopana Ekstraklase, ktora lubie ogladac przerzucili na C+Family, ktorego w ogole nie idzie wykupic w Multimedii, reasumujac fajnie. Ogolem do dupy z takim pakietem, bo moga sobie wszystkim rotowac i NBA tez zaraz wrzuca na C+Szczur, ktorego rowniez nie bede mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczury załatwiły. Mam C+ z kablowki od Multimedii i teraz za 40 zlotych zostal mi pakiet - C+, C+Film, C+Sport i C+Family 2. NBA na razie widze sobie popatrze, bo leci na C+Sport, ale kopana Ekstraklase, ktora lubie ogladac przerzucili na C+Family, ktorego w ogole nie idzie wykupic w Multimedii, reasumujac fajnie. Ogolem do dupy z takim pakietem, bo moga sobie wszystkim rotowac i NBA tez zaraz wrzuca na C+Szczur, ktorego rowniez nie bede mial.

Mam dokładnie taką samą sytuacje... ALe nie wiem gdzie teraz leca wszystkie mecze chodzi mi wlasnie o ekstraklase czy lige angielska lubie czasem obejrzec tez piłkę. Słabo to wygląda w Multimedi ale zobaczymy jak to będzie. Ciekawy jestem jak będzie z PO czy wszystko będzie lecieć na C+ sport ? czy wrzuca coś na zwykły jak czasami bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

orientuje sie ktos co to za zmiana

 

najpierw byl sygnal ze z powodu polaczenia sie i zmian w umowie mozna spokojnie wypowiedziec umowe cyfrze a teraz podobno mowia cos o jakiejs karze za zerwanie obowiazujacej umowy w ktorej zmienil sie podmiot serwujacy usluge...

 

wie ktos o co chodzi?

planowalem zerwac druga cyfre ktora mam w wawie aby przejsc na vectre z netem stad pytanie (umowa jeszcze obowoiazuje na rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ogóle jeszcze dekoder Strong i jadą hardkorowo na sd, bez żadnego kanału hd w Cyfrze :)

 

Ale nie mam zamiaru migrować do nc+, bo mam wszystko to co chciałbym mieć, czyli wszystkie 6 Canali i NSport (ze względu na ligę żużlowąsię przydaje), a no i mam najważniejszy kanał którego nie ma na nc+ czyli cbs drama. Kurde nie wiem jak miałbym przeżyć jakbym nie mógł oglądać Melrose Place...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.