Skocz do zawartości

nowa platforma NC+ czyli Najwyższe Ceny +


baranek

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzi o połączonej platformie NC+ ? Może nie wszyscy wiedzą, ale od 21 marca Cyfra+ i N połączyły się w 1 platformę NC+. I co z tego wynikło ? Moim zdaniem kompletny niewypał. Canal + Sport tylko od pakietu Platinum za 119 zł. Zresztą wystarczy poczytać komentarze ludzi na ich oficjalnym profilu na fejsie https://www.facebook.com/ncplus?fref=ts , gdzie nie pozostawiono na nich suchej nitki. Ja aktualnie mam N, ale w kwietniu składam wypowiedzenie, ponieważ likwidują kanały Npremium oraz jeszcze kilka innych, zmuszając ludzi, żeby migrowali do NC+, a ja nie zamierzam płacić więcej kasy tym złodziejom.

 

Żeby nie było off-topa wrzucam ciekawy artykuł na temat fuzji z punktu widzenia miłośnika koszykówki

 

http://pgr-basket.blogspot.com/2013/03/nc-oferta-mniejsza-cena-wieksza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już nki od jakiegoś czasu, ale kiedy ją miałem to całkiem sobie chwaliłem z 4 dychy było wszystko co trzeba, w sumie niesamowite tam pracują tabuny niby speców i wymyślili coś takiego z czego nikt nie jest zadowolony kolejny przykład na to że ludzie mijają się z powołaniem. Ale w tym całym artykule najbardziej mnie zmartwiło że espn a. ma zniknąć w komentach ktoś napisał ze ma to być fuzja jakaś america i classic, mam nadzieję że faktycznie to będzie fuzja a nie wycofanie się z europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczyłem że dadzą canal+sport na niższym pakiecie ,ale co tu dużo sie oszukiwać są monopolistami jak chcesz oglądać to płaci i płacz. N na ma wszystkie mecze LM i Ligi Europy, C+ ma NBA, żużel, lige polska, angielska, hiszpańska, włoską. Także pozostaje League Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma ligi włoskiej chyba drugi sezon już, bo tej nędzy nikt nie oglądał, a komentatorzy byli gorsi niż Szpakowski.

 

A ta oferta nc+ jakas słaba, 120zł muszę zapłacić, żeby mieć c+sport, a nadal nie będę miał Weekend i Gol?

W ogóle widzę, że nie mają tych 2 kanałów w ofercie...

Dziadostwo.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizji nie oglądam od bardzo dawna; Polsat lub TVN to dno, o TVP szkoda gadać(włączam tylko mecze odświętnie) a reszta kanałów to powtórki, a jak coś ma premierę to spóźnioną o pół roku ;) tylko HBO trzyma poziom. A tak poza tym to nie oszukujmy się, ale Polaków nie stać na telewizję za 150 zł... tym bardziej, że nic tam nie ma.

 

a oferta NC+ to kpina. Mam wrażenie, że w Polsce wszyscy mają wyjebane na klienta, byleby kabzę nabić a on i tak kupi bo platforma Solorza nie spełnia nawet standardów ZSRR

 

Ok niech bedzie że nie mają włoskiej ale za to mają francuska

No to rzeczywiście mają się czym chwalić :D

Powinni wprowadzić pakiety na ligi czy coś w ten deseń. Premiership i Bundesliga(nie, nie ze względu na polską Borussie) oglądam z przyjemnością, a reszta to dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego meczu nie można podciągnąć pod to, że pokazują Serie A. Wygląda to na jednorazowy mecz między drużynami, w których kadrach są polacy.

 

Nsport ma licencję na Serie A wykupioną.

 

Nsport ma licencje ( 2 mecze na weekend tak samo jak miało wcześniej c+) na SerieA ale ten kanal jest dostępny w ofercie nc+ już od pakietu Universe dlatego mozna smialo napisac ze maja jednak ta lige w ofercie nc+ (zgadza sie nie w paczce kanałow Canal+).

 

Dodatkowo o czym pisał Maciek:

 

A ta oferta nc+ jakas słaba, 120zł muszę zapłacić, żeby mieć c+sport, a nadal nie będę miał Weekend i Gol?

W ogóle widzę, że nie mają tych 2 kanałów w ofercie...

Dziadostwo.

 

od 5 kwietnia ulegają zmiany nazwy kanałów: (w ofercie n znika cała paczka pakietów npremium)

 

Tak będzie wyglądała paczka Canal+ po "rebrandingu"

 

30. CANAL+ HD

31. CANAL+ Film HD

32. CANAL+ Gol HD (docelowo CANAL+ Film 2 HD)

33. CANAL+ Weekend HD (docelowo CANAL+ Family HD)

34. CANAL+ 3D (docelowo CANAL+ Family 2 HD)

 

Nie bedzie juz kanałów Gol i Weekend zostaną zastapione tymi powyżej.

 

Ceny niestety dla maniaków sportu to kosmos, zeby miec cała paczkę Canal+ trzeba placic 119 !!

 

Wczesnej mozna bylo spokojnie miec cała paczkę Canal+ w granicach 50 złotych.

 

Edit:

 

Ale to wszsytko to jest jeszcze nic:

 

http://satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html

 

Taka furtka nc+ i te kanaly wszystkie !! moga teoretycznie zniknac z oferty nc+ (gdy skonczy sie im umowa) i nic nie bedzie z tym mozna zrobic czytaj wypowiedziec umowy !! Eursporty m.in.

Edytowane przez szogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie przeczekuję to całe zamieszanie.

Ale już mi sie nie podobają te ceny co podają. ja mam n-kę i niby konsultant ze mną ma dobrać odpowiednią dla mnie ofertę w nc+.

 

Na razie wylane mam. Zobaczymy co będzie później.

Bogaci to sie cieszą Wezmą platyne albo all inclusive czy jak to tam ma i mają wszytsko

Mnie nie stać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć we Francji pełen pakiet kosztuje 35 euro a u nas wołają 50 euro. Podobnie jest w wieloma innymi rzeczami w tym popieprzonym kraju.

Rozwaliła mnie argumentacja prezesa nc+: "W N najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w NC+ najdroższy pakiet za 199 zł"

 

hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się poważnie odzwyczaiłem od kopanej więc mi tyle tego syfu nie potrzeba, do szczęścia ogólnie espn i typ sport z racji na żużel, tutaj akurat znacznie bardziej interesuje mnie liga niż gp. Tak czy inaczej patrząc po tych durnych cenach polsatowi chyba tylko robią przysługę, już nawet pomijając że dla kibica to jest tam niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem 1 dyskusje z konsultantem. pytal co mnie intreresuje. odp sport, bajki dla dzieci, filmy i programy dla zony.

gosc mocno mnie zachecal do wziecia pakietu za 129 argumentujac to duza iloscia futbolu i zuzla. gdy mu odpowiedzialem, ze pilka nozna moglaby dla mnie nie istniec, zmienil ton:)

 

jest fajnie, i tak placilem sporo w cyfrze (+multiroom), teraz w tej samej cenie bede mial kilka programow wiecej plus espn america, dla mnie bomba, choc nie cieszy mnie, ze espn ma zniknac z polski. podobno enka planuje wykupienie kilku koncesji z espn ame i ma powstac nowy kanal ale watpie, by wsrod tych rzeczy byla koszykowka uniwersytecka ale to juz nie tyle kwestia nc+ co espnu, taka decyzje podjeli, niestety. pozostana streamy.

 

wiec dla mnie zmian nie ma, poza zmianami w numeracji programow. rozrzucone sa w tej chwili strasznie, jedynie tvn i tvn24 pozostaly na swoich miejscach. hbo wyjebali mi gdzies na +100, dicouvery na +250 a bajki 170?

bylo do tej pory troche lepiej, mam nadzieje, ze bede mogl sobie zedytowac te liste i zapisac, by nie zmienialo mi sie po aktualizacjach...

 

qrwa uniwersytecka i nba w 1 stacji to bylo zbyt piekne by moglo potrwac dluzej niz miesiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisalem aneks na platyne i jak na razie odcielo mi pare kanalow ktore zawsze mialem bo placiem. Balagan niesamowity a biura Cyfry nie kumaly w pierwszych dniach kanalow nki. Masakra. Kolejki w Toruniu byle spore bo pierwszego dnia w piatek przyszli kibice zuzla ( w nocy było 1 GP). Masakra

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,13648563,Tysiace_wscieklych_klientow_nC__chce_wypowiedziec.html#MT

 

Media zachowują się jakby to było coś nadzwyczajnego. Przecież każda firma w Polsce rucha klienta jak się tylko da, a jak myślą że 3 miesiące(WTF) wynagrodzą ten cały burdel to są w błędzie :D Kogo oni tam zatrudniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem pakiet w promocji z HBO i nPremium i jakies filmy na VOD, teraz za HBO w pakiecie musialbym dac prawie dwa razy tyle.

Poki co zaproponowali mi promocyjnie mniej wiecej to samo co mialem (canale zamiast npremium) ,hbo,znikniecie pictureboxa, za 9 zl wiecej, czyli w sumie ok.

Ale gdybym mial ktorys tani pakiet to bym chyba podziekowal.

A juz nie wyobrazam sobie kupowania tego szajsu w normalnycc cenach.

Do tego nowa umowa jest tak skontruowana , ze nie wiadomo czy nie znikna kanaly dla dzieci , te nicklodeony i disneye, czy te o zwierzatkach discovery itp, ale podejrzewam ze jesli znikna to nc+ zostanie zalane pozwami cywilnymi.

sq.. jest tez zmuszanie do 18 miesiecznej umowy. Poki co mnie to wali, ciesze sie ze mam jakies nba w HD (lacze w okolicy ch... bo telewizje kablowa to dostarczaja aleza internet trzeba bulic.

zobacze co bedzie dalej, ale mysle ze za te poltora roku trzeba bedzie bulnac kase za lacze i przezucic sie na tel internetowa.

a poki co dzieci od mini mini HD nie da sie oderwac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.